Naktinės pramogos Vilniuje / Asociatyvi Pexels nuotr.

Naktinės pramogos Vilniuje: ką veikti mieste nusileidus saulei?

Nors dienos ilgėja, naktinis gyvenimas pradeda įgauti pagreitį. Klubai, barai, koncertai, vakarėliai – sunku sugalvoti, kokios pramogos Vilniuje nerastumėte. Sostinėje gyvenimas verda kiekvieną naktį, tad štai keli mūsų pasiūlymai, ką galite nuveikti:

Tamsūs šokiai „Kablyje“

„Kablys“ / Monikos Pietarytės nuotr. / Naktinės pramogos VIlniuje

„Kablys“ / Monikos Pietarytės nuotr. / Naktinės pramogos VIlniuje

Sunku paneigti, jog Vilniaus naktinio gyvenimo karūną laiko Kablys (Kauno g. 5) – vienas didžiausių klubų sostinėje. Daugiausiai veiksmo čia pamatysite pirmadienį, kai vyksta kultinių „Minimal Mondays“ serijos renginiai bei savaitgalį, kai į „Kablį“ suplūsta visi miesto melomanai, laukiantys įdomiausių klubo atvežamų vietinių ar užsienio muzikantų.

 

Jaukūs barai

„Piano Man Bar“ / Facebook nuotr. / Naktinės pramogos VIlniuje

„Piano Man Bar“ / Facebook nuotr. / Naktinės pramogos VIlniuje

Nepaslaptis, jog jaukiausi ir maloniausi pašnekesiai bei susipažinimai neretai prasideda baruose arba kavinėse. Kadangi pastarosios naktį ilsisi, skubėkite į barus. Siūlome „Piano Man“ (Islandijos g. 1), „Gringo“ (Vilniaus g. 31) bei „Brodvėjų“ (Vokiečių g. 4). Prieš vykdami patikrinkite renginių kalendorių – galbūt pateksite į viktoriną ar netikėtą koncertą!

Kokybiškiausi koncertai „Lofte“

Loftas / Facebook nuotr. / Naktinės pramogos Vilniuje

Loftas / Facebook nuotr. / Naktinės pramogos Vilniuje

Kai prieš beveik dešimtmetį Viktoras Diawara atvėrė „Lofto“ (Švitrigailos g. 29) duris, daugeliui buvo sunkiai suprantama, kaip tokia vieta gali veikti industriniame rajone be įprastinio centro glamūro. Dabar „Loftas“ – viena pagrindinių koncertų vietų mieste, kuriame vyksta ir pasirodymai, vakarėliai, parodos bei filmų peržiūros. Siūlome apsilankyti „Local Mondays“ renginių serijoje, pirmadienius paverčiančiais ne tokia jau ir bloga savaitės pradžia.

Klampūs vakarėliai „Opiume“

„Opium Club“ / Facebook nuotr. / Naktinės pramogos VIlniuje

„Opium Club“ / Facebook nuotr. / Naktinės pramogos VIlniuje

Per dešimtmetį „Opiumas“ (Islandijos g. 4) spėjo įrodyti savo vietą tarp prestižiškiausių Vilniaus klubų. Po jaukios meškos logotipu pasislėpusi vieta kviečia tik geriausius šalies ir pasaulio didžėjus, tad nenuostabu, jog pernai klube apsilankė ir garsusis „Boiler Room“ projektas, transliavęs „Opiumo“ vakarėlį visai planetai. Pasistenkite pataikyti į klube vykstančius „Smalos“ vakarėlius – būtent jais garsėja šis sostinės klubas.

Pasivaikščiojimas senamiestyje

Vilniaus senamiestis / Real is Beautiful nuotr. / Naktinės pramogos VIlniuje

Vilniaus senamiestis / Real is Beautiful nuotr. / Naktinės pramogos VIlniuje

Nutraukite įprastinę vakarų rutiną ir skirkite laiko savo miestui. Kaip dažnai vaikščiojate ištuštėjusiomis Pilies ar Vokiečių gatvėmis? Tuščias miestas turi daug šarmo – galbūt būtent naktį atrasite dar nematytą senamiesčio gatvelę ar susipažinsite su keistuoliais, išlendančiais būtent naktį. Pabandykite specialiai pasiklysti arba pasivaikščioti naudojant situacionistų psichogeografijos technikas – prižadame, kad miestas nušvis naujomis spalvomis.

Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)