Helovinas Klaipėdoje

Kur šiemet Helovinas Klaipėdoje švenčiamas smagiausiai?

„Miesto žirafos“ siūlo susipažinti su įdomiausiais Helovino 2020 renginiais Klaipėdoje.

[UPDATE!!! Didžiausiuose Lietuvos miestuose nuo trečiadienio įvedamas karantinas LABAI pakoregavo planuojamus renginius. Nutarėmė atšauktų renginių netrinti, o tiesiog prirašyti prie jų „Atšaukta“, kad žinotumėte, kurie anksčiau paskelbti renginiai dėl pasikeitusios situacijos, deja, neįvyks.]

Kasmet Helovinas Klaipėdos miestą paverčia paslaptingu uostu, kur naktį nusileidžia tirštas rūkas, o miesto gatvėse galima sutikti įvairių mistinių būtybių. Gerai, gal šiek tiek ir perspaudėm, bet šiurpaus judesio čia tikrai netrūks. Nori ir tu pasinerti į šį „anapusinio“ pasaulio „reivą“? „Miesto žirafos“ tau surinko įdomiausius Visų Šventųjų nakties renginius uostamiestyje. Tad skaitom ir žiūrim, koks tas šiemetinis Helovinas Klaipėdoje.


Senamiesčio moliūgų šventė

Koks Helovinas be moliūgų? O jų tikrai nepritrūks Klaipėdoje. Mat Helovino vakarą miesto senamiestyje jau šeštus metus iš eilės vyks moliūgų šventė. Tad jei norit pajausti tikrą Helovino dvasią, užsukit į Klaipėdos centrą.

Kur? Žvejų gatvės krantinė (Žvejų g. 4)
Kada? Spalio 31 d. 16.00 val.


„Fakso“ Helovynas su „Rebelheart“ [ ATŠAUKTA ]

Dar vienas puikus renginys gyvo garso gerbėjams. Į niekada nemiegantį Klaipėdos „Faksą“ paskutinį spalio vakarą atvyksta Lietuviško roko dinozaurai „Rebelheart“. Net nereikia sakyti, kad su šiais vyrais blogų muzikinių vakarų niekada nebūną. Tad belieka pasikartoti „Kelias pas tave“ žodžius ir gerai praleisti laiką.

Kur? Faksas (Žvejų g. 2)
Kada? Spalio 31 d. 20.00 val.


„Arklio galia“ ir „Kanalizacija“ Herkuj Kante (Hofe) [ ATŠAUKTA ]

„Hofas“ yra neabejotinai viena įdomiausių dar dažais kvepiančių vietų Klaipėdoje. O jo epicentre atgimęs „Herkus Kantas“ per Heloviną pasitelkė tikrą alternatyviosios muzikos „buldozerį“. Čia paskutinį spalio savaitgalį koncertus surengs dvi puikiai žinomos alternatyviosios muzikos grupės „Arklio galia“ ir „Kanalizacija“. Tad net nėra klausimo, ar šią vietą prieš Visus šventus būtina aplankyti… Būtina.

Kur? Herkus Kantas (Hofas) (Naujoji Uosto g. 3)
Kada? Spalio 31 d. 21.00 val.


Halloween Party [ATŠAUKTA]

Naktinis klubas „Giza“ Helovino vakarą kviečia sutikti kartu visus, kuriems ši šventė yra įdomiausia dėl galimybės apsirengti kokį šiurpų kostiumą. Mat čia vyks įdomiausios kaukės rinkimai, o visi apsilankę galės ne tik pasimėgauti tauriais gėrimais, bet ir linksmai pasišokti.

Kur? Giza (Svajonės g. 33)
Kada? Spalio 31 d. 22.00 val.


O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas