Helovinas Kaune

Helovinas Kaune: geriausi renginiai

„Miesto žirafos“ pristato įdomiausias vietas bei renginius, kur bus švenčiamas Helovinas 2023 Kaune.

Už lango tamsu, po gatves vaikšto keisti padarai, o ore vis juntamas nemalonus šaltis… Taip, gerbiamieji, tai reiškia, kad atėjo Helovinas. Šiemet jis išpuola antradienį, tad nieko nuostabaus, kad įvairūs renginiai vyks savaitgalį prieš šventę. Tad pats laikas planuotis, kur praleisime šiurpiausią metų laiką. Čia tradiciškai į pagalbą jums skuba Miesto žirafos, kurios jums parengė įdomiausių Helovino renginių Kaune gidą.

Sąrašą nuolat pildysime iki pat Helovino!


Baltic Lunacy Tour

Helovino savaitgalį Kaunas pradeda su tamsia ir sunkia muzika. „Lemmy“ scenoje pirmą kartą Lietuvoje pasirodys KHNVM iš Bangladešo/Vokietijos ir latviai Dehydrated Goat bei Kolotun. Geresnės Helovino pradžios tiesiog nesugalvosi!

Kur? Lemmy, Girstupio g. 1
Kada? Spalio 27 d. 21.00 val.


Lizdo Grožio Miegas

Na, su Helovinu tai tiesiogiai nesusiję, bet negalime nepaminėti 2-ų dienų vakarėlio „Lizde“, kuris užsidaro „grožio miegui“.

Kur? Lizdas, Nepriklausomybės aikštė 12
Kada? Spalio 27 d. ir 28 d., 23.00 val.


Beissoul & Einius “Mysterious dream“

Mistiškiausiai metų šventei – Beissoul & Einius šou pavadinimu ‘’Mysterious Dream‘’! Atlikėjai pažada, kad jų galingiausiame pasirodyme Žalgirio arenoje mistiškiausi gyvenimo sapnai virs realybe.

Kur? Žalgirio arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50
Kada? Spalio 28 d. 19.00 val.


𝐆𝐫𝐚𝐧𝐝 𝐉𝐮𝐧𝐢𝐨𝐫 𝐇𝐀𝐋𝐋𝐎𝐖𝐄𝐄𝐍!

Helovino MEGA vakarėlis, kuris vyks visoje „Kauno OAZĖS“ teritorijoje. Jūsų laukia įvairiausios pramogos, nuotykiai, prizai ir, be abejo, daug muzikos.

Kur? Kauno oazė, Baltų pr. 16
Kada? Spalio 30 d. 17.00 val.


NEšventa | NEfono x KMN Helovynas

Kas tas „NEfonas“? Tai jau antrus metus veikiantis projektas – terpė jauniems Lietuvos muzikantams dalintis savo kūryba. Ir tęsdami praeitų metų tradiciją, NEfonas kartu su Kauno menininkų namais spalio 30 d. atšvęs Helovyną. „NEšventame“ vakarėlyje pasirodys net 4 jaunos grupės.

Kur? Kauno tvirtovės bunkeris, Šaldytuvų g. 62
Kada? Spalio 30 d. 19.00 val.


Helovinas Volfas Engelman studijoje

Šiurpiausią metų vakarą visi magiškiausi ritualai bus atliekami Volfas Engelman Studijoje. Pasileisk savo raganiškus plaukus ir dalyvauk apyniuotose apeigose! Nepamiršk Helovino kostiumo, nes „visos raganos, zombiai, vaiduokliai ir kitos nežemiškos būtybės bus vaišinamos magišku gėrimu“. (spėjame, kad šaltu Volfuku)

Kur? Volfas Engelman Studija, Kaunakiemio 2
Kada? Spalio 31 d. 18.00 val.


Helovino vakarėlis su POSH

Spalio 31-osios vakarą ateik pasišiurpinti į improvizacijos teatrą „Impro Kaunas“. Vakarėlio eiga:

• trauk siaubingiausius rūbus iš spintos arba pasidaryk klaikų makiažą;
• mėgaukis per nugarą bėgančiais šiurpuliukais stebėdamas trupės POSH pasirodymą;
• išgąsdink kitus savo pasirodymu scenoje – improvizuos visi, kas norės ir išdrįs;
• šiurpinsim vieni kitus, žaisim ir švęsim šiurpnaktį, kol gaidžiai užgiedos.

Kur? Impro Kaunas, Raudondvario plentas 99a.
Kada? Spalio 31 d. 19.00 val.


„Šiurpiojo Rokio šou“

Spalio 31 d. „Romuva“ kviečia į šiek tiek šiurpų, šiek tiek paslaptingą, bet be abejonės ryškų ir spalvingą renginį, kurį vainikuos klasika tapęs filmas „Šiurpiojo Rokio šou“.

Kur? Romuva, Laisvės al. 54
Kada? Spalio 31 d. 19.30 val.


Hogas Halloween Party

Bare „Hogas“ Helovino naktį liūdna nebus! (kitą vertus, o kada čia buvo liūdna?…) Grupė „Only once“ jau ruošia šventinę programą su grupių AC/DC, Kings Of Leon, Imagine Dragons, Muse, Arctic Monkeys, Nirvana ir kt. dainomis.

Kur? Hogas Pub, Kaunakiemio g. 40
Kada? Spalio 31 d. 20.00 val.


Halloween’as „Lemmyje“

Šiurpiausias Kauno klubas „Lemmy“, be abejo, negalėjo praleisti šiurpiausios metų nakties be vakarėlio! Susirinkusiųjų laukia 3 grupių pasirodymai, o po koncerto – šventinė „sunkioji“ diskoteka.

Kur? Lemmy, Girstupio g. 1
Kada? Spalio 31 d. 21.00 val.


Prisukamas Abrikosas: Visi Šventieji

Prisukamo abrikoso vakarėliai Kaune jau tapo išskirtiniu reiškiniu. Lietuvos reivų reivas, šventas Kauno ritualas – šį kartą per Heloviną! Tad jei norite gerai pajudinti kaulus, prašom. Šis renginys skirtas jums.

Kur? Metropolio viešbučio rūsys, S. Daukanto gatvė 21
Kada? Spalio 31 d. 22.00 val.


O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas