Pabėgimo kambariai Vilniuje: kur įdomiausi ir sudėtingiausi?

Pabėgimo kambarys – puiki pramoga bet kokiai progai. Susirinkę draugų, bendramokslių ar kolegų kompaniją galite pasidaryti sau išskirtinį nuotykį, kurio metu teks ir pasukti galvą, ir bendradarbiaujant pasiekti bendrą tikslą. Štai keli mūsų siūlomi variantai Vilniuje:

 „Rūsys“ (Vokiečių g. 1 vidiniame kieme)

„Rūsys“ pabėgimo kambarys / Facebook nuotr.

„Rūsys“ pabėgimo kambarys / Facebook nuotr.

Pabėgimo kambarys Rūsys – intelektuali ir įtraukianti pramoga Jūsų kompanijai, įdomiai ir kitaip praleisti laisvalaikį! Čia Jums reikės ištrūkti iš užrakinto kambario per 60min! Kad rastumėte raktą Jūsų komandai reikės spręsti užduotis, ieškoti įvairių užuominų, galvoti, kaip panaudoti rastus daiktus. Jūsų laukia daugybė skirtingų kambarių su skirtingomis temomis ir sunkumo lygiais, bei jaukios salytės pergalei atšvęsti!

„Break Free“ (Geležinkelių g. 6)

„Break Free“ pabėgimo kambarys / Facebook nuotr.

Šios vietos šeimininkai – visiški pabėgimo kambarių fanatai. Tad nereikia net sakyti, kad apsilankę „Break Free“ kambariuose tikrai turėsite atrakciją, kuriai reikės pajungti visus smegenų vingius. Įdomu ir tai, jog ši vieta siūlo ir pramogas už savo „ofiso“ durų. Tad jei nenorite tik nuobodaus vakarėlio su čipsais ir alumi, ši kompanija gali parūpinti intelektualių pramogų.

„Insight Out“ (Totorių g. 21A)

„Insight Out“ pabėgimo kambarys / Facebook nuotr.

Dar viena vieta Vilniuje, kurią itin rekomenduoja pabėgimo kambarių fanatikai. Ir tikriausiai nebe priežasties. Čia esantys kambariai išsiskiria savo originalumu. Mat čia gali susigrumti su poltergeistu, pakeliauti laiku ir netgi atlikti itališką darbelį. Nei vienas iš kambarių nenuvils net ir didžiausių tokių pramogų ekspertų.

„Užkoduota“ (Naugarduko g. 91-321)

„Užkoduota“ pabėgimo kambarys / Facebook nuotr.

„Užkoduota“ pabėgimo kambarys / Facebook nuotr.

Naugarduko gatvėje įsikuręs pabėgimo kambarys – erdvė, kurioje būsite užrakinti ir spręsite galvosūkius, ieškodami užuominų ir pasitelkdami logiką turėsite iš jo pabėgti. Svarbiausia sąlyga norint pabėgti iš užrakinto kambario – komandinis darbas. Norint ištrūkti nereikalinga fizinė jėga ir jokios specifinės istorijos, matematikos, chemijos ar kitos žinios.

„Tamsos mago kambarys“ (Vokiečių g. 1 vidiniame kieme)

„Tamsos Mago“ pabėgimo kambarys / Facebook nuotr.

„Tamsos Mago“ pabėgimo kambarys / Facebook nuotr.

Turite mažųjų, kuriems pilnosios kambarių versijos gali pasirodyti šiek tiek per sudėtingos? Surenkite gimtadienio pramogą visai šeimai „Rūsyje“ įsikūrusiame Tamsos Mago kambaryj! Tai intelektuali, edukacinė ir burianti komandiniam darbui pramoga skirta vaikams. Spręsdami įvairius loginius galvosūkius bei užduotis, vaikai nuolatos šifruoja kodus, ieško užuominų, rakina paslaptingas dėžutes bei atveria slaptas dureles.

Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)