Kinų maistas Vilniuje: TOP10 restoranų pagal lankytojų reitingą

Nežinai, kurie kiniečių restoranai Vilniuje geriausi? „Miesto žirafos“ parengė TOP 10 restoranų sąrašą, kuriuos „Google“ geriausiai įvertino lankytojai.

Kiniečių restoranų Vilniuje – tikrai daug. Kol kalbininkai vis dar pešasi ar šis maistas kinietiškas, kiniškas ar kinų (žmonės irgi pasimetę, kaip teisingai išsireikšti:)), „Miesto Žirafos“ surinko 10 restoranų, kuriuose gaminamas geriausias kinų maistas Vilniuje. Ir ne tik Žirafų nuomone geriausias, bet ir šimtų kitų lankytojų, palikusių atsiliepimus „Google“.

P.S. Į šį TOP’ą įtraukti restoranai, kurie sulaukė nemažiau nei 100 lankytojų įvertinimų.

1. Pekino Antis (Algirdo g. 2) / Reitingas (4,4)

„Pekino antis“ kinietiškas maistas į namus / Facebook nuotr. /

„Pekino antis“ kinų maistas / Facebook nuotr. /

Naujamiestyje įsikūrusios „Pekino Anties“ meniu rasite visą kinietiško maisto klasiką: saldžiai rūgščių vištienos gabaliukų, kiaulienos, jūrų gėrybių patiekalų, sriubų bei saldžiųjų patiekalų. Restoranas pristato kinų maistą į namus, tad šis pasirinkimas puikiai tiks nenorintiems kelti kojos iš namų.

2. Zhangas (Kalvarijų g. 7) / Reitingas (4,4)

Kinų restoranas „Zhangas“ / Facebook nuotr.

Dar viena skani vieta, kurioje kinų maistas ruošiamas pagal aukščiausius tradicijos standartus. Ne veltui beveik 700 vartotojų „Google“ jam skyrė pakankamai aukštą reitingą. Puiki vieta pasimėgauti gardžiu maistu.

3. Pekinas (Algirdo g. 28) / Reitingas (4,4)

Pekinas

Kinų restoranas „Pekinas“ / Facebook nuotr.

Šią vietą jau pamėgo ir rekomenduoja ne vienas vilnietis. Tai rodo ir aukštas jos reitngas „Google“ lankytojų vertinime. Čia maistas tikrai skanus, o virtuvės šefai nevengia ir netikėtų kulinarinių eksperimentų, kurie dažnai maloniai nustebina.

4. Kinų rožė (Savanorių pr. 1) / Reitingas (4,3)

„Kinų rožė“ kinietiškas maistas / Facebook nuotr.

„Kinų rožė“ kinų maistas / Facebook nuotr.

„Žmogus yra toks, kokį maistą jis valgo“ – visiems puikiai pažįstamu posakiu dalinasi „Kinų rožė“. Jau du dešimtmečius šis restoranas ruošia šviežią maistą, kuriame susipina Kinijos tradicijos, rytietiškas dėmesingas aptarnavimas ir šiuolaikiškas modernumas. Virtuvės šefo parengtame valgiaraštyje atsispindi įvairių Kinijos regionų patiekalai, tad kiekvienas apsilankęs atras savo skonį.

5. Panda Kinija (Fabijoniškių g. 99) / Reitingas (4,3)

Panda Kinija

Kinų restoranas „Panda Kinija“ / Facebook nuotr.

Keista, bet tai vienintelis mūsų rastas kinų restoranas Vilniuje, kuris savo pavadinime išnaudojo (gerąja prasme) šį gražų Kinijos gyvūną. O šiaip, tai puiki vieta, kurioje galima tikrai skaniai pavalgyti ir pasimėgauti autentiška kinų virtuve. Panašiai kaip mes mąsto ir kiti lankytojai, kurie šiai vietai skyrė pakankamai aukštą įvertinimą.

Skaityti toliau
Puslapiai: 1 2