Ką veikti Klaipėdoje spalį? „Miesto žirafų“ idėjos netinginiams

Tai yra straipsnio tęsinys. Grįžti į šio straipsnio pradžią.

Apsilankyk patobulintame Naujajame turguje

Ar jau matei atnaujintą turgavietę? O aikštelių dangą, naujas vaikų žaidimų aikšteles, laisvalaikiui ir poilsiui skirtą zoną, naujus mėsos ir daržovių skyrius? Jei atsakymas „ne“, tada pats metas užsukti į turgų ir rudeninių gėrybių įsigyti. Pasufleruosime, kad geriausios dienos apsilankymui – spalio 12-13, kai Naujajame turguje vyks tradicinėje mugėje „Rudens spalvos”. Girdėjom, kad mugėje bus virš pusės šimto dalyvių!

Juodojo humoro mėgėjams – režisieriaus E.Vėlyvio „Zero Live Show“

Mėgsti juodąjį humorą? Šis renginys kaip tik tau. Specialiai Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui sukurtas originalus ir stogą raunantis projektas, apjungiantis E. Vėlyvio kino šėlsmą, populiariausius Lietuvos atlikėjus, specialiai renginiui sukurtas teatro ir šokio scenas, juodžiausią humorą, kaskadinius triukius, kino specialiuosius efektus, storą grimo sluoksnį ir silikonines krūtines. Gyva kino, muzikos ir juodojo humoro fiesta tavęs laukia spalio 19 d., „Švyturio arenoje“.

Ruduo – puikus metas pamąstyti apie rimtus dalykus

O dabar šiek tiek rimčiau. Tiksliau, apie gyvenimo prasmės paiešką. Visas klaipėdiečių ir miesto svečių šeimas Klaipėdos lėlių teatras (Turgaus g. 9) spalio 6 d., pakvies į premjerą pagal Martos Gusniowskos pjesę „Kad tave žąsis“, kurį režisuoja Klaipėdos lėlių teatro menininkė Gintarė Radvilavičiūtė. Graži istorija, bet sudėtinga tema, stipri daugiasluoksnė dramaturginė medžiaga apie miško gyventojus. Tikrai bus apie ką susimąstyti.
——–

Premjera. Lėlių spektaklis „Kad tave žąsis!“ / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje spalį?

Legendinė Bohema grįžta į Klaipėdą

Superinės žinios! Vienas sėkmingiausių ir populiariausių Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro (Taikos pr. 70) operos pastatymų – G. Puccini’o „Bohema“ – sugrįžta į sceną. Būtų gėda nepamatyti iki šiol vienos populiariausių operų, statomų žymiausiuose pasaulio teatruose. Laukti liko visai nedaug, nes opera bus rodoma jau spalio 6 d., Palangos koncertų salėje. Ciao!
———

Giacomo Puccini opera Bohema / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje spalį?

Truputį istorijos ir daug meno

Paskutinį rugsėjo savaitgalį įvyko ilgai laukta Jono Vaitkaus režisuotos Gintaro Grajausko pjesės „Kas prieš mus“ premjera. Nespėjusiems pamatyti suteikiamas antras šansas. Pjesė apie fašizmo prigimtį ir, žinoma, apie menininko atsakomybę grėsmės akivaizdoje. Įdomu tai, kad pjesė remiasi tikrais istoriniais faktais, įvykusiais beveik prieš šimtą metų. Žodžiu, nebūk tamsuolis ir nepražiopsok dar kartą. Pasižymėk – spalio 6 d., Klaipėdos dramos teatras (Teatro g. 2).

Meno nebus per daug

Kalbant apie meną, rekomenduojame apsilankyti vieno ryškiausių Lietuvos jaunosios kartos fotomenininkų Eugenijaus Barzdžiaus fotografijų parodoje „Pelkės žmonės“. Paroda vyks KKKC Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2.) Ilgai laukti neteks, nes ją išvysti galėsite jau nuo spalio 5 d.  (paroda veiks iki lapkričio 4 d.). Nepamirškit pasidalinti įspūdžiais.

„Dvi Korėjos“

Kultūra, kultūra, kultūra. Trys dalykai, kurių nebūna per daug. Tiesa? Klaipėdos Jaunimo teatras (Bangų g. 5A) spalio 14 d., Kultūros fabrike pristato premjerą, spektaklį „Dvi Korėjos“. Skamba įdomiai? Spektaklis (adaptacija pagal Joel Pommerat pjesę „La Reunification des deux Corees“) – tai kabaretinė absurdo drama, kurioje skamba mažos istorijos, susijusios vienu žodžiu iš penkių raidžių, apie kurį sukurta gausybė meno kūrinių ir tūkstančiai paaiškinimų, bet kurį taip sunku ištarti…

Kaip Bukowskis kartą sake: „kai Dievas sukūrė meilę, daugumai tai nepadėjo“.

Užteks svajoti, laikas veikti

Tatuiruotės – sena, bet neįgyvendinta svajonė? Užteks svajoti, laikas veikti. Atsiduok į profesionalų rankas. „Tattoo Virus“ (Taikos pr. 19) dirbantys meistrai su džiaugsmu sukurs tattoo eskizą, patars ir įgyvendins jūsų tattoo viziją. Nedėkokit, padėkosit vėliau.

Atrask save iš naujo 

Žvarbų rudenį norisi kažko jaukaus, ramaus ir tradicinio? Va, prašom – Klaipėdos Etnokultūros centras (Daržų g. 10) kiekvieną ketvirtadienį organizuoja tradicinių šokių vakarus. Gyva muzika, jauki senamiesčio aplinka, gražūs žmonės. Tau tereiks avalynės, kuri padeda kojoms šokti. Pabandyk, galbūt atrasi save iš naujo.

Nepamiršk pasveikinti savo boso!

Ar žinai, kad spalio 16-ąją minima Boso diena? Tad nepamiršk pasveikinti savo mylimiausio boso! O „Minijos baldų centras“ (Dubysos g. 21) bosams net akciją siūlo: perkant lovą, čiužiniams taikoma 20 proc. nuolaida. Tikri bosai miega ant „Lonas“ lovos.

Pica – atsakymas į amžiaus klausimą

Šiandien žarstomės patarimais. Jei nežinai kaip pasakyti merginai, na arba vaikinui, kad ji (-s) tau patinka? Užsakyk picą. Nežinai kur? Itališkų picų taškas „Pica Pub“ (Vingio g. 29A) kaip tik tai, ko tu ieškai.

Itališka pica / Pexels nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje spalį?

——–

Puslapiai: 1 2