Šventinė mugė – “Mėmelio Kalėdos 2018”

Kalėdoms artėjant vis labiau įsisukama į dovanų paieškų maratoną. Gruodžio 20 – 23 dienomis uostamiestyje pajusime tikrą Kalėdų dvelksmą – Teniso arenoje (Šilutės pl. 48), Klaipėdoje vyks kalėdinė mugė „Mėmelio Kalėdos 2018“!

Puikias dovanas artimiesiems išrinkti bus kaip niekada paprasta ir smagu. Po vienu stogu mugė talpins apie 120 prekybininkų iš visos Lietuvos ir kaimyninių šalių.

„Mėmelio Kalėdos 2018“ renginys, tampantis tradiciniu, prasidėjęs laikiname paviljone, šiemet keliasi į patalpas – Teniso areną (buvusi Ledo arena). Trečius metus organizuojamame renginyje bus galima įsigyti originalių, ne masinės gamybos dovanų net ir išrankiausiam skoniui bei išskirtinių produktų šventiniam stalui.

Daugiametę patirtį sukaupę organizatoriai į muges atrenka ir priima tik žinomus, aukščiausios kokybės standartus atitinkančius prekybininkus ne tik iš visos Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių. „Norime, kad klaipėdiečiai ir miesto svečiai turėtų galimybę įsigyti prekybos centruose nerandamų, unikalių, autentiškų gaminių. Pavyzdžiui, Lietuvos ūkininkai mugėje siūlys įsigyti vertingų delikatesų, žolininkai – vaistažolių bei kitų arbatų.“ – sako mugės organizatorė Giedrė Žurkauskaitė.

Mugės maisto produktų pasiūla stulbinanti: arbatos iš natūralių žolelių, tradiciniai kulinarinio paveldo rūkyti mėsos gaminiai, šviežiai rūkyta žuvis, gausybė šventinių saldumynų, ūkininkų gaminami produktai. Mugėje rasite žymiausių Lietuvos bitynų siūlomos produkcijos – natūralų medų bei medaus mišinius su įvairiomis uogomis ir vaistažolėmis. Mados, drabužių ir aksesuarų zonoje mugės lankytojai ras lietuvių dizainerių siūlomus vienetinius, išskirtinius ir unikalius gaminius, Kalėdines dovanas išrankiam tėčiui, draugui, broliui ar seneliui išrinkti nebus sudėtinga – išskirtinės kokybės stilingus vyriškus diržus pristatys lietuvių kūrėjai. Nepamiršome ir vaikučių – mažiesiems tėveliai ras ne tik drabužėlių, bet natūralaus medžio autentiškų žaislų.

Klaipėda neįsivaizduojama be jūros dovanų – gintaro. Išskirtinius gintaro ir juvelyrikos gaminius pristatys iš uostamiesčio kilę juvelyrai. Taip pat mugėje galėsite įsigyti šiuolaikiškam gyvenimo ritmui pritaikytus veltinių modelius, kuriuos pamėgs žmogus, vertinantis natūralumą ir komfortą. Lankytojai turės galimybę pilnai pasiruošti šventėms. Daugybę šių bei kitų gaminių įsigysite vienoje vietoje – po vienu stogu.

Kalėdinė mugė „Mėmelio Kalėdos 2018“ prisideda prie socialinio verslo skatinimo iniciatyvos.  Mugėje dalyvaus viena iš socialinio verslo pradininkių Lietuvoje – Eglė Jokužytė („Verslas ar Menas“ steigėja),  kuri klaipėdiečiams ir miesto svečiams pristatys grožinės literatūros knygas regintiems ir neregiams vaikams, kalėdinius atvirukus reginčiųjų ir Brailio raštu bei kvapus namams, sukurtus neregių. Organizatoriai vis dar kviečia registruotis dalyvavimui kalėdinėje mugėje „Mėmelio Kalėdos 2018“ ir kitus socialinio verslo atstovus.

Kasmet į mugę „Mėmelio Kalėdos 2018“ atvykstantys lankytojai jau žino, kad nuobodžiauti čia nėra kada – šventės dalyvių ir svečių laukia įvairiausios pramogos, užsiėmimai šeimoms su vaikais bei gausybė naudingų patarimų, kuriais dalinsis į šventę atvykę prekybininkai.

“Tikimės sulaukti didžiulio klaipėdiečių ir miesto svečių susidomėjimo. Arena bus pasiruošusi talpinti rekordinį mūsų mugės lankytojų skaičių.” – teigia organizatoriai.