dviračiai Vilniuje

Dviračiai Vilniuje: nuoma, dviračių takai ir maršrutai

Dviračiai Vilniuje populiarėja vis labiau, tad prisijunkite prie keliaujančių! Štai keli „Miesto žirafų“ patarimai dviratininkams sostinėje.

Atšilus orams, lieka mažai pasiteisinimų neišsitraukti iš sandėliuko seno dviračio ir nepradėti vėl sportuoti – juk reikia tęsėti naujametinius pažadus. Nebūtina lėkti iki kito miesto – sostinėje pilna dviračiams pritaikytų takų, o jei dviračio neturite – lengvai ir pigiai jį išsinuomosite. Dviračiai Vilniuje populiarėja vis labiau, tad prisijunkite! Štai keli „Miesto žirafų“ patarimai dviratininkams sostinėje.


Dviračių maršrutai

Vilniaus dviračių maršrutai dalinami į kelias dalis: Senamiesčio, centro, Neries pakrančių, Valakupių bei Žaliųjų ežerų. Visą maršrutų lankstinuką galite gauti svetainėje Vilnius-tourism.lt.

Senamiesčio dviračių maršrutas

Senamiesčio maršrutas / Vilnius.lt nuotr.

Senamiesčio maršrutas / Vilnius-tourism.lt nuotr. / Dviračiai Vilniuje

Važiuodami šiuo keliu galite aplankyti svarbiausius Vilniaus senamiesčio objektus: Rotušę, Katedrą, Valdovų rūmus, Gedimino pilį, Šv. Onos bažnyčią, Vokiečių gatvę ir kitus. Senamiesčio maršrutas sudarytas iš keleto žiedų, tad juo galite važiuoti vis skirtingai, pradėdami nuo bet kurios dalies.

Vilniaus centro ir Neries pakrančių maršrutai

Vilniaus centro maršrutas / Vilnius-tourism.lt nuotr.

Vilniaus centro ir Neries pakrančių maršrutai / Vilnius-tourism.lt nuotr. / Dviračiai Vilniuje

Centro maršrutas dalinai persidengia su senamiesčio maršrutu – važiuodami juo taip pat galėsite aplankyti Katedrą bei Rotušę, prasilėkti per Pilies gatvę, o tada Gedimino prospektu išvažiuoti iš judriausių gatvių ir patekti į ramųjį Žvėryną, iš kurio liks vos keletas minučių kelio iki Vingio parko, kuriame tikrai rasite kur pavažinėti. Žemėlapyje centro maršrutas pažymėtas oranžine spalva, o Neries pakrančių – žalia.

Valakupių ir Žaliųjų ežerų maršrutai

Valakupių ir Žaliųjų ežerų maršrutai / Vilnius-tourism.lt nuotr.

Valakupių ir Žaliųjų ežerų maršrutai / Vilnius-tourism.lt nuotr. / Dviračiai Vilniuje

Pradėdami nuo Šeškinės arba Antakalnio važiuokite šiaurėn – tai vienas iš nedaugelio sostinės ištisinių dviračių takų, kurio bendras ilgis viršija 10 kilometrų. Žemėlapyje Valakupių maršrutas pažymėtas violetine spalva, o Valakupių – žydra.

Skaityti toliau
Puslapiai: 1 2