Kavinė – baras „Medvėgalis“ Klaipėdoje, Giruliuose

Kavinė – baras „Medvėgalis“ Klaipėdoje, Giruliuose gali pasigirti išskirtine vieta – jūra vos už keliasdešimt metrų. Bet kartais norisi, kad geriau ten nebūtų jokio „Medvėgalio“. Kodėl?

Trumpai

Aplinka: visur medis ir gyvūnų iškamšos.
Aptarnavimas: liūdnas vaizdas.
Publika: naivūs pajūrio lankytojai, pensininkės.
Muzika: rami muzika per radiją.
Alus: dvi lietuviškos rūšys.
Maistas: vienas klaikiausių (post)sovietinės virtuvės pavyzdžių.

„Miesto žirafos“ sako: 2 iš 5. Tokias vietas reikia kuo skubiau uždaryti, kad nedarytų gėdos Klaipėdai ir visam Lietuvos pajūriui.

Vietos valdžia turėtų įvesti griežtus reikalavimus maitinimo įstaigoms, kurios yra miesto ir net šalies reprezentacinėse vietose. Po galais, dabar Europos Sąjunga ir XXI amžius. Žmonės gi atvažiuoja į Lietuvos pajūrį ne tik iš Novosibirsko priemiesčių, bet ir iš viso pasaulio.

Išsamiai/kontakai

Vieta
Kavinė – baras „Medvėgalis“ yra Klaipėdos pakraštyje, Giruliuose prie pat jūros ir kopų. Pati restorano išorė ir vidus tiesiog rėkia “sveiki sugrįžę į 90-uosius”. Interjere dominuoja medis ir visur pilna žvėrių iškamšų. Apetitą ypatingai didina mažo šerniuko iškamša :)

Tualetas, kaip ir priklauso tokiai vietai, baisus.

medvegalis klaipeda 1

Maistas
Keliese užsisakėme po sriubą ir po antrą patiekalą. Iš pradžių atnešė vieną antrą patiekalą, už keliolikos minučių – sriubas (ir tai ne visas!), dar už keliolikos minučių – likusius du antrus patiekalus ir sriubos porciją. Kaip 90-aisiais :)

Beje, sriubos buvo visai valgomos. Tačiau antrų patiekalų kokybė – tragiška. Bulviniai blynai buvo pridegę, o šlapių pervirusių spagečių krūva su kažkokių poaštriu jovalu vadinosi “spagečiai su meksikietišku padažu”.

medvegalis klaipeda 2

Susidaro įspūdis, kad virtuvėje sukasi pagyvenusi tarybinio sukirpimo moteriškaitė. Negali ant jos pykti – jei prieš tai dirbai virėja kur nors valgykloje ar vaikų darželyje, iš kur tau mokėti daryti “meksikietišką” troškinį :)

Visiškai nenuostabu, kad „Medvėgalis“ prieš kelerius metus buvo laikinai uždarytas dėl higienos normų pažeidimų…

medvegalis klaipeda 3

Aptarnavimas
Negali sakyti, kad jo nėra: vaikšto pora abejingų moteriškių. Paprašėme paskaičiuoti, bet jokios sąskaitos nesulaukėme, kol nepriėjome patys prie baro ir dar kartą nepaprašėme.

Gėrimai
Labai mažas ir prastas alaus pasirinkimas.

Kitų gėrimų asortimentas – standartiškai tarybinis: prastos degtinės, brendžiai, kelios vyno rūšys.

Adresas: Stovyklos g. 2, Giruliai, Klaipėda.
Internete: normalios tarybinės įstaigos su internetu nedraugauja :)

Beje, po tokios neigiamos apžvalgos turėtų atsirasti vienas – kitas komentaras, kad „Medvėgalis“ yra labai gerai ir, kad mes nieko nesuprantame :)

Ps. primename, kad restoranų, kavinių, barų apžvalgas rašome ne už pinigus. Patys kiekvienoje vietoje apsilankome bent porą kartų ir stengiamės viską aprašyti objektyviai :)