Maistas į namus

Maistas į namus Vilniuje: geriausios kompanijos maisto pristatymui

Maistas į namus Vilniuje ir visoje Lietuvoje – visada aktuali tema. Tad „Miesto žirafos“ parengė gidą kompanijų, kurios šią paslaugą sostinėje teikia geriausiai.

Juk nevisuomet norisi (o pastaruoju metu nevisuomet ir išeina) „kišti nosį“ į restoranus ir kavines ar lėkti pačiam į parduotuvę pirkti produktų skaniai vakarienei, pietums ar savaitgaliniams pusryčiams. Tokiems atvejams “Miesto žirafos” skuba į pagalbą ir dalinasi sąrašu populiarių maisto pristatymo kompanijų, kurios šiandien siūlo savo paslaugas sostinėje.


“Wolt”

“Wolt” siūlo pristatymus iš kelių dešimčių restoranų bei kavinių Vilniuje. Čia galite užsisakyti picų, burgerių, lietuviškų bei daugelio kitokių virtuvių įvairių patiekalų. Beje, “Wolt” veikia ir lojalumo programa, kurioje galite gauti įvairių pasiūlymų bei nuolaidų kitiems pristatymas. Tad tai tikrai operatyvi priemonė užsisakyti jau pagaminto maisto į namus.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti čia: Android/iOS


“Bolt food”

Parsisiuntę “Bolt food” programėle ten rasite apie 200 restoranų asortimentą, iš kurių didžioji dalis yra Vilniuje. Programėlės pagalba galėsite užsisakyti nuo sushi iki jau pagamintų kepsnių. Be to, yra didelė tikimybė, kad ten rasite net ir savo pamėgtos vietos pasiūlymus. “Bolt” niekada nepasižymėjo prastu operatyvumu, tad belieka tikėtis, kad laikui bėgant kompanijos kurjerių „orientavimasis laike“ nesuprastės.

“Bolt food” programėlę rasi čia: Android/iOS


„Lėkštė.lt“

Dar viena kompanija, kuri siūlo itin platų jau pagaminto maisto pristatymo asortimentą. Šios kompanijos sąraše – daugiau nei 250 restoranų, tarp kurių tokie vardai, kaip “Sushi express”, “Senoji kibininė”, “Bernelių užeiga” bei daugelis kitų. Čia tikrai rasite kažką tinkamo savo receptoriams ir nereikės maisto ruošti pačiam.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti ČIA.


“City Rush”

Šiuo metu sveikata yra neabejotinai aktualiausia kiekvienam tema. O mūsų sveikta dažnai priklauso ir nuo to, ką mes valgome. “City Rush” kompanija siūlo dietologų parengtus sveiko maisto rinkinius, kuriuos patys pristato į namus ir biurus. Atvirai pasakius, šios vietos paslaugų dar nebandėm, tačiau jų pasiūlymai internete skamba tikrai viliojančiai.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti ČIA.


“Valgytinoriu”

Kompanija gražiu ir aiškiu pavadinimu jums taip pat padės gauti maisto į namus. Čia rasite taip pat nemenką restoranų ir kavinių asortimentą, o pristatymą į jums pageidaujamą vietą net iš “Hesburger’io” suorganizuos “Valgytinoriu” kolektyvas.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti ČIA.


“Valgyknamie”

Nori paragauti, ką valgo Seimo nariai? Žymusis „Taurakalnis“ (aha, tie patys, kur Seime kavinę turi) teikia maistą į namus. Tiesa, kainos iš pradžių gali kiek išgąsdinti (ne visi mes uždirbam kaip seimūnai!:)), bet atidžiau pasižiūrėkite į porcijų dydį: sriubos – puslitriais, mažiausioje cepelinų porcijoje – 5 vienetai!… Žodžiu, sukurta dalintis arba tiktų labai alkanam žmogui.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti ČIA.

Mėgsti gaminti ir nori užsisakyti į namus maisto produktų? Atveš ir jų!

“Barbora”

“Maxima” parduotuvių tinklo prekių pristatymo paslauga “Barbora” gan greit prigijo ir tapo ne vienos Lietuvos šeimos pagalbininku ir išsigelbėjimu kasdieniniame gyvenime. “Barbora” siūlo beveik visą “Maximų” asortimentą, tad čia galite užsisakyti ne tik maisto produktų, bet ir kitų būtinųjų prekių.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti ČIA.


Trobos.lt

O čia galėsi užsisakyti prekių ir iš tos pačios „Maximos“, ir iš kitų parduotuvių – net vaistų arba rūbų! Kas maloniausia, užsakymą gali atvežti tą pačią dieną – patys išbandėme!

Registruotis ir pateikti užsakymą gali ČIA.


“Last Mile”

Kaip jau minėtoji “Barbora”, taip ir “Last Mile” siūlo prekių ir parduotuvių pristatymo paslaugą. Tik čia jau galėsite rinktis iš “IKI”, “Assorti” bei net “Vyno Uogos” tinklo asortimento. “Last Mile” paslaugas galima užsisakyti parsisiuntus į telefoną šios kompanijos mobiliąją programėlę. Kompanijos puslapyje teigiama, kad užsakymą jums turėtų pristatyti per valandą. Kiek teko išgirsti iš atsiliepimų – tai dažniausiai būna tiesa.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti čia: Android/iOS


Rimi.lt

“RIMI” prekybos tinklo el. parduotuvėje galima rasti tikrai didelį prekių asortimentą. Tiesa, kol kas sunku kažką daugiau pasakyti apie šio tinklo prekių pristatymo į namus kokybę. Tačiau žinant vis didėjančią konkurenciją šioje srityje, neoperatyvumas būtų tiesiog neatleistina klaida.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti ČIA.


„EuroHorecana“

Šiuo metu „EuroHorecana“  gali pasiūlyti kone visą plataus vartojimo prekių krepšelį – pieno, mėsos, duonos produktus, kiaušinius, ilgo galiojimo prekes – įvairias kruopas, makaronus, konservus. Tad tai dar viena gera alternatvya jau žinom pristaytmo kompanijoms Vilniuje. Kaip teigiama komanijos puslapyje, prekės Vilniuje pristatomos per vieną darbo dieną.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti ČIA.


Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)