Helovinas Kaune

Helovinas Kaune: su maskaradu bei Hip-Hopo ritmais

„Miesto žirafos“ pristato įdomiausias vietas bei renginius, kur švenčiamas Helovinas 2020 Kaune.

[UPDATE!!! Didžiausiuose Lietuvos miestuose nuo trečiadienio įvestas karantinas LABAI pakoregavo planuojamus renginius. „Miesto Žirafos“ nutarė atšauktų renginių netrinti, o tiesiog prirašyti prie jų „Atšaukta“, kad žinotumėte, kurie anksčiau paskelbti renginiai dėl pasikeitusios situacijos, deja, neįvyks. Mes ir toliau nuolat tikrinsime visus paminėtus renginius ir atnaujinsime čia esančią informaciją, bet visgi išsiruošę į renginį įsitikinkite, ar jis tikrai įvyks…

Šviežiausias UPDATE: Kaune viską atšaukė…:( ]

Vaiduokliai, mumijos, zombiai, vilkolakiai, mirusios roko žvaigždės ir dar daug anapusinio pasaulio veikėjų per Heloviną išeina pasivaikščioti miestan. Neabejojam, kad nemažai jų bus galima sutikti ir šiurpiausią metų naktį laikinojoje sostinėje. Kadangi nusimato didelis ir velniškas vakarėlis, „Miesto žirafos“ sudėliojo renginių bei vietų gidą, kur Helovinas Kaune šiemet švenčiamas smagiausiai.


Helovyno vakarėlis. Tėvai ir vaikai [ ATŠAUKTA ]

Nežinote, kaip Heloviną smagiai praleisti su vaikais? „Balta palėpė“ siūlo jums linksmai šiurpių renginių programą, kuriuose jūs bei jūsų mažieji galės sudalyvauti moliūgų skaptavimo dirbtuvėse, pasimėgauti vaiduokliškomis vaišėmis bei net gauti ypatingų dovanų. Tikrai puikus renginys, kuriame pramogų ras visa šeima.

Kur? Balta palėpė (Rotušės a. 26)
Kada? Spalio 31 d. 11.00 val.


HELOVINAS „Zooparke“ Kaune [ ATŠAUKTA ]

PC „Mega“ įsikūręs „Zooparkas“ taip pat kviečia vaikus ir jų tėvelius Heloviną paminėti kartu. Čia vyks šiurpių kaukių ant veido piešimas, „gąsdinančios“ ekskursija po Zooparką, o nedrąsiausieji bus pakviesti net atsikratyti savo baimių. Norite sužinoti kaip? Apsilankykite paskutinę spalio dieną „Zooparke“.

Kur? PC „Mega“ (Islandijos pl. 32)
Kada? Spalio 31 d. 15.00 val.


Vaiduoklių šventė [ ATŠAUKTA ]

Legendinis baras-restoranas „Bernelių užeiga“ kviečia apsirengti juodai ir apsilankyti pas juos vaiduoklių šventėje. Čia magijos triukus demonstruos iliuzionistas Nicholas Kin, o muzikiniu fonu rūpinsis grupė paslaptingu pavadinimu „Ex Rondo“.

Kur? Bernelių užeiga (M. Valančiaus g. 9)
Kada? Spalio 31 d. 21.00 val.


Halloween / G&G Sindikatas [ ATŠAUKTA ]

Ten, kur groja „sindikato“ vyrai, blogai niekada nebūna. O jie per Heloviną šiemet stogą kilnos Kauno „Gargare“. Tad lieka tik susirasti „fullcapą“, apsirengti „lenarus“ ir gerai iš širdies pašokinėti kartu su šita nemirtinga Gatvės lygos „chebra“.

Kur? Gargaras (Raudondvario pl. 101)
Kada? Spalio 31 d. 21.00 val.


The Theater of SIN – Halloween Masquerade [ ATŠAUKTA ]

O štai klubas „Taboo“ per Heloviną kviečia į nuodėmių šventę, kurioje vyks visas šiai progai skirtas maskaradas. Šiurpiai seksualios šokėjos, 3D vizualizacijos, barmenų šou – visą tai ir dar daugiau galėsi rasti paskutinį spalio vakarą šioje Kauno vietoje. Pabandom. Gal visai patiks.

Kur? Taboo (Pilies g. 12)
Kada? Spalio 31 d. 23.00 val.


No Limit: Halloween party [ ATŠAUKTA ]

Afro, Reggaeton ir Hip-Hop rimtai šiame renginyje pradės suktis prieš pat vidurnaktį. Tad jei ieškote vietos, kur galimą būtų užbaigti (o gal net ir pradėti) šiurpųjį Helovino vakarą šokių aikštelėje, išmėginkite šį vakarėlį. Net neabejojame, jog čia rasite ir daugiau sau „giminiškų“ nemiegančių vaiduoklių.

Kur? „PuntoJazz“ palėpė (Kęstučio g. 6)
Kada? Spalio 31 d. 23.30 val.


O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas