Kinas po žvaigždėmis

„Kinas po žvaigždėmis 2020“ Vilniuje: filmų TOP ir PROGRAMA

„Kinas po žvaigždėmis“ sugrįžta į Vilnių su visų šūsniu gerų filmų! „Miesto žirafos“ pristato pilną 2020 m. programą ir rekomenduojamų pamatyti filmų TOP’ą.

Nuo liepos 27 dienos visą mėnesį Valdovų rūmų kieme visi norintys galės pamatyti ne vieną dešimtį pasaulį sužavėjusių filmų. Tad „Miesto žirafos“ parengė savo rekomenduojamų filmų TOP 5, kuriuos jūs galėsite rasti „Kino po žvaigždėmis“ programoje.

Pilna „Kino po žvaigždėmis“ PROGRAMA – ČIA!

O žemiau – „Kino po žvaigždėmis“ 2020 TOP 5 pagal „Miesto žirafas“:


Nova Lituania

Nova Lituania

„Nova Lituania“

Jei reikėtų išrinkti geriausią šių metų lietuvišką filmą, juo neabejotinai taptų „Nova Lituania“. Nuostabus tikrais įvykiais paremtas kino filmas pasakoja, kaip prieš Antrojo pasaulinio karo pradžią Lietuvoje gimė neįtikėtina idėja Afrikoje sukurti „atsarginę“ Lietuvą. Ir ne tik apie tai, bet ir apie tikrasias žmogaus vertybes. Itin stilinga kino juosta, kuri neabejotinai nepaliks abejingo nei vieno kino gurmano.

Kada? Liepos 28 d. 21.30 val.


Melancholija

„Melancholija“

Skandinavų kino genijaus Larso Von Triero juosta „Melancholija“ jau yra tapusi kino klasika. Nors šio filmo kulminacija yra pasaulio pabaiga, visas jo veiksmas yra apie kitokią pasaulio pabaigą, kuri dažnai atsitinka žmonių santykiuose. Daug apie šį filmą parašyti yra sunku, nes jo pagrindinė ašis yra emocija. Tad rekomenduojame jį tiesiog pamatyti.

Kada? Rugpjūčio 3 d. 21.30 val.


„8½“

Federico Fellini buvo ne žmogus, o tiesiog genialus reiškinys. „8½“ yra vienas geriausių jo filmų, kuris pelnytai buvo apdovanotas „oskaru“ bei nugulė į geriausių visų laikų kino juostų fondą. Šiame filme tikriausiai vieną stipriausių savo vaidmenų suvaidinino kita kino legenda Marcello Mastroianni. Daug kas šį filmą vadina Frederico Fellini „autoportretu“, tačiau jo idėja yra daug įdomesnė ir gerokai lenkianti savo laikmetį.

Kada? Rugpjūčio 6 d. 21.30 val.


Tarp žvaigždžių

„Tarp žvaigždžių“

Visi, kas prieš penkmetį žiūrėjo šį filmą kino teatruose teigė, kad po jo patyrė tikrą smegenų audrą. Šioje Christopherio Nolano fantastinėje juostoje, pasitelkiant patrauklią „holivudinę“ istoriją, nagrinėjami įvairūs laiko ir erdvės šuoliai, kurie yra pagrįsti ir šiandieniniais mokslo atradimais. Tai ne tik istorija apie pasaulio gelbėjimą ieškant naujų planetų, tačiau ir nedidelis, tačiau vis tiek velniškai sudėtingas bei įdomus astrofizikos vadovėlis. O jį perskaičius, norisi jį atsiversti dar ir dar kartą.

Kada? Rugpjūčio 10 d. 21.30 val.


Ypatingieji

„Ypatingieji“

Po šio filmo peržiūros Kanų kino festivalio publika net 5 minutes plojo atsistojusi. Tai naujausias legendinės juostos „Neliečiamieji“ kūrėjų darbas, kuris kritikų nuomone (kuo net sunku patikėti) yra dar emociškai stipresnis už savo „pirmtaką“. Tai istorija apie žmogišką santykį, ligą, gyvenimo džiaugsmą bei paprastus dalykus, kurie gali keisti gyvenimą net beviltiškiausiose situacijose. Puiki juosta, širdyje ir smegenyse liekanti visam likusiam gyvenimui.

Kada? Rugpjūčio 17 d. 21.30 val.


O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas