Granatos LIVE: TOP atlikėjai ir festivalio programa

„Granatos LIVE“ 2019 – didžiausiame Lietuvoje POP muzikos festivalyje, kuris vyks rugpjūčio 1-4 d., – pasirodys ne vienas garsus pasaulio ir LT muzikos atlikėjas. Kas gi patenka į šių metų „privalu pamatyti“ sąrašą? „Miesto žirafos“ surikiavo savo favoritus.

„Years and Years“

„Years and Years“

„Years and Years“ pasaulio dėmesį patraukė 2013 m. Tais pačiais metais grupė išleido debiutinį albumą „Communion“, kuris ne tik užėmė pirmąją vietą Didžiojoje Britanijoje parduodamų albumų sąraše, bet ir buvo greičiausiai tais metais parduotas debiutinis britų atlikėjų albumas. Trijų vyrukų grupė į Lietuvą atvyksta pirmą kartą, tad būtų itin neprotinga nepasinaudoti proga išvysti vieną iš labiausiai populiarėjančių Jungtinės Karalystės grupių.

James Arthur

James Arthur

James Arthur vardas pasaulyje nuskambėjo 2012 m., kai jis laimėjo britų „X faktorių“. Iškart po sėkmės projekte jis išleido grupės „Shontelle“ kūrinio „Impossible“ koverį. Ši daina iki šiol išlieka greičiausiai parduotu „X faktoriaus“ laimėtojų singlu – kūrinys per pirmas 48 valandas buvo parsisiųstas daugiau nei 255 000 kartų. Nuo to laiko atlikėjas išleido ne vieną hitu tapusį kūrinį, kurį mes bent kartą esame girdėję skambant popiliariuose radijo stotyse. O gyvai šio vyruko balsas skamba dar įstabiau. Tad prie „Granatų“ pagrindinės scenos jo pasirodymo metu turėtų banguoti dailiosios lyties atstovių rankų jūra.

Robin Schulz

Robin Schulz

Robin Schulz savo karjerą pradėjo grodamas gimtosios Žemutinės Saksonijos klubuose. Šiandien jam pažįstamas visas pasaulis, o visas pasaulis žino Schulz‘ą nuo 2014 m., kuomet pasirodė jo remiksuotas Mr. Probz kūrinys „Waves“. O jau 2016 m. jis tapo elitiniu muziko kūrėju, kuriam jau priklausė tokie superhitai kaip „Show Me Love“, „Heatwave“, „Sun Goes Down“ ar „Sugar“. Tiesa, „Sugar“ tapo tokia populiari, kad ne tik užėmė aukščiausias pozicijas ne vienos šalies topuose, bet ir muzikos klausymosi gigantas „Spotify“ ją pripažino „Labiausiai virusiniu metų įrašu“. Tad jei norite išgirsti šiuos superhitus ne iš ausinuko ar radijo, būkite penktadienio vidurnaktį prie pagrindinės „granatų“ scenos.

Tove Lo

Granatos Live

Tove Lo

Ši jauna švedijos atlikėja savo biografijoje jau turi „Grammy“ nominaciją ir tai jau daug pasako apie jos kuriamos muzikos kokybę ir aktualumą. Pavyzdžiui, vienas žyiausių jos kūrinių „Cool girl“ „Spotify platformoje turi 285 milijonus perklausų, o tos pačios dainos vaizdo klipas peržiūrėtas net 56 milijonas kartų. Ši atlikėja jau yra koncertavusi Lietuvoje ir koncerto metu ji scenoje viešai pademonstravo savo krūtis. Tai yra dar vienas papildomas argumentas, dėl kurio šios atlikėjos pasirodymų festivalyje vertėtų susidomėti ir vyrai.

Justinas Jarutis

Granatos Live

Justinas Jarutis

Justinas Jarutis praėjusiais metais sprogo kaip naujametinis fejerverkas. Daugiau nei 10 metų su grupe „Freaks On Floar“ alternatyviąją seceną šlifavęs atlikėjas ėmėsi solo karjeros ir tai jam atvėrė naujus horizontus, kuriuose jau išmėginta „Lietuvos balso“ teisėjo vieta, išleisti didelio populiarumo hitai su Leon Somov ir Jovani bei „nuskinta“ geriausio metų atlikėjo „M.A.M.A“ statulėlė. Šią vasarą Justinas Jarutis surengė solinį koncertą Trakų pilyje ir… jis buvo anšlaginis. Taigi, mūsų subjektyve nuomone, daugaiau argumentų, kodėl ir šiame festivalyje reikėtų susirinkti prie scenos, kuomet joje bus Justinas Jarutis, nebereikia.

Dynoro

Granatos Live

Dynoro

Lietuviškos muzikos pasididžiavimas, apie kurį niekas taip nieko plačiau ir nežino. Itin uždara asmenybė, kurios kūriniai renka šimtus milijonų peržiūrų „Youtube“ platformoje. O tas slaptumas tik dar labiau intriguoja. O „granatose“ mes pagaliau galėsime Dynoro išgirsti ir pamatyti gyvai.

Flash Voyage

„Flash Voyage“

Nors šie vyrukai koncertuos ne pagrindinėje festivalio scenoje, jų pasirodymo tikrai nevertėtų praleisti. Sparčiai populiarėjantys rokeriai savo koncertuose neša žiauriai gerą nuotaiką ir tikrą rokenrolo dvasią. O jų debiutinis albumas „Voyage in A Flash“ publikai parodė visai kitokį grupės veidą. Daugiau jo tikimės pamatyti ir „Granatos Live“ scenoje.

Beisoul & Einius

Beisoul & Einius

Stilingiausias lietuviškos muzikos duetas šiemet pakilo į naują kokybinį lygį. Apie jų muziką mes nekalbėsim, nes kas yra ją girdėję, žino, kad tai tikrai yra išskirtinis produktas. Tačiau šiemet duetas stipriai pakėlė kartlelę ir savo gyviems pasirodymams. Vien ko vertas „Žalgirio“ arenoje surengtas jų mados ir muzikos šou. Labai norėtųsi, kad dalelę jo „Beisoul & Einius“ atineš ir „į Granatos Live“ sceną.

Apskritai, „Granatose“ šiemet pasirodys itin daug ryškių muzikos atlikėjų, todėl „Miesto žirafos“ rekomenduoja pasinagrinėti visą festivalio programą. O ją rasite apačioje:

„Granatos LIVE“ programa:

Rugpjūčio 1 d.

Rugpjūčio 2 d.

Rugpjūčio 3 d.