Baras “Bukowski” Klaipėdoje

Baras “Bukowski” Klaipėdoje – dar viena iš Vilniaus į pajūrį atkeliavusių madingų vietų. Su Vilniaus barais aiškus vienas dalykas – jie atsiveža dideles kainas. Tad ar tikrai čia verta eiti ir mokėti daugiau?

Trumpai

Aplinka: tvarkingas stilingas interjeras. Nieko stebuklingo.
Aptarnavimas: vėl gi – viskas tvarkingai, bet nieko ypatingo.
Publika: kuriai nieko tokio permokėti už alų ir maistą.
Muzika: hipsteriška, ramesnė, ne komercinė.
Alus: pasirinkimas yra, bet nepigu.
Maistas: įdomesnis, bet brangus.

“Žirafos sako”: 4 iš 5. Naujovės Klaipėdoje yra labai gerai. Gerai, kad vietiniams barams yra parodoma, ką reiškia modernus baras. Žodžiu, visai cool, tik kainos didelės.

Nuotrauka iš "Facebook"

Nuotrauka iš „Facebook“

Už vietinės gamybos alų reikės mokėti „orią“ kainą.

Su maisto kainomis irgi panašiai – dešrainis kainuoja brangiau, nei Berlyne :)

Aptarnavusi mus mergina buvo mandagi ir paslaugi, bet kažkokio labai didelio šiltumo ar charizmos nebuvo. Na, čia gal tik mums taip pasirodė.

Nuotrauka iš "Facebook"

Nuotrauka iš „Facebook“

Pora minčių apie “Bukowski” ir panašius barus Klaipėdoje:

-Už maistą ir alų tikrai galima mokėti daug. Bet kodėl reikia mokėti daug bare (ne restorane), kuris yra jaukus/fainas, bet neturi ypatingai didelio išskirtinumo? Taip, interjeras visai nieko. Taip, aptarnavimas neblogas. Bet gi dabar tiesiog tokie standartai.

-Gerai, kad į KLP kraustosi Vilniaus barai ir taip gyviną snaudžiantį miestą. Blogai, kad tie barai kelia bendrą kainų lygį mieste.

-Blogai, kad yra žmonių, kurie uždirba ne taip ir daug, bet trūks plyš nori sėdėti “sėkminguose, stilinguose, whatever” baruose ir taip prisideda prie kainų augimo.

Nuotrauka iš "Facebook"

Nuotrauka iš „Facebook“

 

Pabaigai

Ir vis tik kyla labai paprastas klausimas – tai prie ko čia tas rašytojas Bukowskis? Kas šiame bare Bukowskiško? Interjeras? Aptarnavimas? Brangus meniu?

Labai norime atkreipti dėmesį į tai, kad nebandome menkinti baro “Bukowski”. Tiesiog toks pavadinimas ir tokios kainos įpareigoja kurti didesnį išskirtinumą.

Cheers.

Adresas: Žvejų 2, Klaipėda

Internete: https://www.facebook.com/bukowskiklaipeda/

 

Ps. primename, kad restoranų, kavinių, barų apžvalgas rašome ne už pinigus. Patys kiekvienoje vietoje apsilankome bent porą kartų ir stengiamės viską aprašyti objektyviai :)