Pabėgimo kambarys / Asociatyvi Pexels nuotr.

Pabėgimo kambariai Vilniuje: kur įdomiausi ir sudėtingiausi?

Pabėgimo kambarys – puiki pramoga bet kokiai progai. Susirinkę draugų, bendramokslių ar kolegų kompaniją galite pasidaryti sau išskirtinį nuotykį, kurio metu teks ir pasukti galvą, ir bendradarbiaujant pasiekti bendrą tikslą. Štai keli mūsų siūlomi variantai Vilniuje:

 „Rūsys“ (Vokiečių g. 1 vidiniame kieme)

„Rūsys“ pabėgimo kambarys / Facebook nuotr.

„Rūsys“ pabėgimo kambarys / Facebook nuotr.

Pabėgimo kambarys Rūsys – intelektuali ir įtraukianti pramoga Jūsų kompanijai, įdomiai ir kitaip praleisti laisvalaikį! Čia Jums reikės ištrūkti iš užrakinto kambario per 60min! Kad rastumėte raktą Jūsų komandai reikės spręsti užduotis, ieškoti įvairių užuominų, galvoti, kaip panaudoti rastus daiktus. Jūsų laukia daugybė skirtingų kambarių su skirtingomis temomis ir sunkumo lygiais, bei jaukios salytės pergalei atšvęsti!

„Phobia Hole“ (Etmonų g. 3)

„Phobia Hole“ pabėgimo kambarys / Facebook nuotr.

„Phobia Hole“ pabėgimo kambarys / Facebook nuotr.

Ieškote aštresnių pojūčių? „Phobia Hole“ – kaip tik Jums! Senamiestyje įsikūręs pabėgimo kambarys paremtas žmonių baimėmis, tad norėdami pabėgti turėsite pasitelkti ne tik išmonę, bet ir drąsą! Kambaryje gali apsilankyti iki 5 žmonių, tačiau rekomenduojame eiti dviese, taip dar labiau sustiprinant ekstremalius pojūčius. Prie kambario garso efektų dirbo žinomas muzikantas Romas Rainys, o dekoracijas rengė restauratorė Rasa Gendvilytė ir skulptorius Žilvinas Stankevičius.

„Duck Out“ (Švitrigailos 11F)

„Duck Out“ pabėgimo kambarys / Facebook nuotr.

„Duck Out“ pabėgimo kambarys / Facebook nuotr.

Angliškai „duck out“ reiškia išsmukti iš tam tikros vietos – čia turėsite padaryti būtent tai. Daug puikių atsiliepimų iš lankytojų susilaukianti vieta kviečia komandas tarp trijų ir penkių asmenų – bendradarbiaudami čia turėsite įveikti visas kambario paslaptis, o pabėgę gausite diplomą!

„Užkoduota“ (Naugarduko g. 91-321)

„Užkoduota“ pabėgimo kambarys / Facebook nuotr.

„Užkoduota“ pabėgimo kambarys / Facebook nuotr.

Naugarduko gatvėje įsikuręs pabėgimo kambarys – erdvė, kurioje būsite užrakinti ir spręsite galvosūkius, ieškodami užuominų ir pasitelkdami logiką turėsite iš jo pabėgti. Svarbiausia sąlyga norint pabėgti iš užrakinto kambario – komandinis darbas. Norint ištrūkti nereikalinga fizinė jėga ir jokios specifinės istorijos, matematikos, chemijos ar kitos žinios.

„Tamsos mago kambarys“ (Vokiečių g. 1 vidiniame kieme)

„Tamsos Mago“ pabėgimo kambarys / Facebook nuotr.

„Tamsos Mago“ pabėgimo kambarys / Facebook nuotr.

Turite mažųjų, kuriems pilnosios kambarių versijos gali pasirodyti šiek tiek per sudėtingos? Surenkite gimtadienio pramogą visai šeimai „Rūsyje“ įsikūrusiame Tamsos Mago kambaryj! Tai intelektuali, edukacinė ir burianti komandiniam darbui pramoga skirta vaikams. Spręsdami įvairius loginius galvosūkius bei užduotis, vaikai nuolatos šifruoja kodus, ieško užuominų, rakina paslaptingas dėžutes bei atveria slaptas dureles.

Ar jau lankėtės vienoje iš šių vietų? Kurie pabėgimo kambariai Vilniuje labiausiai patiko Jums?

Komentarai (3)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.