Pexels maistas į namus / Asociatyvi nuotr.

Maistas į namus Vilniuje: kas veža skaniausiai ir greičiausiai?

Dirbate namuose ar tiesiog nenorite iškišti nosies laukan, kai už lango kabančio termometro stulpelis sustingęs žemiau nulio? Žirafoms šaltas oras irgi nėra pats priimtiniausias, tad maistas į namus – išmintingiausias sprendimas. Žinoma, kijevo kotletai ir sriubos greitai atsibosta, todėl tenka užsisakinėti į namus. Štai kelios vietos, kurias rekomenduojame ir jums.

„Jurgis ir Drakonas“

Jurgis ir Drakonas maistas į namus / Facebook nuotr.

Jurgis ir Drakonas / Facebook nuotr.

Sunku įsivaizduoti žmogų, kuriam maistas į namus nekeltų asociacijų su pica. Garuojanti, Italija alsuojanti pica pagal seniausias „Vera Pizza Napoletana“ tradicijas – namuose keptiems šedevrams belieka pripažinti pralaimėjimą. Užsisakyti iš JD paprasta kaip 2×2 – išsirenkate picą, apmokate internetu (arba grynais atvežimo metu), o tada laukiate skambučio į duris.

„Sushi Express“

Sushi Express / Facebook nuotr.

Sushi Express / Facebook nuotr.

Utamaki, maki ar nigiri? Kad ir koks atsakymas, Ekspresas pristatys šviežiausius sušius tiesiai į namus. Tegul pavadinimas jūsų nesuklaidina – restorano paklausa daug platesnė, tad praturtinkite savo užsakymą klasikiniais japoniškais suktinukais su daržovėmis (spring rolls), sriuba su jūros gėrybėmis ar traškiais desertais su karamele.

„Keulė Rūkė“

Keulė Rūkė / Facebook nuotr.

Keulė Rūkė / Facebook nuotr.

Taip, šie nenaudėliai ne tik provokuoja reklamomis ir skandalais internete, ne tik paišo sienas ir stato skulptūras, bet jau ir veržiasi į mūsų namus. Kita vertus, plėšytos kiaulienos mėsainis ar šonkaulių porcija skamba visai neblogai…

„Devyni Drakonai“

Devyni Drakonai / Facebook nuotr.

Devyni Drakonai / Facebook nuotr.

Na ir koks gi maisto į namus sąrašas be kinietiško maisto? Drakonai siūlo jų devynias galybes. Čia gausu visko: nuo klasikinės traškios vištienos ir aštrių sriubų iki kalmarų žiedų užkandžiams bei braškių karamelėje desertui. Susiviliojote? Nepamirškite, kad užsisakyti galite internetu.

„Donut LAB“

Donut Lab / Facebook nuotr.

Donut Lab / Facebook nuotr.

Kad žirafos mėgsta skanumynus jau turėjote suprasti, bet šįkart ne mes pas spurgas, o spurgos pas mus! Laboratorija dirba gan rimtai, tad asortimentas nemažas – rinktis galėsite iš beveik 20-ies spurgų rūšių. Angliavandenius nuplauti padės šefo virta aukščiausios kokybės kava.

Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)