Helovinas Kaune

Helovinas Kaune: su maskaradu bei gitarų garsais

„Miesto žirafos“ pristato įdomiausias vietas bei renginius, kur šiemet švenčiamas Helovinas Kaune.

Vaiduokliai, mumijos, zombiai, vilkolakiai, mirusios roko žvaigždės ir dar daug anapusinio pasaulio veikėjų per Heloviną išeina pasivaikščioti miestan. Neabejojam, kad nemažai jų bus galima sutikti ir šiurpiausią metų naktį laikinojoje sostinėje. Kadangi nusimato didelis ir velniškas vakarėlis, „Miesto žirafos“ sudėliojo renginių bei vietų gidą, kur Helovinas Kaune šiemet švenčiamas smagiausiai.

Moliūgadieniai Lietuvos ZOO

Lietuvos zoologijos sodas šiokį tokį Heloviną pradeda švęsti jau nuo paskutinės spalio savaitės pradžios. Čia kasdien vyks moliūgadieniai, kurių metų iš moliūgų bus gaminami įvairūs žaislai vis skirtingiems zoologijos sodo gyventojams. Tikrai įdomi ir nebaisi pramoga visai šeimai.

Kur? Lietuvos zoologijos sodas (Radvilėnų pl. 21)
Kada? Spalio 28 d.-31 d. nuo 13 val.

Helovinas Vaikams! ŪūŪ!

Helovino karštinė Kaune šiemet neaplenks ir mažųjų. Tuo pasirūpins PC „Mega“ įsikūręs Zooparkas. Mat čia vyks šiurpių kaukių ant veido piešimas, gąsdinanti ekskursija po Zooparką, o drąsiausieji galės išmėginti net 3 labai baisias siaubo dėžes. Trumpai tariant, puiki šventė mažiesiems.

Kur? PC „Mega“ (Islandijos pl. 32)
Kada? Spalio 31 d. 17.00 val.

Halloween party in Galera

Baras „Galera“ šiemet siūlo Heloviną sutikti su šaltais ir šiltais gėrimais, gera muzika bei smagia kompanija. Be to, kraupiausių raganų bei velnių kaukių autorių čia laukia prizai. Gal visai verta pamėginti?

Kur? Galera (Nemuno g. 45)
Kada? Spalio 31 d. 20.00 val.

Halloween with „Glossarium“

Helovino šventė tikriems sunkiosios muzikos gerbėjams. Legendinis baras „Džem’pub“ visus šventus pasitikti kviečiai su grupės „Glossarium“ muzika. Skustagalvių rokerių grupė žada bare užkurti tikrą peklą, tad teigiamos Helovinui nuotaikos tikrai netrūks.

Kur? Džem’pub (Laisvės al. 59)
Kada? Spalio 31 d. 22.00 val.

The Theater of SIN – Halloween Masquerade

O štai klubas „Taboo“ Heloviną kviečia sutikti su šiai progai skirtu maskaradu. Šiurpiai seksualios šokėjos, 3D vizualizacijos, barmenų šou – visą tai ir dar daugiau galėsi rasti šiurpiausią naktį šioje Kauno vietoje. Pabandom. Gal visai patiks.

Kur? Taboo (Pilies g. 12)
Kada? Spalio 31 d. 22.00 val.

G-Loft Halloween

Ši erdvė Heloviną švenčia taip, kaip geriausiai moka – su kokybiškos elektroninės muzikos garsais. Tiesa, šį kartą tie garsai bus gerokai tamsesni ir pritaikyti esamai paslaptingai progai. Kaip ir aišku, jog elektroninės muzikos gerbėjai per Heloviną Kaune renkasi „G-loft’e“.

Kur? G-loft (Pilies g. 12)
Kada? Spalio 31 d. 23.00 val.

Halloween 2019 | Lenktynės su „69 Danguje“

„Mojo Lounge“ visų šventų išvakarėse kviečia palenktyniauti. Ir nors nėra labai aišku kas, kur ir dėl ko lenktyniaus, bet ten tikrai bus grupės „69 Danguje“ merginos. Ne mūsų skonio muzika, bet prie Helovino šiurpaus konteksto šiam kartui „sueis“.

Kur? Mojo Lounge (Rotušės a. 20)
Kada? Spalio 31 d. 23.00 val.

Helovinas su „Red Hot Chilli Peppers Tribute“

O štai čia jau kažkas panašaus į tai, ko klauso „žirafos“. „Sandėlis“ Heloviną kviečia sutikti su geriausiais legendinės roko grupės „Red Hot Chili Peppers“ kūriniais. Helovinas Kaune, visa gerkle rėkiant „Dream of Californiacation“? Kodėl gi ne.

Kur? Sandėlis (Muziejaus g. 8)
Kada? Spalio 31 d. 23.00 val.

LIT Halloween 2019

Į Nautilus laisvalaikio namus studentus (ir ne tik) kviečia LIT Helovinas, kuriame rimtus dalins talentingi DJ’ėjai, bus pilna kostiumuotų jaunų žmonių ir, žinoma, šiurpiai gerų emocijų.

Kur? Nautilus laisvalaikio namai (Savanorių pr. 124)
Kada? Spalio 31 d. 23.00 val.

O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas