Kiniečių restoranai Vilniuje ir kinų maistas į namus – kur geriausia ir skaniausia

Kiniečių restoranų Vilniuje – tikrai daug. Kol kalbininkai vis dar pešasi ar šis maistas kinietiškas, kiniškas ar kinų (žmonės irgi pasimetę kaip teisingai išsireikšti:)), „Miesto Žirafos“ tiesiog surinko sąrašą restoranų, kuriuose gaminamas geriausias kinų maistas Vilniuje:

 

„Leaye“ (Dominikonų g. 16)

„Leaye“ kinietiškas maistas / Facebook nuotr.

„Leaye“ kinų maistas / Facebook nuotr.

Senamiesčio širdyje, judrioje Dominikonų gatvėje įsikūręs restoranas „Leaye“ jungia autentišką kiniškos virtuvės patirtį su moderniomis tradicinių patiekalų interpretacijomis. Čia ruošiamas maistas be cukrumi saldintų padažų, bulvių krakmolo bei perteklinių riebalų. Virtuvės šefai rūpinasi kulinarinėmis naujienomis, tad čia rasite tai, ką rastumėte šiandien pat nuvykę į Kiniją.

„Pekino Antis“ (Algirdo g. 2)

„Pekino antis“ kinietiškas maistas į namus / Facebook nuotr. /

„Pekino antis“ kinų maistas / Facebook nuotr. /

Naujamiestyje įsikūrusios „Pekino Anties“ meniu rasite visą kinietiško maisto klasiką: saldžiai rūgščių vištienos gabaliukų, kiaulienos, jūrų gėrybių patiekalų, sriubų bei saldžiųjų patiekalų. Restoranas pristato kinų maistą į namus, tad šis pasirinkimas puikiai tiks nenorintiems kelti kojos iš namų.

„Jin Mei“ (Vytenio g. 8)

„Jin Mei“ restoranas / Facebook nuotr.

Naujamiestyje įsikūręs jaukus restoranėlis, kuriame rasi tikrai paltų meniu. Čia maistą taip pat galima užsisakytir išsinešimui, o dienos pietus galima rinktis net iš 28 patiekalų.

„Kinų Smuklė“ (Fabijoniškių g. 2A)

„Kinų Smuklė“ kinietiškas maistas / Facebook nuotr.

„Kinų Smuklė“ kinų maistas / Facebook nuotr.

Moderniai tradiciška „Kinų Smuklė“ pasitinka kiniška patarle: „Šnekomis ryžių neišvirsi“, tad siūlome apsilankyti ir patiems patirti restorane gaminamų patiekalų autentiškumą. Nenorite eiti iš namų? Užsisakykite šefų ruošiamą kinišką maistą į namus!

„Kinų rožė“ (Savanorių pr. 1)

„Kinų rožė“ kinietiškas maistas / Facebook nuotr.

„Kinų rožė“ kinų maistas / Facebook nuotr.

„Žmogus yra toks, kokį maistą jis valgo“ – visiems puikiai pažįstamu posakiu dalinasi „Kinų rožė“. Jau du dešimtmečius šis restoranas ruošia šviežią maistą, kuriame susipina Kinijos tradicijos, rytietiškas dėmesingas aptarnavimas ir šiuolaikiškas modernumas. Virtuvės šefo parengtame valgiaraštyje atsispindi įvairių Kinijos regionų patiekalai, tad kiekvienas apsilankęs atras savo skonį.

„Devyni Drakonai“ (Antakalnio g. 71, P. Lukšio g. 19, Konstitucijos pr. 23)

„9 Drakonai“ kiniškas maistas / Facebook nuotr.

„9 Drakonai“ kinų maistas / Facebook nuotr.

Norėdami išlaikyti geriausią kokybę bei autentiškumą, „9 Drakonai“ gamina tai, ką moka geriausiai – tradicinės ir šiuolaikinės kinų virtuvės patiekalus. Restorane ruošiamas maistas ne tik adaptuotas europiečių skoniui, bet ir pagal senuosius, originalius receptus, tad čia tikrai patirsite tikrąją Kiniją.

„Trys klevai“ (Pilies g. 16/2)

„Trys klevai“ restoranas / Facebook nuotr.

Pačioje sostinės širdyje įsikūręs restoranas kiekvieną sutiks ne tik su aukšto lygio kiniškais patiekalais, bet ir su itin maloniu aptarnavimu. Čia dirbantys barmenai bendrauja taip, lyg pažinotum juos 100 metų. O tai leidžia jaustis lyg būtum atvykes į svečius pas mylimus giminaičius. Labai vertingas, bet labai nedažnas reiškinys šiandienos aptarnavimo sferoje.

Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)