Kepyklėlės Vilniuje: skaniausi pyragai, sausainiai, bandelės ir t.t.

Kad mėgstame rašyti apie skanumynus, įsitikinti galėjote ne kartą. Šį kartą mūsų taikiklyje atsidūrė puikiosios kepyklėlės, bandelėmis, šviežia duona, spurgomis, eklerais ir kitais kepiniais džiuginančios mus kasdien. Jau išalkote? Štai kelios mūsų siūlomos kepyklėlės Vilniuje:

„Močiutės kepyklėlė“ (Kalvarijų g. 125)

„Močiutės Kepyklėlė“ / Facebook nuotr. / Kepyklėlės Vilniuje

„Močiutės Kepyklėlė“ / Facebook nuotr. / Kepyklėlės Vilniuje

„Močiutės kepyklėlė“ žada savo kepiniais sugražinti Jus į nerūpestingas vaikystės dienas. Ši vieta stengiasi kepti tokius gaminius, kad valgant jaustumėtės kaip namie, kur maistas pats skaniausias, o grįžti taip gera! Čia galėsite paragauti įvairiausių sausainių, pyragų, užkandžių, bandelių, meduolių bei išgerti puodelį aromatingos kavos. „Močiutės kepyklėlė“ kepa pagal specialius užsakymus, tad čia surasite tobulą skanėstą šventei.

„Mūsų kepyklėlė“ (Sausio 13-osios g. 2 | Laisvės pr. 82 | Saulėtekio al. 39 A)

„Mūsų Kepyklėlė“ / Facebook nuotr. / Kepyklėlės Vilniuje

„Mūsų Kepyklėlė“ / Facebook nuotr. / Kepyklėlės Vilniuje

Šioje kepyklėlėje rasite įvairiausių gardumynų – pradedant traškiais sviestiniais rageliais, puriais keksiukais bei įvairiais užkandžiais, baigiant kvapnia duona ar gardžiaisiais panini. „Mūsų kepyklėlės“ talentas geriausiai atsiskleidžia kepant bandeles, tad būtinai paragaukite gardžių kruasanų ar bandelės su mėlynuoju sūriu.

„Pilies Kepyklėlė“ (Pilies g. 19)

„Pilies Kepyklėlė“ / Meniu.lt nuotr. / Kepyklėlės Vilniuje

„Pilies Kepyklėlė“ / Meniu.lt nuotr. / Kepyklėlės Vilniuje

Puikiu interjeru, skaniais patiekalais ir maloniu aptarnavimu garsėjanti kepyklėlė pradėjo nuo bandelių, tačiau dabar čia galite rasti platų kepinių pasirinkimą nuo sausainių, saldumynų ir varškės desertų iki pyragų. Kepyklėlės savininkė atskleidžia, kad populiariausi „Pilies kepyklėlės“ skanėstai – trapusis vyšnių pyragas bei karališkas tortas.

„Prezo“ (Pylimo g. 58 | Šeškinės g. 28 | Kalvarijų g. 61)

„Prezo“ / Facebook nuotr. / Kepyklėlės Vilniuje

„Prezo“ / Facebook nuotr. / Kepyklėlės Vilniuje

Nors „Prezo“ kepyklėlės įsikūrusios visoje Lietuvoje, kokybės kartelė čia labai aukšta. Visas asortimentas pasitiks jus tik šviežias bet kuriuo paros metu. Populiariausi kepyklėlės gaminiai – klasikinės cinamoninės bandelės, prancūziškos kanelės bei sluoksniuoti rageliai su įvairiais įdarais. Pro akis nepraleiskite „Prezo“ kibinų, kurie gali drąsiai konkuruoti su klasikiniais Trakų gaminiais.

„Crustum“ (Vilniaus g. 12 | Pilies g. 4 | Vokiečių g. 18A)

„Crustum“ / Facebook nuotr. / Kepyklėlės Vilniuje

„Crustum“ / Facebook nuotr. / Kepyklėlės Vilniuje

Beveik dešimtmečio patirtį skaičiuojantys „Crustum“ pastangas deda į gerus kepinių skonius ir kvapus, šviežumą ir jaukumą. Čia naudojami tik švieži ir tikri produktai, o kepėjai nuolat tobulina receptus ir ieško naujų. Jaukumą šiose kepyklėlėse užtikrina profesionalūs baristos, kas rytą kepantys bandeles ir ruošiantys šviežią kavą.

„Fėjų kepyklėlė“ (J. Basanavičiaus g. 37 | Jogailos g. 5)

„Fėjų kepyklėlė“ / Facebook nuotr.

Itin jauki vieta, kurioje galima rasti vieną iš didžiausių kepynių asortimentų Vilniuje. Kaip ir priklauso, visi gardumynai ant prekystalio patiekiami tiesiai iš krosnies, o nuo šioje vietoje kepamo riešutų pyrago skonio receptoriai iš malonumo pakvaišta mažiausiai savaitei.

„Boulangerie Vilnius“ (Gėlių g. 3)

„Boulangerie Vilnius“ / Facebook nuotr.

Norite pajusti Prancūzijos skonį burnoje? Ši vieta kaip tik jums. Miesto centre įsikūrusi kepyklėle siūlo skaniausius delikatesus pagal geriausias jų gaminimo tradicijas. O kur dar prabangiai jauki aplinka primenanti aukščiausios klasės Paryžiaus kepyklėles…

„MonAmi“ (Saltoniškių g. 9 | Jeruzalė g. 4 | Mindaugo. g 11)

„MonAmi“ / Facebook nuotr.

Beveik dešimtmetį veikiantis kepyklų tinklas išlieka ištikimas sveikuoliškai kepinių gamybai.  Kaip teigia patys vietos šeimininkai, čia kepiniuose nerasite jokių dirbtinių skonių stipriklių. Tad jei itin rūpinatės savo sveikata, šioje vietos pagamintus skanumynus galite skanauti be didesnių dvejonių.

Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)