Baras “Portobello” Klaipėdoje

Baras “Portobello” Klaipėdoje įpūtė naujų vėjų truputėlį apsnūdusioje miesto barų rinkoje. Visada gerai, kai uostamiestyje atsidaro nauji barai. Dar geriau, kai jie atkeliauja iš Vilniaus ir taip pagyviną kartais leisgyvį Klaipėdos senamiestį. “Miesto Žirafoms” čia ir patinka. Žiūrime kodėl :)

Trumpai

Aplinka: labai cool. Angliškas pub’as su jūrine tematika.
Aptarnavimas: viskas labai gerai. Užsakymai prie baro.
Publika: negausi :) Labiau pasiturinti.
Muzika: labai teisingi “80’s, 90’s, 00’s” hitai.
Alus: geras įdomaus alaus pasirinkimas. Kainos labai demokratiškos
Maistas: pub’inis, bet vietomis stipriai per brangus.

“Miesto Žirafos” sako: 5 iš 5. Gerai įrengtas, ne kaimietiškas baras Klaipėdoje. Maisto kainos didelės net pagal tokių barų standartus. Tikriausiai dėl to čia ganėtinai tuščia.

Išsamiai

portobello-klaipeda-1

Vieta

Baras “Portobello” atsidarė legendinio “Žvejų” baro vietoje, istoriniame name prie laivo “Meridianas”. Idealesnės vietos pub’ui Klaipėdoje nesugalvosi.

Baras įrengtas per du aukštus. Viskas panašu į tikrą anglišką pub’ą. Dominuoja, bet per stipriai į akis nelenda jūrinė tematika. Žodžiu matosi, kad įrenginėta ne šiaip sau. “Miesto Žirafoms” patinka.

Su “Portobello” būtų viskas labai super, jei baro atmosfera būtų gyvesnė. Čia paprasčiausiai norisi veikmo, žmonių ūžesio.

portobello-klaipeda-3

Aptarnavimas

Baras “Portobello” Klaipėdoje laikosi pub’ams būdingo aptarnavimo principo – viską užsisakai prie baro. Kiek užsakinėjome maistą bei alų, viskas vyko sklandžiai. Personalas tikrai mandagus ir paslaugus.

Džiugu, kad virtuvės šefas pats išlenda iš virtuvės ir paklausia, ar maistas paruoštas kokybiškai.

Maistas

Giliu “Miesto Žirafų” įsitikinimu, maistas “Portobello” Klaipėdoje yra stipriai per brangus. Čia ne todėl, kad super kokybiška, gražu ir brangu, bet todėl, kad mums kainos – kokybės santykis kelia klausimų.

Kad ir kaip skaniai būtų paruošti keli kepti šonkauliukai (tikrai ne šonkaulių krūva), bet už juos mokėti kelioliką eurų tikrai nekyla ranka.

Privalu pasakyti, kad visi ragauti patiekalai buvo gerai paruošti ir pateikti.

Beje, čia galima užsisakyti ganėtinai retą Lietuvos pajūryje anglišką patiekalą “Fish & chips”

portobello-klaipeda-4

Gėrimai

“Portobello” Klaipėdoje pliusas – įdomaus alaus pasirinkimas. Yra “Guiness’o”, angliškų elių ir net vokiško “Gaffel” iš Kiolno. Alus pilstomas į didelius 0,66l  bokalus.

By the way, “Gaffel”, kaip ir visas “Kölsch” tipo alus, turi būti pilstomas į aukštas plonas stiklines ;)

Alaus pasirinkimas tikrai geras, o jo kainos standartinės tokio tipo užeigoms.

“Miesto Žirafoms” patiko, kad pirmasis dienos bokalas iš bačkos yra tiesiog išpilamas į kriauklę – kad klientas gautų tikrai šviežią alų.

Be abejo, jie pardavinėja ir stipriuosius gėrimus – romą, viskį, bet nelabai jais ir domėjomės. Sako, kad kai kurie iš jų labai įdomūs ir išskirtiniai.

Kontaktai

Adresas: Kurpių 8, Klaipėda (prie “Meridiano”)

Internete: https://www.facebook.com/theportobello/

 

Ps. primename, kad restoranų, kavinių, barų apžvalgas rašome ne už pinigus. Patys kiekvienoje vietoje apsilankome bent porą kartų ir stengiamės viską aprašyti objektyviai :)