Helovinas Kaune

Helovinas Kaune: geriausi renginiai

„Miesto žirafos“ pristato įdomiausias vietas bei renginius, kur bus švenčiamas Helovinas 2022 Kaune.

Už lango tamsu, po gatves vaikšto keisti padarai, o ore vis juntamas nemalonus šaltis… Taip, gerbiamieji, tai reiškia, kad atėjo Helovinas. Šiemet jis išpuola pirmadienį, tad nieko nuostabaus, kad įvairūs renginiai vyks savaitgalį prieš šventę. Tad pats laikas planuotis, kur praleisime šiurpiausią metų laiką. Čia tradiciškai į pagalbą jums skuba Miesto žirafos, kurios jums parengė įdomiausių Helovino renginių Kaune gidą.

Sąrašą nuolat pildysime iki pat Helovino!


Istorijų pasakojimo vakaras: antgamtiniai reiškiniai

Labai intriguojantis renginys, puikiai tinkantis Helovino šventimo pradžiai. Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia drauge pavakaroti ir pasidalyti pasakojimais apie tai, kas nematoma ir nepažinta. Sakoma, kad Vėlinių laikotarpiu mūsų pasaulio realybė tarsi išretėja, ir būtybės, kurios paprastai būna nematomos, pastebimos kur kas lengviau…

Kur? Kauno apskrities viešoji biblioteka (K. Donelaičio g. 8 )
Kada? Spalio 27 d. 19.00 val.


Spektaklis suaugusiesiems „Dievų miškas“

Keista šiame sąraše matyti šį spektaklį, ar ne? Nieko bendro su Helovino šventimu. Tačiau tikrai daug tamsos, baimės, nevilties ir visų įmanomų baisybių išlaikant B. Sruogos romano „Dievų miškas“ ironišką pasakojimo toną. Lietuvių klasika, kurią verta prisiminti – jei ne prieš Heloviną, tai prieš Vėlines.

Kur? Kauno valstybinis lėlių teatras (Laisvės alėja 87A)
Kada? Spalio 28 d. 18.00 val.


NEbaisu | NEfonas

NEfonas – tai jau kelis mėnesius veikiantis projektas jauniems Lietuvos muzikantams, kurio tikslas yra sukurti tiems muzikantams saugia erdve. NEfonas – ne vieta baimei! Tad drąsiai užsidėk Helovino kostiumą (ir galbūt už kūrybiškumą laimėsi prizą!) ir varyk švęsti kartu su keturiomis grupėmis ir gera, riebia jam sesija.

Kur? P.A.R.A.K.A.S (Prancūzų g. 2)
Kada? Spalio 28 d. 19.00 val.


Halloween Party with AC/DC PROJECT

Nėra tinkamesnio garso takelio Helovinui nei legendinių AC/DC hitas High Way to Hell. O jis tikrai nuskambės šeštadienį restorane „Seni Vartai“. Tad jei senokai kratėte galvas pagal velnio muziką, maloniai rekomenduojam savo sielas savaitgalį nunešti į šį renginį.

Kur? Restoranas „Seni vartai“ (Savanorių pr. 290A)
Kada? Spalio 29 d. 21.00 val.


„Sinoptik“ (UA) koncertas

Ok, šis renginys tiesioginio ryšio su Helovinu neturi. Tai grupės iš Ukrainos koncertas, skirtas paramai ukrainiečių vaikų namams bei humanitarinei pagalbai žmonėms netekusiems namų dėl karo – t.y. pagalbai nukentėjusiems nuo Zombių iš ruZijos veiksmų. Ateinam ir palaikom!

Kur? Lemmy (Girstupio g. 1)
Kada? Spalio 30 d. 20.00 val.


Šiurpnaktis: Siaubo filmų maratonas

Kino teatras „Romuva“ kviečia į Šiurpnaktį – kartu žiūrėti specialiai šiai progai atrinktus klasika pripažintus ir ką tik išleistus siaubo filmus.

Kur? Romuva (Laisvės al. 54)
Kada? Spalio 31 d. 19.00 val.


Andrew Lloyd Webber – „REQUIEM“

„Requiem“ skamba visai sau Heloviniškai, ar ne? Vertas dėmesio renginys Žalgirio arenoje, kur skambės vieno žinomiausių šiuolaikinių kompozitorių Andrew Lloyd Webber prestižiniu „Grammy“ muzikos apdovanojimu įvertintas „Requiem“.

Kur? Žalgirio arena (Karaliaus Mindaugo pr. 50)
Kada? Spalio 31 d. 19.00 val.


Halloween: Ceremonia

Tamsi ir tranki Helovino ceremonija su solidžia velnių rinktine Vasario 16-osios g. 1. Ne vienam Kauno klubinėtojui pažįstama erdvė pačioje miesto širdyje vienam kartui atgims ypatingą metų pirmadienį.

Kur? Vasario 16-osios g. 1
Kada? Spalio 31 d. 22.00 val.


Šventa Dykuma: Zohar

Gilesnių muzikinių sluoksnių kasinėtojai, pasaulio muzikos archeologai ir hipnotizuojančių šokių ceremonmeisteriai Justautas bei Kaubrys atvyksta susitikimui į Kauną ant Visų Šventų. Su vietinių grūdėto garso degustatorių Roads ir Eimanto pagalba, jie priims Zohar. Neeilinis renginys – kitokiam Helovinui.

Kur? Lizdas (Nepriklausomybės aikštė 12)
Kada? Spalio 31 d. 23.00 val.


O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas