Kur perkate vaisius ir daržoves? (PAPILDYTA)

Kur geriausia pasiūla, o kainos „nesikandžioja”? Nebijokite išduoti savo „slaptų” vietelių. Būkime visi sveiki ir laimingi :)

Po straipsniu esančiame komentarų skyriuje pasidalinkite informaciją apie vaisių ir daržovių turgelius Klaipėdoje. Ačiū!

Mobilūs lauko turgeliai dygsta kaip grybai po lietaus. Kiekviename Klaipėdos rajone jų galima rasti tikrai ne vieną ir ne du. Madingieji turgeliai, atsirandantys nustatytomis dienomis dažnai įsikuria arčiau namų negu tradicinis turgus.

Tiesa, nors čia pasiūla plius minus tokia pati, tačiau kainos pasitaiko ir skirtingos. Tad norime rasti aukso viduriuką ir šia informacija pasidalinti su visais, kurių namuose vaisiai ir daržovės nėra retas svečias.

Geras atradimas!

O „Memelio Žirafos” aptiko gan neįprastą variantą, kuriuo ir skubame dalintis. Jaukioje „Herkus Kantas“ alinėje (Kepėjų g. 17) ketvirtadieniais vyksta smulkiųjų ūkininkų turgelis „Sambaris“.

Jo metu galima nusipirkti Rudgalvių, Vydeikių, Vilkų, Rusinų ir Adakavo vietovėse augintų bei gamintų maisto produktų.

Štai ką ūkininkai siūlo šią savaitę:

• Subrendo šviežios bulvės – grįžta “Rudens duona”. Kas nežino – tai labai minkšta ir drėgna duonelė su svogūnais ir bulvėmis;

• Lietuviškos trešnės;

• Vištos, antys, kalakutai;

• Fermentinis sūris, paniras. Tai universalus sūris tinkantis tiesiog valgyti vieną, ar gamintis lengvus vegetariškus indiškus patiekalus.

Kaip skelbiama, šiame turgelyje ir gardumynų netrūksta

„Sambario“ naujienas su nuotraukomis galite sekti: https://www.facebook.com/ukininkusambaris/

„Šviežia dėžutė“

„Memelio Žirafų“ skaitytojos Vaida ir Eglė pasidalijo dar vienu atradimu – „Šviežia dėžute“. Skubame dalintis su visais :) Tai šviežios, sąžiningai užaugintos, daržovės, prieskoniai, arbatėlės ir kitos gėrybės iš sodo ir daržo! „Šviežia dėžutė“ įsikūrusi Tauralaukyje. Daugiau apie ją galite sužinoti čia arba tiesiog susisiekti tel.8 671 22422.

Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)