„Miesto žirafos“ rekomenduoja: įdomiausi nauji lietuviški vaizdo klipai

Neturi ką veikti namuose? „Miesto žirafos“ rekomenduoja tau pasižiūrėti įdomiausius naujus lietuviškus muzikinius vaizdo klipus.

Muzika nesustoja. Lietuvos muzikos atlikėjai toliau prisitaikydami prie sąlygų suka ir žmonėms pristato naujus lietuviškus vaizdo klipus. Tad „Miesto žirafos“ siūlo pasižiūrėti įdomiausius neseniai pristatytus lietuviškus vaizdo klipus. Jei patiko, žiūrėkite juos ne po vieną kartą, mat nuo „Youtube“ peržiūrų kiekvienam atlikėjui nubyra ir vienas kitas euras šiuo sunkiu šios profesijos (ir ne tik) atstovams metu.


Solo Ansamblis – Fosforinis baseinas

Solo Ansamblis – Fosforinis baseinas

Šimet albumą „Olos“ išleidęs kolektyvas nestabdo ir pristato naują klipą šio albumo dainai „Fosforinis baseinas“. Kaip ir kiekviename šios grupės klipe, šiame taip pat netrūksta mistikos ir tamsos. Klipą režisavo talentingasis Šarūnas Akelaitis. Tad žiūrim nuogalių pasibėgiojimą po mišką ir klausomės dar vienos superinės šios grupės dainos.


Kabloonak – Lonsome Prairies

Kabloonak – Lonsome Prairies

Geriausias praėjusių metų alternatyviosios muzikos atlikėjas šią savaitę pristatė dainą „Lonsome Prairies“ bei šios dainos vaizdo klipą. Jame rodomi vaizdai yra tikra atgaiva kiekvienai sielai, kuri šiuo metu dėl uždarytų sienų ir pavojaus sveikatai negali laisvai keliauti po pasaulį. Mat tikrai smagiai ir nostalgiškai pakeliauti galima tiesiog žiūrint šį vaizdo klipą. Daina skirta dokumentiniam Akvilės Gelažiūtės filmui „Unseen Europe“, o pats vaizdo klipas papuoštas šio filmo ištraukomis.


Junior A – Sleep Machine (acoutic)

Junior A – Sleep Machine

Įdomiais elektroniniais garsais ir išskirtiniu vokalu žavintis „Junior A“ šį kartą nuvilko elektroninį rubą nuo vienos populiariausių savo dainų „Sleep Machine“ bei įrašė šios dainos akustinę versiją. Prisipažinsime, maloniai nustebome, kaip gerai ir jautriai ši daina skamba tokiame variante. O gyvo pasirodymo video susižiūri itin jaukiai. Puikus melancholiškas „vaibas“ ramiam savaitgaliui namuose.


Jauti – Mulkis

Jauti – Mulkis

Nors šis vaizdo klipas dienos šviesą išvydo daugiau nei prieš mėnesį, vis vien negalėjome juo nepasidalinti. Visų pirma tai yra kol kas naujausias grupės „Jauti“ darbas, o visų antrą jis tiek mums patiko, kad tiesiog negalime jums jo nerekomenduoti. Kartais tikrai nereikia daug specialiųjų efektų, kad sukurtum emociškai įtaigų video darbą. Pavyzdys jums prieš akis.


Sister On Wire – Taip jau gavosi

Sister On Wire – Taip jau gavosi

Panašiu metu, kaip ir grupė „Jauti“, savo vaizdo klipą pristatė ir kita sparčiai populiarėjanti Lietuvos grupė „Sister On Wire“. Tai pirmoji grupės lietuviška daina ir galime drąsiai teigti, kad pirmas blynas grupei tikrai neprisvilo. Daina – itin kabinanti, o minimaliomis priemonėms susuktas vaizdo klipas nešą labai stiprią energiją.


Andrius Mamontovas – Ar Ten Kažkas?

Andrius Mamontovas – Ar Ten Kažkas?

Jei norite iš labai arti pažvelgti legendai į akis, būtinai pasižiūrėkite šį vaizdo klipą. Žinomo režisieriaus Sauliaus Baradinsko „Sapiens Music“ projekte nusifilmavęs Andrius Mamontovas tuo pačiu pristatė ir dainą „Ar ten kažkas?“ iš naujausio savo albumo „Sakuros ir Perlai“. Apskritai, „Sapiens Music“ projekto kanale galima rasti būrį žinomų atlikėjų, kurie netradiciškai pristatė žinomus ar naujus savo kūrinius. Tačiau žiūrint Andriaus klipą, kažkas viduje tikrai lūžta…


Daugiau virtualių renginių rasite „Miesto žirafų“ skyriuje „Virtualūs renginiai“.