“Prezo” kepyklėlė – kavinė – ledainė Klaipėdoje, Manto gatvėje

“Prezo” tinklui priklausanti kepyklėlė Klaipėdoje, Manto gatvėje yra daug kam žinoma dėl kelių priežasčių – šalia autobuso stotelė, parduotuvės. Žodžiu, pro šalį praeina daug žmonių, o užsukę į “Prezo”, jie čia gali gauti ne tik bandelių, pyragų, bet ir ledų bei kavos. Ar verta čia lankytis?

prezo kepykla 4 (Large)

Idėja
“Prezo” kepyklėlė yra bandelinės, kavinės ir leidainės mišinys. Daugiau nelabai ką ir pasakysi :)

Vieta
Labai judri vieta Manto gatvėje. Todėl viduje dienomis būna nemažai žmonių. Tiesa, erdvės čia tikrai daug, tad galima patogiai ir jaukiai įsitaisyti. Ypatingai malonu sėdėti ant aukštų kėdžių prie langų ir stebėti praeivius.

prezo kepykla 3 (Large)

Iš esmės, ši vieta yra suskirstyta į dvi erdves – kavinės ir ledainės. Pastaroji nėra kaip nors ypatingai atskirta, tiesiog kitos spalvos, kitokie baldai.

prezo kepykla 2 (Large)

Gėrimai
Kaip ir priklauso kapyklėlei, „Prezo“ parduoda arbatą, kavą ir kitokius nealkoholinius gėrimus. Beje, kavos kokybė dar visai padori, palyginus su kitų bandelinių kavomis (niekaip nesuprantu, kodėl bandelinėse gera kava dažniausiai būna išimtis).

Maistas
Kepyklėlėje „Prezo“ Manto gatvėje parduodami išsinešimui ir valgymui vietoje sausainiai, bandelės, pyragai, duona. Palyginus su kitomis Klaipėdos kepyklomis, čia daugiau saldžios produkcijos. Ta prasme, “Prezo” kepyklėlė siūlo mažesnį pasirinkimą bandelių su nesaldžiais įdarais.

Viskas, ką teko ragauti, buvo labai skanu.

prezo kepykla 5 (Large)

Aptarnavimas
Prie prekystalio sukasi bent dvi merginos, tad ilgai eilėje laukti netenka. Nelabai ką daugiau ir pasakysi apie aptarnavimą – ateini, užsisakai, pasiimi ir eini. Be abejo, šypsenos ir nuoširdesnis bendravimas “Prezo” kepyklėlėje tikrai nepamaišytų.

prezo kepykla 6 (Large)

Trumpai
Aplinka: gera, tvarkingai įrengta vieta.
Aptarnavimas: vidutinis. Nieko blogo, bet nuoširdumo pasigedau.
Publika: labai įvairi.
Muzika: negarsiai leidžiama rami muzika.
Alus: čia bandelinė – kavinė – ledainė :)
Maistas: bandelės, pyragai ir pan., ledai.

“Miesto žirafos” sako: 4 iš 5. Skanu, ganėtinai jauku, jei nėra daug žmonių, bet kažkokios ypatingos atmosferos nėra – jaučiasi, kad čia ne privati, o tinklinė kepyklėlė.

Adresas: Manto g. 27. Klaipėda

Internete: http://www.prezokepyklele.lt