Paplūdimiai Vilniuje / Miesto Žirafų nuotr.

Paplūdimiai Vilniuje: kur išsimaudyti karštą dieną?

Belaukiant rekordinių temperatūrų šią vasarą, jau reikia planuoti išvykas, kur galime bent pusdieniui pabėgti nuo prakaito ir beprotiško karščio. Miesto Žirafų pasirinkimas – paplūdimiai Vilniuje! Griebkite kremą nuo saulės, maudymosi kelnaites, rankšluosčius ir varom!

Valakampių paplūdimys

Valakampių paplūdimiai yra du – į abu galite nuvykti viešuoju transportu (15 autobusas iki 1 arba 2 paplūdimio stotelės). Pirmajame rasite tiek tualetus bei persirengimo kabinas, tiek aktyvias zonas: krepšinio bei futbolo aikšteles ir vietas žaisti vaikams. Čia galite išsikepti šašlykų ir laisvai degintis – dideliame ir populiariame pliaže vietos pakanka visiems. Antrasis paplūdimys šiek tiek mažesnis, todėl jį dažniausiai renkasi su šeima ramiai papoilsiauti norintys Vilniečiai.

Salotės paplūdimys

Šalia Salotės ežero įsikūręs paplūdimys įrengtas panašiai, kaip visi, tad dėl pagrindinių maudynių patogumų galite būti ramūs. Norintiems aktyvaus laisvalaikio Salotės paplūdimys taip pat patiks, kadangi čia įrengta paplūdimio tinklinio aikštelė. Deja, bet geriamojo vandens kranai čia nėra įrengti, todėl atvykdami atsivežkite savo gėrimų arba lėkite į Salotės restoraną!

Žaliųjų ežerų paplūdimys

Šiek tiek atokiau esantį paplūdimį galite aplankyti važiuodami iki stotelės „Verkių riešė“. Atstumas (nors tai visgi tėra pusvalandis kelio) šiuo atveju suveikia labai teigiamai – čia galėsite pailsėti nuo miesto triukšmo medžių apsuptyje. Šalia įsikūręs Verkių regioninis parkas, tad išsimaudę nepraleiskite progos pasivaikščioti vaizdingu maršrutu.

Žirmūnų paplūdimys

Miesto ribose esantis Žirmūnų paplūdimys lengvai pasiekiamas viešuojančiu transportu ir yra gan modernus – čia įrengti visi būtini patogumai: tualetai, dušas, tualetas, šalia veikia kavinė, kurioje galėsite papietauti. Žirmūnų paplūdimys atidžiai prižiūrimas, tad yra saugus ir tvarkingas.

„Villa Alicante”

Tai vienintelis šio sąrašo mokamas paplūdimys, įsikūręs ištaigingų apartamentų ribose. Nusprendę praleisti savaitgalį „Villa Alicante“, galėsite mėgautis baseinų kompleksu, kavine, garine ir rusiška pirtimis bei pirtimi ant ežero kranto. Pasikaitinę šokite į Gėlužę, kur aplink – nei vieno pašalinio poilsiautojo. Visiška ramybė!

O kur karštas vasaros dienas leidžiate jūs? Kur, Jūsų manymu, įsikūrę geriausi paplūdimiai Vilniuje?