Maistas į namus

Maistas į namus Vilniuje: geriausios kompanijos maisto pristatymui

Maistas į namus Vilniuje ir visoje Lietuvoje – šiuo metu itin aktuali tema. Tad „Miesto žirafos“ parengė gidą kompanijų, kurios šią paslaugą teikia geriausiai.

Šalyje dėl koronaviruso paskelbtas karantinas, tad tikriausiai mažiausiai norisi rizikuoti sveikata dėl apsipirkimo parduotuvėje ar skanaus kepsnio restorane. “Miesto žirafos” skuba į pagalbą ir dalinasi sąrašu populiarių maisto pristatymo kompanijų, kuriuos šiuo sudėtingų laikotarpiu siūlo savo paslaugas sostinėje.


“Wolt”

“Wolt” siūlo pristatymus iš kelių dešimčių restoranų bei kavinių Vilniuje. Čia galite užsisakyti picų, burgerių, lietuviškų bei daugelio kitokių virtuvių įvairių patiekalų. Beje, “Wolt” veikia ir lojalumo programa, kurioje galite gauti įvairių pasiūlymų bei nuolaidų kitiems pristatymas. Tad tai tikrai saugi ir pakankamai operatyvi priemonė užsisakyti jau pagaminto maisto į namus.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti čia: Android/iOS


“Bolt food”

Parsisiuntę “Bolt food” programėle ten rasite apie 200 restoranų asortimentą iš kurių didžioji dalis yra Vilniuje. Programėlės pagalba galėsite užsisakyti nuo sushi iki jau pagamintų kepsnių ir yra didelė tikimybė, kad ten rasite net ir savo pamėgtos vietos pasiūlymus. “Bolt” niekada nepasižymėjo prastu operatyvumu, tad belieka tikėtis, kad šiuo sunkiu metu šiai paslaugai pavyks išlaikyti panašų kokybės lygį.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti čia: Android/iOS


„Lėkštė.lt“

Dar viena kompanija, kuri siūlo itin platų jau pagaminto maisto pristatymo asortimentą. Šios kompanijos sąraše – daugiau nei 250 restoranų, tarp kurių tokie vardai, kaip “Sushi express”, “Can Can”, “Arena Pizza” bei daugelis kitų. Čia tikrai rasite kažką tinkamo savo receptoriams ir nereikės maisto ruošti pačiam.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti ČIA.


“City Rush”

Šiuo metu sveikata yra neabejotinai aktualiausia kiekvienam tema. O mūsų sveikta dažnai priklauso ir nuo to, ką mes valgome. “City Rush” kompanija siūlo dietologų parengtus sveiko maisto rinkinius, kuriuos patys pristato į namus ir biurus. Atvirai pasakius, šios vietos paslaugų dar nebandėm, tačiau šis laikotarpis tikrai yra puiki proga tai padaryti. O ir jų pasiūlymai internete skamba viliojančiai.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti ČIA.


“Valgytinoriu”

Kompanija gražiu ir aiškiu pavadinimu jums taip pat padės gauti maisto į namus. Čia rasite taip pat nemenką restoranų ir kavinių asortimentą, o pristatymą į jums pageidaujamą vietą net iš “Hesburger’io” suorganizuos “Valgytinoriu” kolektyvas.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti ČIA.

Mėgsti gaminti ir nori užsisakyti į namus maisto produktų? Atveš ir jų!

“Barbora”

“Maxima” parduotuvių tinklo prekių pristatymo paslauga “Barbora” gan greit prigijo ir tapo ne vienos Lietuvos šeimos pagalbininku ir išsigelbėjimu kasdieniniame gyvenime. “Barbora” siūlo beveik visą “Maximų” asortimentą, tad čia galite užsisakyti ne tik maisto produktų, bet ir kitų būtinųjų prekių. Juk nesinorėtų dėl pasibaigusio tualetinio popieriaus rizikuoti savo sveikata “užbėgimais” į prekybcentrį.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti ČIA.


“Last Mile”

Kaip jau minėtoji “Barbora”, taip ir “Last Mile” siūlo prekių ir parduotuvių pristatymo paslaugą. Tik čia jau galėsite rinktis iš “IKI”, “Assorti” bei net “Vyno Uogos” tinkle asortimento. “Last Mile” paslaugas galima užsisakyti parsisiuntus į telefoną šios kompanijos mobiliąją programėlę. Kompanijos puslapyje teigiama, kad užsakymą jums turėtų pristatyti per valandą, tačiau šiuo metu toks operatyvumas mažai tikėtinas. Vis dėl to, geriau vėliau nei niekada.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti čia: Android/iOS


Rimi.lt

Koronaviruso pandemija pasaulyje privertė gerokai anksčiau prekių pristatymo į namus paslaugą “pasileisti” ir “RIMI” prekybos tinklą. Neseniai atsidariusioje el. parduotuvėje jau galima rasti beveik visą tinklo asortimentą. Tiesa, kol kas sunku kažką daugiau pasakyti apie šio tinklo prekių pristatymo į namus kokybe. Tačiau dabar yra tikrai palankus laikas tai išbandyti. Tuo labiau, kad šios paslaugos testavimus “RIMI” pradėjo būtent Vilniuje.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti ČIA.


„EuroHorecana“

Didmenine maisto prekyba lyg šios besivertusi bendrovė prisitaikė prie situacijos ir ėmė siūlyti maisto pristatymo paslaugas į namus. Šiuo metu „EuroHorecana“  gali pasiūlyti kone visą plataus vartojimo prekių krepšelį – pieno, mėsos, duonos produktus, kiaušinius, ilgo galiojimo prekes – įvairias kruopas, makaronus, konservus. Tad tai dar viena gera alternatvya jau žinom pristaytmo kompanijoms Vilniuje.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti ČIA.


Šiuo metu visose didžiuosiuose Lietuvos miestuose dėl karantino ne viena kavinė bei restoranas jau pradėjo siūlyti paslaugas “maisto išsinešimui”. Tad jei turite savo mėgstamą vietą ir neradote jos tarp viršuje išvardintų kompanijų asortimento, apsilankykite jūsų mėgstamos vietos puslapyje. Galbūt ši vieta jau yra pasiruošusi pati pristatyti jums savo paslaugas prie durų.

Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)