„Kinas po žvaigždėmis 2019“: rugpjūčio filmų TOP ir PROGRAMA

„Kinas po žvaigždėmis“ sugrįžta į Vilnių su visų šūsniu gerų filmų! „Miesto žirafos“ pristato pilną 2019 m. programą ir rekomenduojamų pamatyti filmų TOP’ą.

Jau rugpjūčio 5 dieną Vilniuje startuos kino gerbėjų pamėgtas renginys „Kinas po žvaigždėmis“. Valdovų rūmų kieme visą mėnesį visi norintys galės pamatyti daugiau nei dvidešimt pasaulį sužavėjusių filmų. Tad „Miesto žirafos“ parengė savo rekomenduojamų filmų TOP 5, kuriuos jūs galėsite rasti ir „Kino po žvaigždėmis“ programoje.

Pilna „Kino po žvaigždėmis“ PROGRAMA – ČIA!

O žemiau – „Kino po žvaigždėmis“ 2019 TOP 5 pagal „Miesto žirafas“:

Riešutų duona

Riešutų duona / "Kinas po žvaigždėmis"

Riešutų duona / „Kinas po žvaigždėmis“

Jei ir yra bent vienas senas lietuviškas filmas, kuris su kiekviena nauja karta vis sugeba surasti naujų gerbėjų, tas filmas yra „Riešutų duona“. Simboliška, tačiau būtent juo šiemet ir bus atidarytas „Kinas po žvaigždėmis“. Kažkas šį filmą net yra pavadinęs komiškai lietuviška Romeo ir Džiuljetos istorijos interpretacija. Filmas, kuriame vaizduojama Lietuvos provincijoje gyvenančių Šatų ir Kaminskų nesantaikos bei jų vaikų meilės istorija bei tragikomiškos gyvenimiško peripetijos, turi kažką, kas šiai juostai neleidžia pasenti. Nors sunku patikėti, kad tokių žmonių dar gali būti, tačiau jei vis gi yra tokių, kurie šio filmo nei karto nematė, būtinai pasinaudokite šia galimybe „Kine po žvaigždėmis“.

Kada? Rugpjūčio 5 d. 21.30 val.

Lietinga diena Niujorke

Lietinga diena Niujorke / „Kinas po žvaigždėmis“

Šio filmo režisierius yra Vudis Alenas. Ir tuo praktiškai viskas pasakyta… Kino legenda šiame filme pasakoja apie tai, ką išmano geriausiai – apie gyvenimą. Pati kino juosta pasakoja apie jaunos poros dieną atvykus į Niujorką. O šioje dienoje sugeba sutilpti šlovės pagundos, neištikimybė, begalės konfliktų, meilė ir, žinoma, virtinė netradicinių nesusipratimų, kuriuos taip mėgsta Vudis Alenas. Tad jei ieškote rafinuotos, bet ne snobiškos komedijos, būtinai pasižiūrėkite filmą „Lietinga diena Niujorke“.

Kada? Rugpjūčio 7 d. 21.30 val.

Bohemijos Rapsodija

"Kinas po žvaigždėmis"

Bohemiškojo Rapsodija /

Jei atvirai, „Kino po žvaigždėmis“ programoje šiemet yra du panašūs filmai, iš kurių ilgai rinkomės vieną, kurį įtraukti į šį TOP’ą. Ir kovoje tarp „Taip gimė žvaigždė“ ir „Bohemijos Rapsodija“ nugalėjo juosta apie „Queen“ legendos Fredžio Merkurio gyvenimą bei kelią į šlovę. „Taip gimė žvaigdžė“ yra labai gerai emociškai sudėtas filmas, kurio muzika jau aukso raidėmis įsirašė ir į POP muzikos istoriją. Tačiau žiūrint šį filmą antrą kartą, jis daugelyje vietų pameta savo netikėtumo efektą. O „Bohemijos Rapsodija“ jau yra įstabus kino palikimas vien dėl to, jog jame amžiams išsaugota „Queen“ grupės istorija (net jei filme ir pilna neatitikimų) bei dėl to, jog šis filmas vėl privertė naująją kartą atrasti legendinį Fredį Merkurį bei nesenstančią grupės „Queen“ muziką.

Kada? Rugpjūčio 8 d. 21.30 val.

Medernūs laikai

Modernūs laikai / „Kinas po žvaigždėmis“

Kiekvienas žmogus per savo gyvenimą privalo padaryti tris dalykus: užauginti vaiką, pasodinti medį ir pamatyti bent vieną filmą su Čarliu Čaplinu. Mat būtent nuo šio žmogaus ir prasidėjo kino žanras, kurį mes šiandien paprastai vadiname „komedija“. Šiemetinėje „Kino po žvaigždėmis“ programoje bus rodomas vienas įsimintiniausiu bei kaip niekada aktualus ir šiomis dienomis filmas „Modernūs laikai“. Čaplino kuriamas legendinis valkatos personažas atleidžiamas iš darbo, o jo vieton pastatoma mechaninė mašina. Pasaulį purtant Didžiajai depresijai, mažasis žmogus prisijungia prie milijoninės bedarbių minios. Šio filmo vaizdai, muzika ir garso efektai iki šiol palieka neišdildomą įspūdį, o pati juosta yra laikoma auksine kino klasika.

Kada? Rugpjūčio 15 d. 21.30 val.

Hirošima, Mano meilė

"Kinas po žvaigždėmis"

Hirošima, Mano meilė / „Kinas po žvaigždėmis“

Įstabi ir savo laiką pralenkusi juosta, kurioje pasakojama išskirtinė dviejų žmonių istorija. Tai meilės istorija, temdoma atominės bombos, numestos ant Hirošimos, šešėlio. Prancūzų aktorė ir japonų architektas susitinka Hirošimoje. Jie patiria vienos nakties aistringą meilės romaną ir patiki vienas kitam savo likimus. Mylimieji, įkalinti jausmo, kuriam laikas neegzistuoja, negali nei išsiskirti, nei būti kartu. Šis juosta lyg šiol laikoma vienu iš svarbiausiu prancūzų Naujosios bangos filmų, kuris be jokių specialiųjų efektų pagalbos sugeba prikaustyti prie ekrano iki pat paskutinės filmo sekundės.

Kada? Rugpjūčio 21 d. 21.30 val.