Helovinas Klaipėdoje

Kur šiemet Helovinas Klaipėdoje švenčiamas smagiausiai?

„Miesto žirafos“ siūlo susipažinti su įdomiausiais Helovino 2022 renginiais Klaipėdoje.

Nors vietiniai juokauja, jog Klaipėdoje Helovinas prasideda vos pasibaigus vasaros sezonui, visgi mes taip apie žirafų gimtinę nemanom. Tuo labiau, kad ir šiurpiausią metų savaitgalį čia tikrai yra judesio. Kokio? Miesto žirafos surinko jums įdomiausių vietų ir renginių gidą, kur šį savaitgalį rinksis zombiai, vilkolakiai, vampyrai ir kitos prarastos sielos linksmai praleisti laiką Lietuvos uostamiestyje. Prisijunk prie jų ir tu!

Sąrašą nuolat pildysime iki pat Helovino!


Helovino kinas iš automobilio Klaipėdoje

Koks Helvoninas be siaubiakų? Siaubo filmai yra neatsiejama šios šventės tradicijų dalis. O kai dar juos žiūri kur nors ne saugiai namie ant sofkutės, o pavyzdžiui automobilyje tamsioje aikštelėje… Tokią pramogą siūlo Kino zona, kuri kviečia visus Klaipėdos gyventojus spalio 28-31 d. atvykti į Kiną iš automobilio po atviru dangumi, kur žiūrovų laukia laiko patikrinti ir daug naujų tik 2021, 2022 metais „iškeptų” siaubo filmų.

Kur? Klaipėdos neįgaliųjų paplūdimio parkavimo aikštelė
Kada? Spalio 28-31 d. nuo 19.00 val.


Senamiesčio moliūgų šventę

Senamiesčio moliūgų šventė sugrįžta į Klaipėdos centrą ir šiemet – net 3 dienom! Džiugu, kad ši šventė jau spėjo tapti tradicija, o moliūgų per Heloviną tikrai niekada ir niekur nebus per daug.

Kur? Klaipėdos Rotušės skveras (prie Žvejo skulptūros)
Kada? Spalio 29-31 d. nuo 12.00 val.


Halloween preparty su AC/DC Show

Nėra tinkamesnio garso takelio Helovinui nei legendinių AC/DC hitas High Way to Hell. O jis tikrai nuskambės sekmadienį Palangoje. Tad jei senokai kratėte galvas pagal velnio muziką, maloniai rekomenduojam savo sielas savaitgalį nunešti į šį renginį.

Kur? “Vandenis” (Birutės al. 47, Palanga)
Kada? Spalio 30 d., 20.00 val.


Halloween orientacinės varžybos automobiliais

Nori per Heloviną su draugais nuveikti kažką neįprasto? Dalyvauk azartiškame ir baisių emocijų kupiname MindHunters orientaciniame žaidime automobiliais. Spręsite siaubo galvosūkius, naršysite po įvairius miesto ir užmiesčio objektus… Pats tas Helovinui!

Kada? Spalio 31 d., 20.00 val.


Minimal Mondays: HALLOWEEN

Minimal Mondays kviečia švęsti Heloviną kartu su Karoliu Urbonu, Luku Feser, Jogaila ir Pinigais. Ateik pavelniaut!

Kur? Hofas (Naujoji Uosto g. 3)
Kada? Spalio 31 d., 23.00 val.


O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas