Nauji ir užsidarę barai, restoranai Klaipėdoje [2017 lapkritis]

Klaipėda nemiega – čia atsidaro naujų gerų vietų. Aišku, dalis senų vietų užsidaro. Tiesiame savo žirafiškus kaklus ir žvelgiame ar atsidarė nauji restoranai Klaipėdoje, o su kuo jau reikia atsisveikinti.

Užsidariusios vietos

„Temperatūra“

Liūdna, bet užsidarė labai gera vieta su kokybišku maistu ir geru aptarnavimu. Užsukdavome čia ypatingai kokybiškų darbo pietų. Labai gaila :(

„Kaštonas“

Liūdniau už Temperatūros užsidarymą gali būti tik klubo „Kaštonas“ pabaiga. Ir liūdna, ir pikta dėl „Kaštono“, nes tai tikrai buvo įdomiausia klubinė vieta Klaipėdoje.

„Sakura“

Netikėtai atsidaręs rytietiško maisto restoranas Sakura, H. Mano gatvėje lygiai taip pat netikėtai ir užsidarė. Ar kas nors spėjo ten apsilankyti? :)

„Pilies baras“

Panaši situacija kaip ir su Sakura – žmonės net nespėjo sužinoti apie naują barą Turgaus aikštėje, o jis jau užsidarė…

„Montekristas“

Dar viena iš tų vietų, dėl kurios Žirafos braukia ašarėlę. Užsidarė tikrai geras žuvies restoranas „Montekristas“. Žmonės kalba, kad vietoj jo bus kažkelintas pigaus maisto ir gėrimų baras Vyšnia.

Naujos vietos

„Dock“

Žvejų gatvę jau seniai galima pervadinti į Alaus ar Barų gatvę. Ir joje  įsižiebė nauja žvaigždė – baras – burgerinė „Dock“. Suo šios vietos įrengimu, aptarnavimu ir maisto kokybe viskas tikrai super cool. Tiesa, kainos vietomis didesnės, nei tokio pačio lygio baruose Berlyne.

„Skipper’s Wife“

Dar viena nauja Žvejų gatvės pažiba. Angliškas pubas su atitinkamu alumi ir maistu. Labai gerai, kad Klaipėdoje atsiranda daugiau tokio tipo vietų.

„Karma“

Naujas baras – restoranas Kepėjų gatvėje, senamiestyje. Nieko daugiau parašyti negalime, nes dar ten nesilankėme :)

„Waff Haus“

Netrukus atsidarysianti (o gal jau ir atsidariusi) vaflių kavinė Turgaus ir Tiltų gatvių sankryžoje.

„New Yorkas“

Naujas baras Mažvydo alėjos pradžioje. Seniau toje vietoje buvo ganėtinai nyki vieta panašiu pavadinimu – „Yorkas“. Tikėkimės, kad dabar viskas geriau.

„Vyšnia“

Žvejų gatvės pradžioje, netoli Biržos tilo užmatėme naują Vyšnios iškabą. Kelinta čia Vyšnia Klaipėdoje? Mes jau nebesuskaičiuojame :)

Dar kelios naujos vietos Klaipėdoje:

Restoranas „Ingredientai“

„Craft Pizza“ (pavadinimas kalba už save)

Restoranas „Foxes cheese & lobster“

„Penn Station“ – mėsainiai, bulvytės ir pan.

„Pakhauz“ – naujas klubas – baras senosios traukinių stoties pastate.

Gal kažką praleidome? Nesikuklink ir pasidalink naujienomis komentaruose.