Klubas “Jazzpilis” Klaipėdoje

Muzikos klubas “Jazzpilis” Klaipėdoje taiko į labiau solidesnę publiką (čia groja džiazas ir pan.), bet kartais padaro ir kitokių renginių.

Trumpai

Aplinka: graži, kokybiška, loftiška.
Aptarnavimas: geras.
Publika: normali, vyresnė.
Muzika: džiazas ir pan.
Alus: kelios geros rūšys. Kaina į didžiąją pusę.
Maistas: Užkandėlės, dienos piestūs ir pan.

Mzirafos.lt sako: 3 iš 5. Kokybiškai įrengtas nedidelis muzikos klubas Klaipėdos senamiestyje, taikantis į solidesnę publiką. Muzikinė programa galėtų būti įvairesnė. Užsidarius kitam uostamiesčio klubui „Kaštonas“, „Jazzpilis“ galėtų nesunkiai perimti iniciatyvą ir tapti nauju naktinėtojų traukos objektu, bet…

Išsamiai/Kontaktai

Nuotrauka paimta iš „Facebook“

Vieta

“Miesto Žirafos” niekad negalvojo, kad tame tarybiniame pastate tarp senamiesčio ir uosto su kietu grafičiu per visą sieną kada nors atsidarys muzikinis klubas.

Klubas “Jazzpilis” įrengtas tikrai neblogai. Gal kažkokio didelio išskirtinumo ir nėra, bet ta loftinė moderni aplinka mums labai patiko.

Gal kažkiek “oldskūliškai” mums pasirodė rūbinė su rūbininke. Bet jos paskirtis suprantama, ypač šaltuoju metų laiku.

Aptarnavimas

Padavėjai ir barmenai mandagūs ir pozityvūs. Ir tai yra  labai labai gerai.

Tiesa, mes lankėmės “Jazzpilyje”, kai jis nebuvo sausakimšas, tad sunku pasakyti, kaip personalas susitvarko su didesniu kiekiu žmonių.

 

Nuotrauka paimta iš „Facebook“

Gėrimai

Tiek alaus, tiek kitų gėrimų pasirinkimas neblogas, bet kainos nemažos. Be lietuviško, dar pilstomas čekiškas ir airiškas alus.

Adresas: Pilies 6, Klaipėda

Internete: https://www.facebook.com/jazzpilis/

 

Ps. primename, kad restoranų, kavinių, barų apžvalgas rašome ne už pinigus. Patys kiekvienoje vietoje apsilankome bent porą kartų ir stengiamės viską aprašyti objektyviai :)