Baras „Herkus Kantas“ Klaipėdoje

Barą „Herkus Kantas“ žino turbūt kiekvienas labiau išsilavinęs Klaipėdos gyventojas ir bent pusė miesto svečių. Ir „Miesto Žirafoms“ čia labai patinka. Taigi, kodėl ši vieta tokia kieta?

Trumpai

Aplinka: Šviesu, gražu, tvarkinga, dažai vietomis pasilupę ;)
Aptarnavimas: Dažniausiai – idealus.
Publika: Pagrinde tvarkinga upper middle class.
Muzika: Labai gerai. Negarsiai leidžiamas bliuzas, džiazas, rokas ir kitokia alternatyva.
Alus: Geras pasirinkimas už protingą kainą.
Maistas: Įdomesni europietiški užkandžiai ir pagrindiniai patiekalai.

„Miesto Žirafos“ sako: -5/5 . Šauni, įdomiai įrengta vieta atsigerti alaus su protingais žmonėmis. Penki su minusu, nes viskas labai gerai, bet norisi dar geriau :)

Išsamiau

Vos tik įėjus į barą „Herkus Kantas“, nesunkiai galima suprasti, kad šią vietą įrenginėjo ir valdo nekvaili žmonės. Akivaizdu, kad būtent į tokius žmones (arba norinčius tokiais būti) orientuotas ir pats baras. Apie tai byloja žaismingas įstaigos pavadinimas ir šalia jo rašomas šūkis: „Čysto proto kritika“. Tu gi skaitei Kantą, ane?

Herkus Kantas 4

Vieta

Ganėtinai nedidelėje patalpoje stovi apie dešimt stalų. Kai kurie jų atskirti pertvaromis, kai kurie – atviresni. Bendra vietos atmosfera lengva ir rami.

Matosi, kad baras įrengtas apgalvotai ir nepigiai – sienas linksmi piešiniai. Žodžiu, čia tikrai galima atsipūsti nuo streso ir kasdienio rutininio bėgimo. Tačiau kosmetinis remontas tikrai nepakenktų.

Didžiausia „Herkaus Kanto“ problema – vienintelis tualetas, prie kurio savaitgalio vakarais susidaro nemažos eilės. Tiesa, ko gero, tai ne tik didžiausia, bet vienintelė šio baro problema.

Vasaromis „Herkus Kantas“ turi jaukią lauko terasėlę.

Aptarnavimas

Bare dirbantys žmonės yra paslaugūs ir draugiški. Tiesa, kartais pasitaiko, kad priimti užsakymus jie prieina ne iš karto, bet didelių nepatogumų tai nesukelia.

Maistas

Visi mūsų ragauti patiekalai buvo tikrai skanūs! Na, bet ateiname čia ne valgyti:) Tad dažniausiai apsiribojame užkandžiais. Ypač rekomenduojame paragauti kepto varškės sūrio su prieskoninėmis žolelėmis – mums jis tiesiog „wow„.

Gėrimai

Akivaizdu, kokį skystį daugiau ar mažiau inteligentiškiems žmonėms pilsto vieta, vadinanti save „aline“. Jie draugauja su „Dundulio“ alaus gamintojais, tad čia galima paragauti šių šaunių aludarių šedevrų.

Taip pat jie dažniausiai dar pilsto importinį alų bei turi alaus buteliuose. Žodžiu, alaus pasirinkimas tikrai geras. Alaus kainos – padorios.

Be alaus, „Herkus Kantas“ gali pasiūlyti įvairių stipriųjų gėrimų. Pavyzdžiui, škotiško „single malt“ viskio. Už tai jiems riebus respectas.

Herkus Kantas 2

Kontaktai

Adresas: Kepėjų g. 17, Klaipėda (netoli laivo „Meridianas“)
„Herkus Kantas“ internete

Daugiau Klaipėdos barų apžvalgų čia…

 

Ps. primename, kad restoranų, kavinių, barų apžvalgas rašome ne už pinigus. Patys kiekvienoje vietoje apsilankome bent porą kartų ir stengiamės viską aprašyti objektyviai :)