loftas fest 2019

„Loftas fest 2019“: atlikėjų TOP ir PROGRAMA

„Loftas fest 2019“ Vilniuje startuoja jau rugsėjo 13-14 dienomis. Ta proga „Miesto žirafos“ pristato festivalio atlikėjų TOP’ą bei festivalio programą, o taip pat siūlo įsigyti bilietus su -10% NUOLAIDA!

Miesto kultūros bei muzikos festivalis „Loftas fest 2019“ išskirtinių garsų pasiilgusią publiką sukvies jau rugsėjo viduryje. Melomanų pamėgtas festivalis kasmet atveža būrį įdomių muzikos vardų, kurie ne vienam tampa ir maloniu muzikiniu atradimu. Tad ką šis gurmaniškas miesto festivalis savo klausytojams scenoje ketina patiekti šiemet? „Miesto žirafos“ sudarė asmeninį šių metų „Loftas fest“ įdomiausių atlikėjų topą.

– Pilna „Loftas fest 2019“ PROGRAMA:

Rugsėjo 13 d. (penktadienis)

Rugsėjo 14 d. (šeštadienis)

– „Loftas fest 2019“ atlikėjų TOP:

Shame (Jungtinė Karalystė)

Loftas fest 2019

grupė „Shame“

Tikras šių dienų Didžiosios Britanijos roko muzikos pasididžiavimas. Šios kompanijos koncertai visuomet yra įvykis, o britiškos ironijos, teisingų gitaros rifų bei rėkiančių balsų pripildyta grupės muzika paprasčiausiai neleidžia likti abejingam tam, kas vyksta scenoje. „Shame“ buvimas „Loftas fest“ yra tikra dovana grynojo roko gerbėjams. O visi, kas bent svarsto šiemet būti „Loftas fest“ privalo pamatyti begėdišką „Shame“ manifestą Vilniuje.

Kada? Rugsėjo 14 d.

Modeselektor (Vokietija)

grupė „Modeselektor“

Šie elektronikos muzikos veteranai savo karjera pradėjo dar Berlyno sienos griuvimo laikais. Tad net nereikia sakyti, kad šiandien „Modeselektor“ pavadinimą žino kiekvienas save gerbiantis reiveris. Šio dueto nariai Sebastian Szary ir Gernot Bronsert yra vieni svarbiausių elektroninės muzikos prodiuserių pasaulyje ir jau rugsėjo mėnesį jie judins mūsų kojas „Loftas fest“ pagrindinėje scenoje.

Kada? Rugsėjo 13 d.

Alyona Alyona (Ukraina)

atlikėja Alyona Alyona

Dar visai neseniai Alyona tebuvo mažo miestuko (kažkur ten šalia Kijevo) darželio auklėtoja. Dabar ji tapo tikra hiphopo sensacija, kurios klauso net tie, kurie nesupranta nė žodžio ukrainietiškai. Tai autentiška asmenybė, visiškai nepaisanti industrijos standartų – tai galima pajusti nuo pat pirmų dainų žodžių.

Kada? Rugsėjo 13 d.

Shortparis (Rusija)

Loftas fest 2019

grupė „Shortparis“

Laužantys standartus, drąsiai eksperimentuojantys ir prieštaraujantys viskam, kas populiaru, įprasta ir harmoninga. Tai avangardinis požiūris į kūrybą, kurį retai kas supranta išgirdęs pirmą kartą. Provokacijas itin mėgstanti grupė jau spėjo užsitarnauti kontroversišką reputaciją, tačiau sunkiai paaiškinama Shortparis muzikos trauka kasdien vis augina jų populiarumą.

Kada? Rugsėjo 14 d.

Iris Gold (Danija)

atlikėja Iris Gold

Tai spalvinga asmenybė – indės ir jamaikiečio dukra, užaugusi Kristianijos hipių komunoje, būdų savo kitoniškumui išreikšti ieškojo nuo pat vaikystės. Jos muzika yra lydinys iš geriausių Soul tradicijų ir modernaus Pop muzikos skambesio, o visa tai nuspalvinta turininga asmenine patirtimi. Albumo Planet Cool pavadinimas tiksliai nusako, kokį pasaulį savo muzika kuria Iris Gold.

Kada? Rugsėjo 13 d.

Solo Ansamblis (Lietuva)

Loftas fest 2019

grupė „Solo Ansamblis“

Stilius, idėja, ateitis, lietuviška… Štai tokie pagrindiniai raktiniai žodžiai ateina į galvą, kai pagalvoji apie grupę „Solo Ansamblis“. Vaikinai, kurie įrodė, kad elektroninė muzika gali skambėti labai gerai ir lietuviškai. Ir tikriausiai dėl to jie šiuo metu yra karščiausią Lietuvos muzikinė grupė, kurios nori visi festivaliai, o jų koncertai virsta „soldoutais“ ne tik Vilniuje. Belieka tik sulaukit, ką naujo jie paruošė „Loftas fest“ scenai.

Kada? Rugsėjo 13 d.

Ba. (Lietuva)

grupė „Ba.“

Iš bendratimi rimuojančios paauglių grupės šiemet „Ba.“ pagaliau žengė dar didesnį žingsnį pirmyn. Šiemet jų pasirodęs albumas „H8“ vienareikšmiškai taps Lietuviškos roko muzikos klasika. Absoliutus išbaigtumas nuo pat albumo viršelio iki jo turinio. Tokie „Ba.“ yra šiandien ir savo jau antrais namais tapusia „Lofto“ sceną jie turėtų papuošti tradiciškai energingu ir sau lyg šiol nebūdingu brandžiu pasirodymu.

Kada? Rugsėjo 14 d.

O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas