Kinų maistas Vilniuje: TOP10 restoranų pagal lankytojų reitingą

Nežinai, kurie kiniečių restoranai Vilniuje geriausi? „Miesto žirafos“ parengė TOP 10 restoranų sąrašą, kuriuos „Google“ geriausiai įvertino lankytojai.

Kiniečių restoranų Vilniuje – tikrai daug. Kol kalbininkai vis dar pešasi ar šis maistas kinietiškas, kiniškas ar kinų (žmonės irgi pasimetę, kaip teisingai išsireikšti:)), „Miesto Žirafos“ surinko 10 restoranų, kuriuose gaminamas geriausias kinų maistas Vilniuje. Ir ne tik Žirafų nuomone geriausias, bet ir šimtų kitų lankytojų, palikusių atsiliepimus „Google“.

P.S. Į šį TOP’ą įtraukti restoranai, kurie sulaukė nemažiau nei 100 lankytojų įvertinimų.


1. Zhangas (Kalvarijų g. 7) / Reitingas (4,4)

Kinų restoranas „Zhangas“ / Facebook nuotr.

Skani vieta, kurioje kinų maistas ruošiamas pagal aukščiausius tradicijos standartus. Ne veltui beveik 600 vartotojų „Google“ jam skyrė pakankamai aukštą reitingą. Puiki vieta pasimėgauti gardžiu maistu.


2. Gold Hong Kong (Vingrių g. 11) / Reitingas (4,4)

„Gold Hong Kong“ kinietiškas maistas / Facebook nuotr.

„Gold Hong Kong“ kinietiškas maistas / Facebook nuotr.

Apie šį restoraną žmonės įvairiose internetinėse platformose atsiliepia itin palankiai. Labiausiai čia visus džiugina didelės porcijos ir nedidelės kainos. Tad jei jūs norite tikrai pavalgyti, o ne tik paragauti kinų maisto, išmėginkite šią vietą sostinėje.


3. Cheng Long (Algirdo g. 8-2) / Reitingas (4,4)

„Cheng Long“ kinietiškas maistas / Facebook nuotr.

Kaip ir priklauso tikram kinų maisto restoranui, čia virtuvėje sukasi žmonės, kurie geriausiai supranta savo tautos virtuvės niuansus. Maistas čia tikrai skanus, o ir klientai negaili gerų vertinimų šios vietos aptarnavimui ir patiekalams.


4. Kinų rožė (Kauno g. 15) / Reitingas (4,4)

„Kinų rožė“ kinietiškas maistas / Facebook nuotr.

„Žmogus yra toks, kokį maistą jis valgo“ – visiems puikiai pažįstamu posakiu dalinasi „Kinų rožė“. Jau du dešimtmečius šis restoranas ruošia šviežią maistą, kuriame susipina Kinijos tradicijos, rytietiškas dėmesingas aptarnavimas ir šiuolaikiškas modernumas. Virtuvės šefo parengtame valgiaraštyje atsispindi įvairių Kinijos regionų patiekalai, tad kiekvienas apsilankęs atras savo skonį.


5. Pekino Antis (Algirdo g. 2) / Reitingas (4,3)

„Pekino antis“ kinietiškas maistas į namus / Facebook nuotr. /

„Pekino antis“ kinų maistas / Facebook nuotr. /

Naujamiestyje įsikūrusios „Pekino Anties“ meniu rasite visą kinietiško maisto klasiką: saldžiai rūgščių vištienos gabaliukų, kiaulienos, jūrų gėrybių patiekalų, sriubų bei saldžiųjų patiekalų. Restoranas pristato kinų maistą į namus, tad šis pasirinkimas puikiai tiks nenorintiems kelti kojos iš namų.


6. Panda Kinija (Fabijoniškių g. 99) / Reitingas (4,3)

Panda Kinija

Kinų restoranas „Panda Kinija“ / Facebook nuotr.

Keista, bet tai vienintelis mūsų rastas kinų restoranas Vilniuje, kuris savo pavadinime išnaudojo (gerąja prasme) šį gražų Kinijos gyvūną. O šiaip, tai puiki vieta, kurioje galima tikrai skaniai pavalgyti ir pasimėgauti autentiška kinų virtuve. Panašiai kaip mes mąsto ir kiti lankytojai, kurie šiai vietai skyrė pakankamai aukštą įvertinimą.

Skaityti toliau
Puslapiai: 1 2