Joninės Klaipėdoje / Miesto Žirafų nuotr.

Joninės Klaipėdoje: kur ieškosime paparčio žiedo 2019-aisiais?

Joninės Klaipėdoje vėl visus tradiciškai kvies prie Jono kalno. Ir ne tik… Ieškai, ką čia dar nuveikus ilgąjį Joninių savaitgalį uostamiestyje? „Miesto žirafos“ kaip tik tau parengė renginių gidą.

Joninių mugė

Vaistažolės, rankų darbo papuošalai, tradiciniai skanėstai – visą tai ir dar daugiau šį penktadienį bus galima rasti Joninių mugėje. Puiki vieta prieš savaitgalį nusiteikti trumpiausiai metų nakčiai.

Kur? Naujojo turgaus aikštė, (Taikos pr. 80)
Kada? Birželio 21 d. 10.00 val.

Muzikuojanti keltas 2019: Marius ir Irūna

Publikos itin mėgiamas Irūnos Puzaraitės ir Mariaus Jampolskio duetas savo dainomis pradės ilgąjį Joninių savaitgalį. Jei šio dueto atliekama muzika nėra jūsų favoritė, visą dėmesį galėsite skirti artimam žmogui bei romantiškam pasiplaukiojimui Mariose.

Kur? Keltas „Nida“
Kada? Birželio 21 d. 20.30 val.

Joninės Klaipėdoje Danės skvere 

Jau nuo pat sekmadienio ryto Danės skvere pradės šurmuliuoti įvairios mugės ir amatininkai. O vakare čia prasidės tikra Joninių šventė pagal geriausias žanro tradicijas. Šokinėsim per laužus, pinsim vainikus, bursimės bei, žinoma, ieškosim paparčio žiedo.

Kur? Danės skveras
Kada? Birželio 23 d. 11.00 val.

KODAS – Sky 21 Terasa!

Joninės Klaipėdoje – pagal elektroninę šokių muziką. Taip, jūs perskaitėte teisingai. Šią gamtos šventę uostamiestyje galima sutikti ir šiuolaikiniuose šokiuose. Muziką garantuos patyrę didžėjai, o egzotikos pridės net trys skirtingos renginio vietos. Trumpai tariant, susitiksim šokių aikštelėje.

Kur? „SKY 21 terrace by BarBar’a“, (Naujojo Sodo g. 1)
Kada? Birželio 22-23 d. 20.00 val.

Joninės Agluonėnuose prie Aukuro kalno

Šioje šventėje bus galima pamatyti jau klasika tapusius lietuviškus spektaklius, kuriuos parodys Kupiškio, Rietavo ir Agluonėnų mėgėjiško teatro trupės. O vakare prie Aukuro kalno laukia lietuviško pop muzikos fiesta su grupe „DAR“ ir Žilvinu Žvaguliu.

Kur? Prie Agluonuos
Kada? Birželio 23 d. 15 val.

Funky Joninės

Plaukimas vandenlentėmis, karštas kubilas, elektroninė muzika, šokiai iki paryčių. Kaip rašo patys renginio oragnizatoriai, „žiaurios joninės“. Tikimės, jog perkeltine prasme…
Kur? “Wake Village” vandenlenčių parkas.
Kada? Birželio 23 d. 19 val.

Rasų šventė Karklės kaime „Raskis rasoj“

Ant jūros kranto įsikūręs Karklės kaimelis kviečia Jonines švęsti pas juos. Ir iš tiesų, ar gali būti labiau gamtos paliesta vieta nei pajūris. Tad jei norite trumpiausią metų naktį praleisti palydinti ir pasitinkant saulę prie jūros, priimkite Karklės kaimelio gyventojų kvietimą. Nepasigailėsite.

Kur? Karklės kaimelis
Kada? Birželio 23 d. 17.00 val.

Klaipėdos kariliono festivalis

Kiekvienas klaipėdietis bent kartą Liepų gatvėje yra girdėjęs kariliono muziką. Tad kodėl po siautulingos Joninių nakties nenusiraminus klausant kariliono garsų. Tuo tarpu, kad tą dieną čia varpais gros tikri šio instrumento virtuozai.

Kur? Laikrodžių muziejus (Liepų g. 12)
Kada? Birželio 24 d. 12.00 val.

O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas