dviračių takai Kaune

Dviračių takai bei nuoma Kaune: kur ir su kuo “minti” geriausia?

Tai yra straipsnio tęsinys. Grįžti į šio straipsnio pradžią.

Panemunės Šilo dviračių takas. Šio dviračių tako ilgis – 5,5 km. Panemunės šile esantis takas veda per Smetonos alėją iki Panemunės tilto. Šis takas yra apšviestas, tad juo patogu važiuoti ir tamsiu paros metu. Takas yra gerai prižiūrėtas, tad juo tikrai malonu važiuoti bei mėgautis gražiais Panemunės vaizdais.

Dviračių takai Kaune

Prancūzų gatvės dviračių takas. Šį taką, kurio ilgis 1,8 km, itin mėgsta Kauno rajono dviratininkai. Tačiau jo būklė nėra itin gera. Kai kuriuose vietose tako grindinys yra paardytas ir prašosi rekonstrukcijos. Nuo Breslaujos gatvės iki Panemunės tilto vedanti atkarpa yra apšviesta, tad ja patogu važiuoti ir naktį.

Čia aprašėme pagrindinius dviračių takus Kaune. Tačiau jų mieste yra ir daugiau, o visų jų žemėlapį galite rasti šiame puslapyje.


Dviračių nuoma Kaune

Jei neturite dviratės transporto priemonės, ją Kaune galite išsinuomoti. Atrinkome kelias pagrindines kompanijas, kurios laikinojoje sostinėje teikia dviračių nuomos paslaugas.

“City Bee”

CityBee dviračiai

Tikriausiai patogiausiai būdas išsinuomoti dviratį Kaune. Viską galite atlikti mobiliąja programėle, o ir taškų mieste, kur būtų galima transporto priemonę atsiimti – tikrai ne vienas.

“Drop Byke”

„Kaunas Bike“ dviračiai

Per šią populiarią platformą galite rasti kelias vietos kompanijas, kurios siūlo dviračių nuomos paslaugas Kaune. Viena iš žinomesnių – “Kaunas bike”, kurių dviračių atsiėmimo punktus galima rasti miesto centre.

Elektrinių riedžių nuoma Kauno centre

Elektrinis riedis

Na, o jei tingite minti pedalus, tačiau vis vien norite prasilėkti miesto dviračių takais, netoli Kauno “Akropolio” galite rasti elektrinių riedžių ir paspirtukų nuomos punktą. Jame pakankamai nebrangiai galėsite išsinuomoti pasirinktą elektrinę dviratę transporto priemonę bei patyrinėti miestą.


Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt ;) 

Puslapiai: 1 2