Joninės Kaune / Miesto Žirafų nuotr.

Joninės Kaune: geriausi renginiai šventinį savaitgalį

Rasos šventė – senoji lietuvių vasaros saulėgrįžos (solsticijos) šventė, kai prasideda astronominė vasara. Gražesniais terminais – tai diena, kai saulė dieną matoma ilgiausiai, o naktis – trumpiausia. Joninės Kaune – puiki šventė, kai miestiečiai ir svečiai išlekia ieškoti paparčio žiedo ir linksmintis visame mieste. Miesto Žirafos siūlo šias Joninių savaitgalio (birželio 22-24 d.) pramogas.

Lindy Camp + Joninės 2018

Lindy Camp + Joninės 2018 / Facebook nuotr. / Joninės Kaune

Lindy Camp + Joninės 2018 / Facebook nuotr. / Joninės Kaune

Tai šiek tiek neįprastas būdas pasitikti trumpiausią naktį, bet kodėl gi ne? Jazz House šokių mokykla kviečia į ketvirtąją šokių stovyklą Lindy Camp! Prie visų pramogų ir edukacinių užsiėmimų, šokdami pasitiksite ir išlydėsite Jonines. Skamba smagiai, tiesa?

Dainiaus Ščiukos fotografijų paroda „Natural Women“

„Natural Women“ / Facebook nuotr.

„Natural Women“ / Facebook nuotr.

Pastaruoju metu viešojoje erdvėje itin daug skambanti paroda atvyko į Kauną ir apsistojo Žalgirio arenoje. Sofistikuotų portretų ciklas „Natural Women“ – fotomenininko Dainiaus Ščiukos naujausias projektas. Tai tematiškai jautri, vizualiai įspūdinga ir moderni portretų serija, kurioje įamžintos autentiškos ir savo veikla išsiskiriančios Lietuvos moterys.

Saulės kliošas gyvai

Prieš Jonines išlėkite į miestą pasitūsinti! Saulės kliošas tam puikiai tinka – žiūrint į visada jaunatviškai atrodančią Justę Starinskaitę ar mušamaisiais grojantį Lauryną Šarkiną, sunku patikėti, jog grupė koncertuoja jau 18 metų. Tai grupė, kurios pristatinėti nereikia niekam – jie visada su šypsena, visada tokie patys šilti ir visada pateikiantys ką nors naują.

Joninės Kauno pilies lomoje

Joninės Kaune / Facebook nuotr.

Joninės Kaune / Facebook nuotr.

„Tautos namai“ organizuojamas renginys – puiki proga sutikti Joninių naktį miesto centre. Miestiečius ir miesto svečius šokdins grupės „Baltos varnos“ (folk), „Ūkanose“ (folk rock) ir „Rebelheart“ (rock) su populiarių pasaulio hitų ir žinomiausių grupės dainų programa. Prie viso šio smagumo prisidės ir tradiciniai vainikų pynimai, žolynai bei, žinoma, Joninių laužas!

Joninės Rumšiškėse

Joninės Rumšiškėse / Facebook nuotr.

Joninės Rumšiškėse / Facebook nuotr.

Lietuvos liaudies buities muziejus yra parengęs įspūdingą programą, daugybę staigmenų ir linksmybių. Šiais metais lankytojai bus nustebinti spektakliu po atviru dangumi – „Kas apsakys tas dzūkų linksmybes?“. Programoje numatyta pilna pramogų – nuo paparčio žiedo paieškų ir vaistinių augalų pristatymų iki jodinėjimo bei vainikų pynimo ir jų plukdymo!

Praleidome kažkokį įdomų renginį, vyksiantį Kaune per Jonines? Rašyk komentarą žemiau!

DAUGIAU RENGINIŲ KAUNE – ČIA.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.