Viskas easy arba Čiki – Briki

liutas

Jau anksčiau rašiau apie tiesiog Klaipėdos gatvėje sutiktą vėžlį vardu Obuoliukas. Neseniai teko susipažinti dar su vienu linksmu gyvūnu iš pajūrio. Tiesa, jis jau ne toks egzotiškas, kaip Obuoliukas, bet nuotaiką vis tiek pakėlė.

Vieną gražų savaitgalį išvažiavome dviračiais pasivažinėti po taip vadinamą Jūros parką (seniau jo oficialus pavadinimas lyg ir buvo „Poilsio parkas“). Ten visada smagu ramiai apsukti kelis ratus tarp pušų ar pasivaikščioti po tvarkingas, gražias vokiečių karių kapines.

Čiki - Briki :)

Čiki – Briki :)

Parke pauzes visada darome tame pačiame skverelyje pakeliui link minėtų kapinių. Sėdime sau, chilloutiname, kažką užkandžiaujame ir netikėtai į mūsų privačią erdvę įsiveržia didžiulis žvėris :) Jis ryškiai užuodžia mūsų maistą ir nesiruošia niekur eiti. Aišku, mes jį pradedame kalbinti, o tas – uodegą vizginti. Prieiną diedukas su jūreiviška kepure bei pavadėliu ir atsiprašo už savo augintinį. Na, mes, aišku, „nieko tokio, viskas ok“ ir paklausiame šuns vardo. Senukas šypsosi ir sako „Čiki – briki“. Mes: „Kas Čiki – Briki?“. Diedukas: „Taigi šuniukas Čiki – Briki. Toks jo vardas“.

Žodžiu, šauniai pasivažinėjome. Visiems miesto svečiams rekomenduoju po šitą parką kelis ratus apsukti.