Prekybos ir pramogų centras BIG gruodžio mėnesį sukurs tikrą kalėdinę atmosferą!

Tik rekybos ir pramogų centre BIG rasi kalėdines dovanas greitai ir lengvai. Jau nuo gruodžio 7 dienos prekybos centre vyks Kalėdinė mugė –  tikra natūralumo bomba.

Natūralūs odos ir lino gaminiai, rankų darbo muilas ir žvakės, ekologiškas lietuviškas sūris, visa tai gali džiuginti Jūsų artimuosius Kalėdų rytą.

Prasidėjus Kalėdinei mugei, užsuk į BIG ir susitik su Kalėdų seniu, perduok savo laišką su Kalėdiniais norais jam ir lauk atsakymo. Ateik, pamatyk, nusifotografuok ir iškart gauk nuotrauką su Kalėdų seniu.

Susitikimai su Kalėdų seniu vyks savaitgaliais nuo 13:00 iki 16:00.

O kad tėveliams neprailgtų laukimas, tuo metu vyks kūrybinės dirbtuvės, kuriose galėsite išmokti pakuoti dovanas ir susikurti Kalėdinį žaislą, kuris puoš Jūsų ar artimųjų eglutę (būtina registracija: Tel. nr.: +37060703500 el. paštas: simvalda.info@gmail.com)

BIG, savo ruožtu, taip pat turi dovanų: gruodžio 17 – 24 dienomis perkant už 20 € ir daugiau, vieną dovaną supakuosime nemokamai.

Kalėdinė mugė:

Gruodžio 7-31 dienomis.

Bus prekiaujama rankų darbo gaminiais: sūriu, muilu, linu, įvairiais prieskoniais, arbatomis, odos gaminiais, išmaniomis dovanomis, žvakėmis, prieskoniais.


Susitikimai su Kalėdų seniu vyks:

Gruodžio 8-9 dienomis nuo 13:00 iki 16:00 val.

Gruodžio 15-16 dienomis nuo 13:00 iki 16:00 val.

Gruodžio 22-23 dienomis nuo 13:00 iki 16:00 val.


Kūrybinės dirbtuvės (registracija būtina):

Gruodžio 15-16 dienomis nuo 13:00 iki 16:00 val. Tema: „Susikurk Kalėdinį žaisliuką pats“.

Gruodžio 22-23 dienomis nuo 13:00 iki 16:00 val. Tema: „Susipakuok dovaną pats“.


Kalėdinis paštas:

Vaikai galės mesti laiškus skirtus Kalėdų Seneliui ir sulaukti atsakymo.


Dovanų pakavimas:

Kalėdinė dovana BIG klientams bus nemokamas dovanų pakavimas*

*perkant už 20€ ir daugiau vieną dovaną supakuosime nemokamai.

*tik gruodžio 17 – 24 dienomis.


Koncertinė programa su žaidimais vaikams „Pasaulio stebuklai“:

Tai pasakojimas apie kelionę po  4 pasaulio kraštus  Afriką, Aziją, Ameriką ir Europą beieškant laimės akmens.   Kelionės metu žiūrovai supažindinami su vandenynais ir žemynų kultūros elementais: šokiais, dainomis, žaidimais. Kartu su vaikais išgyvename kelionių nuotykius ir siekiame tikslo.    Renginio dekoracijos: kalėdinis laivo vairas, gelbėjimosi ratai su žemynų užrašais, stebuklingoji skrynia, šventiniai elementai. Yra galimybė renginio metu  visiems vaikams padaryti ir mini laikinas šventines tatuiruotes su žemynų simboliais. Suradus laimės akmenį pasirodo Kalėdų senelis, kuris atskleidžia „Laimės akmens“ paslaptį, išdalina dovanas ir pasveikina su artėjančiais naujaisiais metais.

  • Vedantieji: Vilius ir Violeta Tarasovai
  • Renginio dalyviai: Perkusininkų kolektyvas / Junior City Jazz vaikų choras / Gatvės šokių kolektyvas
  • Taip pat pasirodys ir YAMAHA muzikos mokyklos auklėtiniai. YAMAHA muzikos mokykla veikia visame pasaulyje. Iš viso joje – 700 000 mokinių ir 20000 mokytojų. Lietuvoje YAMAHA muzikos mokykla savo veiklą pradėjo prieš 25 metus. Jauniausieji moksleiviai – 4 mėn. amžiaus kūdikiai!

Gruodžio 26 d. nuo 14:00 iki 16:00 val.