pažaislio muzika

„Pažaislio muzika“ kviečia į išskirtinius garsių altikėjų koncertus

„Pažaislio muzika“ – naujaus renginių ciklas nuostabiame Pažaislio vienuolyne, viešbučio „Monte Pacis“ teritorijoje, kur savo koncertus rugpjūtį surengs „Daddy Was A Milkman“, Erica Jennings bei Monika Linkytė.

Atliks geriausius savo kūrinius

„Daddy Was A Milkman“ neslepia, kad labai laukia „Pažaislio muzika“ koncerto. Vieno populiariausio mūsų šalies atlikėjo pasirodymas bus pirmasis koncertų serijoje ir Pažaislio vienuolyne bus surengtas rugpjūčio 1 d.

„Nepaprastai pasiilgome groti šiltą vasaros vakarą po atviru dangumi. Tokio koncerto metu norisi visus jausti ir matyti iš arti, o geresnės vietos nei Pažaislio vienuolynas, nedideliam ir jaukiam pasirodymui sunku sugalvoti”, – sako „Daddy Was A Milkman“.

„Pastarąjį kartą taip koncertavome Trakų pilyje 2017 metais. Dabar pats laikas dar sykį patirti tą patį jausmą. Grosime viską, ką turime geriausia ir keletą naujų, dar niekur neskambėjusių dainų. Beje, vietos nebus itin daug, todėl kviečiu neatidėlioti ir dėti bilietus į kišenę jau šiandien“.

Retro vakarėlis su aprangos kodu

Tuo tarpu Erica Jennings yra pasirengusi sugrąžinti mus į laikus, kai žmonės buvo daug mažiau įsitempę, bet pasitempę ir kai viskas, įskaitant muziką, buvo kuriama tam, kad tarnautų ilgai. Rugpjūčio 2 d. gerai žinoma dainininkė ir dainų kūrėja rengia vieną vienintelį šou – „Tobulas pasimatymas pagal Erica Jennings“ – po žvaigždėtu dangumi Pažaislio vienuolyne. Šio renginio metu kiekvienas svečias yra kviečiamas tapti jos performanso dalimi.

„Aš pati labai mėgstu susikurti šventę iš ritualo – pasiruošimo, puošimosi ir susitikimo su draugais. Noriu, kad ir mano klausytojai pakviestų draugę/ą, savo gyvenimo meilę į pasimatymą ir pagal aprangos kodą pasipuoštų šiai ypatingai progai – kartu švęsime vasarą, karštį, meilę ir muziką. Galiausiai noriu, kad visi šoktų ir atsipalaiduotų!“, – vakaro nuotaiką piešia E. Jennings.

Renginio aprangos kodas – black tie glam. Šis prašmatnus aprangos kodas įpareigoja ir erdvei, todėl neveltui šiam įvykiui buvo pasirinkta viena gražiausių Lietuvos vietų – Pažaislio vienuolynas ir „Monte Pacis“ kiemas su nepakartojamo grožio liepų alėja.

Nauji kūriniai ir styginių garsai

Baigiamuoju pirmąkart rengiamos „Pažaislio muzika“ koncertų serijos akcentu taps rugpjūčio 4 d. vyksiantis dainininkės Monikos Linkytės ypatingas pasirodymas. Atlikėja, neseniai pristačiusi kartu su garsiu prodiuseriu ir gitaristu Femi Temowo įrašytą bendrą dainą „All Alone“, specialiai dėl šio koncerto grįš iš Londono. Didžiojoje Britanijoje muzikos mokslus studijuojanti Monika Linkytė neslepia, kad ruošia ypatingą programą, kurioje skambės ne tik gerai žinomi kūriniai, bet ir naujos dainos iš netrukus planuojamo išleisti antrojo albumo.

„Tai bus didžiausias mano vasaros koncertas. Su styginių orkestru koncertavau pakankamai seniai, prieš trejus metus, todėl pagalvojau, kad tokiai ypatingai aplinkai styginiu kvintetas turėtų tikti idealiai!“, – sako Monika Linkytė. „Šiuo metu įrašinėju savo antrąjį albumą, todėl labai laukiu koncerto, nes jo metu pristatysiu bent keletą niekur negirdetų dainų. Manau, jog galiu pažadėti ir netikėtų vakaro svečių, kurie scenoje pasirodys kartu su manimi“.

Daugiau apie visus pažaislio muzikos koncertus skaitykite čia:

Rugpjūčio 1 d.: „Daddy Was A Milkman“

Rugpjūčio 2 d.: Erica Jennings ir Retro Orchestra

Rugpjūčio 4 d.: Minika Linkytė ir styginių kvintetas