Dokumentų valdymo mokymai pradedantiesiems (nuotoliniai)

Firsty.lt jau 8-us metus prisideda prie jūsų profesinio ir asmeninio tobulėjimo organizuodami mokymus darbo rinkoje aktualiausiomis temomis.

Dokumentų valdymas yra teisės aktų ir bendrosios tvarkos nustatytas dokumentų rengimas, tvarkymas, archyvavimas, apskaita, susijusios informacijos valdymas. Tai procesas, kurį privalo atlikti kiekviena kompanija, įmonė, juridinis asmuo. Dokumentai privalo būti tvarkomi greitai, kokybiškai ir be klaidų. Mokymų metu suteiksime jums dokumentų valdymo pagrindus, po jų galėsite drąsiai ir užtikrintai pritaikyti žinias įmonėje.

NAUDA
Mokymų tikslas išmokyti esminių dokumentų valdymo principų, kuriais vadovaujantis bus galima greitai ir efektyviai tvarkyti įmonės dokumentus. Jūs susipažinsite su:
– Pagrindiniais dokumentų valdymo principais;
– Dokumentų rengimo subtilybėmis;
– Kanceliarinės kalbos ypatybėmis;
– Įmonės dokumentų tvarkymu.
– Mokymų metu ne tik išgirsite naudingos teorinės informacijos, bet ir pritaikysite žinias praktiškai.

PROGRAMA
– Kas yra dokumentų valdymas ir kam jis reikalingas?
– Dokumentų rengimo taisyklės;
– Pagrindiniai dokumentai įmonėje;
– Dokumentai ir jų priedai administruojant personalą: nuo įdarbinimo iki atleidimo;
– Savo (įmonės) dokumentų sistemos sudarymas;
– Kaip susikurti savo dokumentų šablonus;
– Praktinės užduotys, skirtos užtvirtinti įgytas teorines žinias.

LEKTORĖ
Mokymų metu bendrausite su Elena Ieva Kimute, kuri dirba personalo ir administracijos valdymo srityje. Lektorė praktinio verslo administravimo subtilybėmis susidomėjo ir žinių semtis pradėjo jau prieš 9 metus. Sėkmingą pradžią vainikavo „Šauniausia biuro administratorė 2015 Lietuvoje“ apdovanojimas. Administravimo meno patirtį įgijo IT, aviacijos ir paslaugų sferose, kur administravo įvairaus dydžio tarptautines įmones (nuo 5 iki 200 darbuotojų) vienu metu, koordinavo administratorių komandą.

KITA INFORMACIJA
Mokymai vyks nuo 18:00 iki 21:30.
Darbo priemonės: turėti interneto ryšį ir kompiuterį (telefoną).
Mokymų metu gaunama teorinė informacija ir atliekamos praktinės užduotys siekiat įtvirtinti gautas žinias. Siekdami maksimalaus efektyvumo ribojame grupės dydį.
Kelios dienos iki mokymų atsiunčiame informacinį laišką su prisijungimo nuorodomis.
Po mokymų atsiunčiama susisteminta mokymų medžiaga, mokymų įrašas ir dalyvavimą patvirtinantis pažymėjimas. Mokymų įrašą galima peržiūrėti 1 sav. po mokymų.
Jeigu po mokymų negavote laiško su mokymų medžiaga ir pažymėjimu, parašykite mokymai@firsty.lt, galbūt jums skirtas laiškas nuėjo į netinkamą aplanką.
Papildoma informacija teikiama el. paštu: mokymai@firsty.lt arba tel. nr.: +370 68 796 306.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.