Klubas – baras „Raketa“ Klaipėdoje

Klubas – baras „Raketa“ Klaipėdoje įpūtė šviežio vėjo į naktinį pajūrio gyvenimą. Gi ne dažnai uostamiestyje atsidaro vieta, kurioje vyksta padorūs koncertai ir vakarėliai, o ir pavalgyti bei atsigerti galima. Žiūrime, ar tikrai ši raketa skraidina į kosmosą :)

Trumpai

Aplinka: moderniame pastate („Kultūros fabrike“), stilingai įrengtos patalpos.
Aptarnavimas: kaip kada.
Publika: stilinga, hipsteriuojanti. Pasitaiko ir vyresnio amžiaus žmonių.
Muzika: Jei ne koncertas, dažniausiai rami ir negarsi. Ir tai gerai.
Alus: „Raudonų plytų“, „Grimbergen“ ir dar porą rūšių pilstomo importinio.
Maistas: moderni fusion virtuvė (nuo Azijos iki Europos) + dienos pietūs

Mėmelio žirafos sako: 4 iš 5. Nauja šauni, ne kaimietiška vieta Klaipėdoje. Geri renginiai. Galėtų būti daugiau erdvės muzikantams bei žiūrovams. Aptarnavimas tokioje vietoje turi būti geresnis.

raketa klaipeda isore

Vieta
Baras – klubas „Raketa“ įsikūręs naujai suremontuotame „Chaltūros…“, oj „Kultūros fabriko“ pastate. Pats vietos dizainas įdomus ir neperkrautas. Save jie vadina „Social Club“, bet nelabai aišku, kurioje vietoje to „Social“ daugiau, nei kituose panašiuose klubuose.

Bet kuriuo atveju, labai super, kad Klaipėdoje atsirado vieta, kuri konkuruos su padorių renginių monopolį laikiusiu “Kaštono” klubu.

Didžiausias „Raketos“ patalpų minusas – ganėtinai maža scena atlikėjams. Jei vyksta vakarėlis su didžėjais ar elektroninės muzikos atlikėjais, tada viskas ok. Bet gyvai grojančioms grupėms ten tikrai ankšta.

Aptarnavimas
Klube – bare „Raketa“ aptarnavimas turėtų būti geresnis. Vieną kartą bandėme užsisakyti mažą alaus bokalą. Iš apatiškos padavėjos reikėjo traukti žodį po žodžio, kol išsiaiškinome, kad į mažus bokalus alaus jie nepilsto ir mažų alaus buteliukų neturi.

 

Dienos pietūs "Raketoje"

Dienos pietūs „Raketoje“

Maistas
Kaip ir priklauso Klaipėdoje madingiems restobarams (labai pajūryje valkiojamas žodis), čia galima užsisakyti įvairiausių pasaulio virtuvių patiekalų. Viskas, ką ragavome buvo labai padorios kokybės, bet “wow” faktoriaus nesukėlė. Gerai, tvarkingai, gražiai, bet be “wow”. Daug kur Klaipėdoje ar Lietuvoje galima už tokią kainą panašaus lygio patiekalų gauti.

Aišku, kainos „Raketoje“ didesnės nei kokioje nors karbonadinėje užeigoje.

Kiekvieną darbo dieną čia galima užsisakyti ganėtinai nebrangius dienos pietus. Kiekvienos dienos pietų pasiūlymus jie deda į savo FB puslapį.

Gėrimai
Klubas – baras “Raketa” Klaipėdoje pardavinėja vietinės gamybos „Raudonų Plytų“ produkciją, „Grimbergen“ bei dar kelių rūšių alų. Kainos – standartiškos (t.y. nemažos) tokioms Klaipėdos įstaigoms – 0,5l bokalas kainuoja apie 3 eurus.

Adresas: Bangų g. 5A, Klaipėda
Inernete: www.facebook.com/raketaklaipeda/

Daugiau barų pajūryje apžvalgų rasi čia…

Ps. jeigu kas pamiršo ar nežinojo, restoranų / kavinių / barų apžvalgas rašome ne už pinigus. Patys kiekvienoje vietoje apsilankome bent porą kartų ir stengiamės viską aprašyti objektyviai :)