Naujos ir užsidariusios vietos Klaipėdoje (2019 gruodis)

Štai ir prabėgo 2019 metai, kurie buvo pilni atradimų ir praradimų. Ta proga „Miesto žirafos“ apžvelgia šiemet užsidariusias ir naujai atsidariusias skanias vietas Klaipėdoje. Taigi, kas išlaikė lankytojų testą, o kam šios sėkmės praėjusiais metais pritrūko?

Užsidariusios vietos

„Miesto žirafos“ labiausiai apgaili užsidariusios kavinės Terminalas(Kurpių g. 7). Šios vietos savininkas turėjo gražią idėją, o „žirafų“ komanda ten rinkdavosi atsigerti kavos ir padirbėti. Deja, pati kavinės lokacija lankytojams tikriausiai nebuvo patraukli, todėl šią įdomią vietą tenka minėti šiame liūdname sąraše.

Taip pat su giliu liūdesiu ir dideliu „žirafišku“ širdies skausmu sutinkame žinią, kad po naujųjų duris užvėrė ir jaukus baras „Herkus Kantas“ (Kepėjų g. 17). 8-is metus gyvavęs baras turėjo užsidirbęs nemažą vietinių simpatiją, tačiau vis vien šiemet dingo iš šaunių barų Klaipėdoje žemėlapio.

Taip pat Klaipėdoje per 2019-uosius metus nebeliko restorano „Ingridientai“ (H. Manto g. 36A). Gaila, nes čia maistas buvo tikrai skanus.

Kiek mažiau gaila Mažvydo alėjoje užsidariusio „Charlie“ restorano. Nebuvome šios vietos gerbėjai. Tačiau tuščia vitrina čia ilgai nestovėjo. Šioje vietoje atsidarė kita tinklinė picerija „Pipita“.

Toliau Klaipėdoje prakeikta vieta restoranams išlieka patalpos adresu Turgaus g. 17. Čia per metus spėjo atsidaryti ir užsidaryti net du restoranai. „Lėtas triušis (Slow Rabbit)“ taip ir neįsibėgėjo, o restoranas „Old Citys“ dingo taip greit, kaip dūmas pajūryje vėjuotą rudens dieną.

Lankytojų testo Turgaus gatvėje per metus neišlaikė ir šeimos restoranas „Wood and Grapes“ (Turgaus g. 10). Du per metus užsidarę restoranai pagrindinėje miesto gatvėje tik įrodo, kad restorano vieta Klaipėdoje yra tikrai dar ne pagrindinis verslo sėkmę lemiantis faktorius.

Tarp užsidariusių vietų 2019-aisiais galima paminėti ir restoraną „Fan House“ (Tiltų g. 18). Tačiau šioje vietoje jau veikia kitas restoranas, kurį paminėsime naujai atsidariusių vietų skyriuje.

Naujai atsidariusios vietos

Iš naujai atsidariusių vietų, labiausiai „Miesto žirafas“ sužavėjo prie molo pajūryje veiklą pradėjęs restornas „Baltas ruonis“. Klaipėdoje tikrai trūko tokios jaukios vietos pajūryje, kurioje būtų ir skanus maistas, ir ji veiktų visus metus.

Taip pat paminėjimo vertas ir tolokai nuo miesto centro atsidaręs šeimos restornas „CaCa“ (Šilutės pl. 103). Patys jame dar nesilankėme, tačiau jau sulaukėme ne vienos teigiamos rekomendacijos iš ten jau buvusių draugų.

Mažvydo alėjoje 2019 metais duris atvėrė vieta įdomiu pavadinimu „Kompotas“ (Mažvydo al. 9), kurioje galima paragauti tradicinių lietuviškų patiekalų ir net…cepelinų su mėtomis.

Japoniškos virtuvės gerbėjų džiaugsmui 2019 m. Klaipėdos centre savo veiklą pradėjo restoranas „Samurai“ (H.Manto g. 1). Tad jei nežinote, kas yra japoniški ramenai, užsukite ten ir išbandykite.

Ne viskas blogai atrodo ir Turgaus gatvėje. Mat čia šiemet duris pravėrė naujas šeimos restoranas „Felsner“ (Turgaus g. 11). Apie jį itin gerų atsiliepimų sulaukėme iš „žirafų“ skaitytojų.

Jau minėtą liūdno likimo restoraną „Ingridientai“ pakeitė kepyklėlė „Tradicija“ (H. Manto g. 36A). O restoraną „Fan house“ legendiniame „Neptūno“ pastate pakeitė naujas restoranas „Lajos“ (Tiltų g. 18). Tiesa, nei vienoje iš šių vietų „žirafoms“ lankytis dar neteko, tad plačiau apie jas kol kas parašyti negalime.

Štai tokia ta 2019-ųjų metų Klaipėdos skanių vietų likimo suvestinė. Jei manote, kad kažko nepastebėjome ar praleidome, parašykite mums info@mzirafos.lt ir mes šį straipsnį būtinai papildysime.