“IQ Baras” Klaipėdoje – mėsainiai ir geras alus

“IQ Baras”, įsikūręs Klaipėdos senamiestyje, yra nebloga vieta išgerti skanaus alaus ir užkąsti tikrai neblogų mėsainių. Aišku, ši vieta turi ir savo minusų. Pabandome viską aptarti.

Trumpai
Aplinka: ganėtinai jauku, bet šiaip nieko ypatingo.
Aptarnavimas: geras.
Publika: rami, pagrinde jauna.
Muzika: neretai ganėtinai garsiai leidžiami visokie modernūs remiksai.
Alus: kelios tikrai gero pilstomo ir butelinio alaus rūšys
Maistas: pub’inis – mėsainiai, užkandos, sriubos.

“Mėmelio žirafos” sako: 4 iš 5. Kaip ir viskas cool, bet kartais nuotaiką gali pagadinti muzika arba triukšmingas(-i) lankytojas(-ai), nes akustika šioje vietoje – tiesiog puiki!:)

“IQ Baras” yra ganėtinai standartinis pub’as/baras gerąja to žodžio prasme. Kodėl jo pavadinime yra būtent “IQ”, visiškai neaišku (kitą vertus, kodėl gi ne?:)), bet alus ir maistas čia tikrai geros kokybės, o kaina nesikandžioja.

iq baras iejimas

Foto iš „IQ Baro“ FB puslapio.

Vieta
“IQ Baras” yra įsikūręs senamiestyje, netoli pagrindinės Tiltų gatvės esančio senovinio namo rūsyje. Vieta mieste labai gera ir patogi.
Pats interjeras ganėtinai paprastas – sename skliautuotame rūsyje stovi keli stalai. Kažkokių ypatingų interjero detalių nėra, bet visai jaukią atmosferą kuria pats rūsys – jautiesi, kaip papuolęs į viduramžius.

Tiesa, kartais šią gerą atmosferą pagadina ne į temą leidžiama ganėtinai pigi elektroninė muzika.

iq baras 3 (Medium)

Aptarnavimas
“IQ Baro” darbuotojai yra paslaugūs, labai draugiški, tik gal prieina ne taip dažnai, kaip norėtųsi:) Ta prasme, tikrai nėra nieko blogo, bet galėtų būti geriau.

Maistas
“IQ Baras” siūlo kokybišką pub’inį maistą – skanius hamburgerius (jų yra net kelios rūšys), ant grilio keptą mėsą, užkandžius prie alaus (kepinti svogūnų žiedai ir pan.) bei sriubas. Paragauti verta visko. Net dienos sriuba būna labai gera.

Visų patiekalų porcijos tikrai padorios, o kainos mažesnės, nei kitose „madingose“ miesto burgerinėse.

Beje, jie patys teigia, kad siūlo skaniausius mėsainius mieste. Gal ir taip – paragaukite ir patys nuspręskite. Bent kainos ir kokybės santykis tikrai superinis.

iq baras 2 (Medium)

Gėrimai
Situacija su gėrimais “IQ Bare” labai gera. Čia pilstomas čekiškas “Czech Inn”, vokiški “Tucher” ir “DAB”, o dar kelios kitos gero importinio alaus rūšys parduodamos buteliuose. Kainos ganėtinai padorios.
Dar “IQ Baras” pardavinėja butelinį vyną.

Adresas: “IQ Baras”, Didžioji vandens gatvė 20
Internete: https://www.facebook.com/IQBaras

Ar teko čia lankytis? Pasidalink įspūdžiais žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Daugiau barų apžvalgų rasite čia…

Ps. primename, kad restoranų, kavinių, barų apžvalgas rašome ne už pinigus. Patys kiekvienoje vietoje apsilankome bent porą kartų ir stengiamės viską aprašyti objektyviai :)