Restorano "Forto dvaras" Klaipėdoje logotipas

„Forto dvaras“ Klaipėdoje, Teatro aikštėje.

Lietuviškų valgių restoranas „Forto dvaras“ gana neseniai atsidarė Anikės aikštėje Klaipėdoje ir tai yra gerai. Žiūrime, kodėl.

Trumpai
Aplinka: labai tvarkinga be pseudotautinių motyvų.
Aptarnavimas: nuo vidutinio iki labai gero.
Publika: labai įvairi. Šeimos, pensininkės, jaunimo kompanijos, užsieniečiai.
Muzika: puiki vieta prisiminti, kokia tragedija yra lietuviška estrada :)
Alus: nedidelis pasirinkimas, bet iš troškulio nemirsi.
Maistas: bulvės + mėsa + miltiniai patiekalai = Lietuva. Daugelio patiekalų kokybė gera.

„Mėmelio žirafos“ sako: 4 iš 5. Negalima penketo duoti už tokią muziką :) Kitas šios vietos minusas – cepelinai NE iš tarkuotų bulvių. Tradiciniai lietuviški patiekalai – ir cepelinai iš miltelių?! Come on!

skanu restoranu apzvalgos

Vieta
Per trumpą laiką šioje Anikės / Teatro aišktės pusėje atsidarė net trys įstaigos – sūrio „Džiugas“ namai, restoranas „Piccolini“ (vietoj gerai pradėjusio ir liūdnai baigusio baro „Kabakas“) ir „Forto dvaras“.

Restorano "Forto dvaras" Klaipėdoje vidus.

Džiugu, kad „Forto dvaras“ Klaipėdoje atsisakė idėjos užversti patalpas visokiais plūgais, grėbliais ir kitokiais nesąmoningais dalykais.

Viduje ganėtinai erdvu ir jauku. Taip pat šiltuoju sezonu veikia lauko terasa.

Alus geru ir blogu baru apzvalgos

Maistas
Ragautas maistas buvo labai kokybiškas. Žodžiu, vieta į kurią ir pačiam užsukti galima, ir turistą atvesti ne gėda. BET cepelinų valgyti eikite ir turistus veskite kažkur kitur! „Forto dvaras“ siūlo tik tradicinius lietuviškus patiekalus, kurių dalis net į paveldą įtraukta. Tačiau, mūsų didelei nuostabai, cepelinų gamybai vietoj tikrų bulvių naudoja mišinį.

Na, ir ta lietuviška estrada kelia įvairius jausmus :)

Maisto ir gėrimų kainos labai padorios.

Restorano "Forto dvaras" Klaipėdoje patiekalai.

Aptarnavimas
Padavėjos sukasi tikrai gretai ir bendrauja maloniai.

Beje, kaip bebūtų keista, geresnio aptarnavimo galima tikėtis kai yra daugiau lankytojų. Tada aptarnaujančios merginos tiesiog neturi laiko paplepėjimams tarpusavyje :) Užsukę darbo dieną, buvome vieninteliai „Forto Dvaro“ klientai ir sužinojome daug asmeninių padavėjų gyvenimo detalių… :)

Kas siuo metu vyksta Klaipedoje

Gėrimai
Alaus pasirinkimas Klaipėdos „Forto dvare“ galėtų būti didesnis. Dabar siūlomas niekam neįdomus vietinės didžiosios daryklos alus ir, berods, “Butautų dvaro” produkcija. Tiesa, alaus kainos labai nedidelės.

Adresas: Teatro aikštė, Sukilėlių g. 8, Klaipėda
Internete: http://fortodvaras.lt/

Ar teko čia lankytis? Pasidalink įspūdžiais žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Ps. primename, kad restoranų, kavinių, barų apžvalgas rašome ne už pinigus. Patys kiekvienoje vietoje apsilankome bent porą kartų ir stengiamės viską aprašyti objektyviai :)