Kavinė baras „Muitinė“

Kavinė – baras “Muitinė” yra įsikūręs šiek tiek atokiau nuo Klaipėdos senamiesčio, bet čia užsukti verta dėl kelių priežasčių. Kokie šios vietos pliusai? O minusai?

Trumpai

Aplinka: tvarkinga, paprasta, bet gan jauki. Šiltuoju sezonu rekomenduojame lauko terasą!
Aptarnavimas: paprastas teigiama prasme.
Publika: labiau vyresnio amžiaus.
Muzika: vietinė radijo stotis ir tai visiškai nestebina :)
Alus: vietinės didžiosios daryklos birzgalas ir “Grimbergen”.
Maistas: plius minus lietuviškas už nedidelę kainą.

“Mėmelio žirafos” sako: 4 iš 5. Gera vieta paįvairinti aplinką, nebrangiai pavalgyti ir sugrįžti į 90-uosius. Tačiau kažkokio išskirtinumo čia ieškoti neverta. Tiesa, vasarą „Muitinės“ lauko terasa taip ir traukia užsukti „po vieną šalto“:)

Išsamiau / Kontaktai

Kavinė – baras “Muitinė” yra tvarkinga lietuviška maitinimo įstaiga ir išgėrimo vieta. Sakydami “lietuviška” turime omenyje karbonadus, cepelinus, kopūstų sriubą ir “Švyturio” alų :) Jei atsibodo modernūs XXI a. barai, ši vieta tau :)

Vieta
“Muitinė” yra įsikūrusi gražiai sutvarkytame prieškariniame name šalia “Švyturio” alaus daryklos. Atstumas nuo Klaipėdos senamiesčio labai nedidelis, bet ne vietiniai čia retai užklysta.

“Muitinė” nėra modernus baras madingam jaunimui: interjeras – praeito amžiaus pabaigos, bet tvarkingas ir jaukus. Galbūt jaukumo prideda baro patalpos dydis – “Muitinėje” telpa vos keli staliukai.

Labai didelis šios vietos pliusas – maloni vasaros terasa. [ Jos nuotr. – žemiau:) ]

terasa muitines Klaipedoje

Aptarnavimas
Negali sakyti, kad jis kuo nors blogas, bet lygiai taip pat negali pasakyti, kad kažkuo ypatingai geras. Tiesiog sukasi viena padavėja. Jei žmonių nedaug, aptarnavimas labai greitas.

Maistas
Kavinė – baras “Muitinė” siūlo ganėtinai įprastus posovietinės virtuvės patiekalus. Ir tai nėra blogai. Ragauto maisto kokybė buvo padori, o kainos – nedidelės.
Taip pat čia siūlomi nebrangūs darbo pietūs.

Gėrimai
Deja, čia pilstomas tik šalia esančios gamyklos alus ir tos pačios gamyklos platinamas “Grimbergen”. Tikrai gaila, kad vasaromis tokioje šaunioje terasoje negalima pagurkšnoti ko nors skanaus.
Be alaus, čia yra standartinis stipriųjų gėrimų pasirinkimas. Kainos maloniai stebina – pavyzdžiui, vietinio alaus bokalas čia kainuoja nepilnus 2 EUR [vasarą 2016].

Kontaktai:
Adresas: Tilžės 6, Klaipėda
Internete: https://www.facebook.com/MuitineKlaipeda

Ar teko čia lankytis? Pasidalink savo įspūdžiais žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Ps. primename, kad restoranų, kavinių, barų apžvalgas rašome ne už pinigus. Patys kiekvienoje vietoje apsilankome bent porą kartų ir stengiamės viską aprašyti objektyviai :)

Visi Klaipėdos renginiai čia

4 KOMENTARAI

  1. Labai atkreipkite dėmesį į kainas, kai užsakote šventinius ar gedulingus pietus. Smulkiai išklausinėkite, kas bus pateikta
    už tą kainą. Pasirodo šioms progoms kainos padidėja dvigubai.
    Tik porcijos ne. Likome nepatenkinti.

  2. Sventem gimtadieni. Kaina 18euru vienam zmogui ir galejom atsinesti savo alkoholi.nemanau kad galetu but dar pigiau.ir dar kiek maisto liko.labai skanu viskas buvo ir grazu. Merginos saunios.mes tikrai grisim.beje, tortas buvo nuostabus. Aciu!

  3. O mes šventėme mažas jaukias vestuves. Maistas ir tortas super. Mažai, jaukiai šeimos šventei vieta super. Kainos tiksliai nepamenu, bet atrodo buvo irgi apie 18eurų žmogui ir savo alkoholis, tai tikrai ir užkandžių ir pagrindinių patiekalų nepritrūko.