„Friedricho smuklė“ – ar verta?

Foto iš "Friedricho pasažo" FB

„Friedricho smuklė“, kaip jau pats pavadinimas sako, yra solidžiai įrengtame „Friedricho pasaže“. Smuklėje duoda ganėtinai kokybiškus tradicinius lietuviškus patiekalus, bet mūsų ypatingai čia netraukia. Skaitome, kodėl.

Trumpai

Aplinka: graži, tvarkinga, bet neįsimintina.
Aptarnavimas: malonus, bet ypatingo užsidegimo nėra.
Publika: truputį labiau pasiturintys vietiniai bei turistai
Muzika: rami, neįkyri.
Alus: pagrinde vietinės didžiosios gamyklos
Maistas: plius – minus lietuviška virtuvė

Mėmelio žirafos sako: 4 iš 5. Gerai įrengta, bet truputį senamadiška įstaiga su ganėtinai kokybišku, tačiau brangiu maistu. Provincijai labai gerai, bet ar Klaipėda kaimas? :)

Vieta, aptarnavimas

Foto iš "Friedricho pasažo" FB.
Foto iš „Friedricho pasažo“ FB.

Vieta
„Friedricho smuklė“ yra daugeliui puikiai žinomame Friedricho pasaže. Nežinantiems – šis pasažas yra uždaras kiemas su keliomis kokybiškai įrengtomis maitinimo ir atsigėrimo įstaigomis.

Pati smuklė įrengta labai padoriai. Gerai, kad nedominuoja tas kaimietiškas lietuviškos atributikos kičas. Įdomu pažiūrėti ant sienų kabančias nuotraukas, kuriose rodomi tie patys pasažo pastatai prieš keliasdešimt metų ir dabar.

Nors „Friedricho smuklė“ įrengta kokybiškai, bet norėtųsi labiau išskirtinio, įsimenančio interjero. Net po kelių apsilankymų sunku prisiminti, kokie ten baldai ir pan.

Beje, smuklėje kartais vyksta ir gyvos muzikos koncertai. Jie truputį atsiduoda tokiu provincialiu posovietiniu kvapeliu. Jokios modernios ar išskirtinės muzikos čia nebūna :)

Aptarnavimas
Padavėjos yra mandagios, šypsosi, ganėtinai greitai sukasi. Tačiau kažkokio nuoširdumo ar asmeniškumo labai daug tikėtis čia nereikia

Maistas, gėrimai

friedricho smukle

Maistas
„Friedricho smuklėje“ galima paraugauti ganėtinai standartinių mažiau ar daugiau lietuviškų patiekalų. Viskas, ką valgėme, patiko. Maistas kokybiškas, gražiai pateiktas, bet… Jis tikrai per brangus ir ganėtinai nuobodus.

Suprantama, kad tokioje “kietoje” Klaipėdos vietoje kaip „Friedricho pasažas“ galima laikyti didesnes kainas, bet šiuo atveju kokybės ir kainos santykis tikrai prastas. Už tokius pinigėlius kitur galima pavalgyti žymiai įdomesnių patiekalų.

„Friedricho smuklė“ taip pat duoda dienos pietus.

Gėrimai
Pasirinkimas standartinis, o kainos nemažos. Tarp alaus dominuoja standartinė “Švyturio” produkcija ir tai tikrai yra nuobodu. Be abejo, yra ir kitokių alkoholinių gėrimų, bet vėl gi – pasirinkimas ganėtinai nuobodus.

Kontaktai

Adresas: Tiltų 26a, Klaipėda
Internete: http://www.pasazas.lt/smukle

Visi Klaipėdos renginiai čia

2 KOMENTARAI

  1. Man ten labai patinka, mano megstamiausia vieta. Buvom nusivede svecius is Amerikos – islepusius amerikiecius , jiems irgi patiko tiek aplinka, tiek maistas, tiek aptarnavimas. Mes duodam 5 balus is 5 Nesakykit, kad tai nuobodu, snargliams iki 30 metu gal ir nuobodu, bet jus turit naktinius klubus, o kam virs 30 metu- Friedrichas pats tas

  2. Aplinka žiemą labai graži – visas grožis eglė ir kiti kalėdiniai papuošimai. Sėdėti restorane malonu, tik prie lango, kur galima į kažką pažiopsoti – pačiame restorane niekas nesikeičia jau daug metų. Restorane padavėjai LABAI paslaugūs ir mandagūs, maistas kokybiškas ir skanus. Senamiesčio smuklėje, kur vyksta ir gyvo garso koncertai maistas taip suprastėjo, kad neturiu net kaip apibudinti – Straganina- „susitraukė“, vietoj ruginės duonos įdeda kokią turi, daržovės papjaustytos „stiklinės“. Tarkuotų bulvių blynai su grietinės-varškės padažu – buvo galima valgyti tik padažą, nes blynuose buvo tiek daug pridėta miltų, kad net koktu…Galėčiau dar ilgai vardinti, bet jau metai kai ten nebeužsuku. Vyninė savo veido nekeičia, nors paskutiniu metu užsukau ir užsisakiau restorano darbuotojų marinuotų alyvuogių – labai nusivyliau, skonis toli gražu nepriminė kažkada buvusio…Prastėjam ir ritamės į pakalnę.