Ledai Vilniuje / asociatyvi Pexels nuotr.

Ledai: skaniausių naminių ar itališkų ledų ledainės Vilniuje

Ledai tik vasarą? Nesąmonė! Tai desertas, kuris kaip ir kepiniai, tinka bet kuriam metų laikui. Mieste galite rasti tiek įprastų, tiek itališkųjų gelato, tiek šaldyto jogurto ledų, tad štai kelios ledainės Vilniuje, kuriose siūlome apsilankyti mes:

„Ice Dunes“ (Bazilijonų g. 6)

„Ice Dunes“ / Facebook nuotr. / Ledai Vilniuje

„Ice Dunes“ / Facebook nuotr. / Ledai Vilniuje

Pernai senamiestyje duris atvėrusioje ledainėje šalti desertai gaminami su meile ir didžiuliu dėmesiu produktų kokybei. Jaukus interjeras su miško samanų siena primins kaitrias vasaros dienas, bergždžiai bandant nuslopinti karštį porcija šaltų ledų. Ledainės įkūrėjas Paulius eksperimentuoja su įvairiais skoniais, todėl pro akis nepraleiskite tokių šedevrų, kaip šaltalankių su mango, agurkų ar vyno skonio ledų.

„Manhattan Ice Dream“ (Upės g. 9)

„Manhattan Ice Dream“ / Facebook nuotr. / Ledainės Vilniuje

„Manhattan Ice Dream“ / Facebook nuotr. / Ledainės Vilniuje

Burbulinių vaflių ekspertai siūlo ne tik įprastinius ledus vaflyje, bet ir ekstravagantiškas porcijas puodelyje su vaisių gabaliukais ar net „Oreo“ sausainiais bei karamelės ar šokolado užpilu. Kol atsakingosios smegenys nespėjo pradėti skaičiuoti kalorijų, skubėkite į „Manhattan Ice Dream“!

„Valentino“ (Ozo g. 25, Ozo g. 18)

„Valentino“ / Facebook nuotr. / Ledainės Vilniuje

„Valentino“ / Facebook nuotr. / Ledainės Vilniuje

Natūralūs, švieži itališki ledai „Valentino“ gaminami iš šviežio pieno, grietinėlės, cukraus ir šviežių vaisių, taip suteikiant jiems išskirtinį skonį. Norinte pavaišinti svečius naminiais ledais? Čia galite įsigyti ir šeimynines ledų pakuotes. Šiuo metu ledainė gamina net 50 skirtingų skonių ledų, tad favoritą čia ras ir patys išrankiausieji.

„Yogoland“ (Gedimino pr. 9, Ozo g. 18)

„Yogoland“ / Facebook nuotr. / Ledainės Vilniuje

„Yogoland“ / Facebook nuotr. / Ledainės Vilniuje

Kitaip, nei daugelyje ledainių, čia nerasite itališkųjų gelato, tačiau „Yogoland“ produkcijoje – galybė šaldyto jogurto rūšių. Maistingas, švelnus, lengvas, visada šviežias ir puikaus skonio, o svarbiausiai – mažai kalorijų. Išsirinkę norimų skonių miksą, paįvairinkite jį pabarstukais, taip sukurdami unikalią porciją, skirtą tik Jums.

„Soprano“ (Pilies g. 3, Ozo g. 25, Saltoniškių g. 9)

„Soprano“ / Facebook nuotr. / Ledainės Vilniuje

„Soprano“ / Facebook nuotr. / Ledainės Vilniuje

Tikrus itališkus ledus „Soprano“ kasdien gamina tik iš natūralių produktų ir šviežių vaisių bei uogų, tad čia visada gausite šviežiausią kaušelį. 15 metų patirtį Lietuvoje skaičiuojanti ledainė receptus kuria pagal senas italų Diego Zanchetta šeimos tradicijas, tad su kiekviena porcija atkeliauja gabalėlis Italijos.

Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)