Liepos 6-oji Klaipėdoje

Liepos 6-oji Klaipėdoje ir pajūryje: ką pamatyti ir išgirsti?

Kur Klaipėdoje giedoti Tautišką giesmę ir kur šiemet bus švenčiama Liepos 6-oji? „Miesto žirafos“ sudarė įdomiausių „Mindauginių“ renginių sąrašą pajūryje.

Kur giedoti himną?

Jau tapo gražia tradicija, jog Liepos 6-ąją lietuviai visame pasaulyje tuo pačiu metu susirenka giedoti Tautiškos giesmės. Ne išimtis ir šie metai. Tad kur šiemet himnas bus giedamas Klaipėdoje?

Šventinis koncertas „Tautiška giesmė aplink pasaulį. 10 metų“

Šiemet pagrindinė Himno giedojimo vieta vėl taps Klaipėda. Mat būtent čia prieš 10 metų prasidėjo ši graži tradicija, kuomet jachta „Ambersail“ išsiruošė į kelionę aplink pasaulį tam, kad pakviestų viso pasaulio lietuvius vieningai giedoti Tautišką giesmę. O tokia proga negali būti praleista pro akis, todėl šventinį šeštadienį Klaipėdoje nusimato itin iškilmingas renginys, kuriame koncertuos Jurgis Didžiulis, grupė „Skylė“, Jurijus Veklenko bei kiti žinomi Lietuvos atlikėjai.

Kur? Kruizinių laivų terminalas
Kada? Liepos 6 d. 19.30 val.

Liepos 6-oji Klaipėdoje bei pajūryje: kiti įdomūs renginiai.

Juk himno gi visą dieną negiedosi… Tad ką dar galima nuveikti per „Mindaugines“ mieste ar netoli jo?

Festivalis „Šermukšnis“

Festivalis „Šermukšnis“, 1985 metais prasidėjęs kaip kamerinių spektaklių šventė, nuo 2001-ųjų pasklido po miesto gatves ir aikštes. Kas dvejus metus Klaipėdos Žvejų rūmų rengiamas festivalis kaskart keitėsi, augo, plėtėsi, kol virto viena įspūdingiausių gatvės teatro švenčių ne tik mieste, bet ir Lietuvoje. Iš šiemet jis sugrįžtą Liepos 6-osios savaitgalį.

Kur? Teatro aikštė
Kada? Liepos 6 d. 11.00 val.

Juodkrantės kurorto dienos

Šventės metu kerinčius saulėlydžius kvies stebėti gongų garsai, vilų kvartale lauks poezijos vakarai, o užsukti į menų promenadą vilios gatvės artistų pasirodymai ir jaukūs koncertai. Veiklos bus tiek šeimoms, tiek aktyvaus gyvenimo būdo mylėtojams.

Kur? Juodkrantė
Kada? Liepos 6 d. 12.00 val.

Donatas Montvydas ir kamerinis orkestras

Pastaruoju metu rečiau girdimas, bet neabejotinai vienas ryškiausių šalies pop muzikos atlikėjų Donatas Montvydas pas gerbėjus sugrįžta su džiugia žinia. Liepos 6 – ąją atlikėjas kartu su kameriniu orkestru Palangos koncertų salėje surengs išskirtinį koncertą, kuriam Donatas ruošia ir ne vieną staigmeną.

Kur? Palangos koncertų salė (Vytauto g. 43)
Kada? Liepos 6 d. 20.00 val.

„Sel“ vasaros estradoje

Kartais atrodo, kad Klaipėdos vasaros estrados niekas nenugriauna vien dėl jo. O prie šio renginio mūsų portale neparašyta nei vieno žodžio. O jų ir nereikia… Nes „Sel“ yra „Sel“.

Kur? Klaipėdos vasaros estrada
Kada? Liepos 6 d. 21.00 val.

O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas