Kodėl „Meridianas“ atrodo nenatūraliai?

Meridianas bures

Grįžome iš atostogų ir iš karto iššuoliavome pasižvalgyti po miestą. Pirmas įspūdis – daug žmonių. Net keista, kad per dvi savaites tiek stipriai padaugėjo centre ir senamiestyje vaikštinėjančių turistų ir vietinių. Bet šįkart ne apie tai.

Be abejo, vaikščiodami, iš karto dėmesį atkreipėme į Danėje stovintį atnaujintą laivą „Meridianas„. Aišku, jis jau kurį laiką atnaujintas, bet pirmą kartą pamačiau jį su burėmis. Bendras vaizdas padarė gerą įspūdį, bet liko kirbėti mintis, kad kažkas šiame laive yra nenatūralaus ir dirbtino. Vėliau supratau, kas. Ar tu supratai iš nuotraukos, kas dirbtino laive? :) Be abejo, nuotrauka nėra labai kokybiška (daryta su telefonu), bet iš jos tikrai galima suprasti, kodėl „Meridianas“ yra labiau butaforija, o ne tikras laivas.

Kitas dalykas, į kurį atkreipiau dėmesį – žydintis Danės vanduo. Visa upė tiesiog padengta augalija. Atrodo visai įdomiai.

dane zydi

Pirmam postui po atostogų pakaks. Netrukus reikės įsibėgėti ir toliau rašyti gerų ir įdomių Klaipėdos barų bei kitų vietų recenzijas :)