Boulingas Vilniuje: kur pažaisti tradicinį kėglių žaidimą sostinėje?

Nežinai, kur Vilniuje žaidžiamas boulingas? „Miesto žirafos“ tau parengė geriausių boulingo salių gidą Vilniaus mieste.

Boulingas – vienas populiariausių laisvalaikio žaidimų, praktikuojamas visame pasaulyje. Kas gali būti geriau, nei įsivaizduoti, kad esi bičas iš filmo „Didysis Lebovskis“ ir išlėkti pažaisti boulingo? Radome tau kelias vietas, kur boulingas Vilniuje gali praskaidrinti savaitgalį tiek tau, tiek tavo draugams.

Apollo  (Ozo g. 25)

Boulingas Vilniuje

„Apollo“ / Facebook nuotr.

Boulingas Akropolyje – klasika. Čia galėsi ir pažasti, ir po straiko save apdovanoti šviežia pica, kurią ruošia natūralių produktų ir eksperimentų nestokojantis šefas. Nenori klausyti tipinio boulingo muzako? Apollo pastoviai pakviečia gyvas grupes, kurios dar labiau paįvairins žaidimą.

Amerigo (Viršuliškių g. 40)

Boulingas Vilniuje

„Amerigo“ / Facebook nuotr.

Tuzinas moderniai įrengtų boulingo takelių, 10 biliardo stalų, 50 vietų baras, stalo futbolas ir žaidimų automatai – užimtas vakaras garantuotas. Jei ateisi antradienį, galėsi ir pigiau sužaisti partiją.

Jasinskio boulingo klubas (J. Jasinskio g. 16)

Jasinskio boulingo klubas / Facebook nuotr.

Ar kada nors pagalvojai, kad po boulingo partijos norėtum parūkyti kaljano? Po žaidimo užsukti į įspūdingą TV sporto barą? Dabar gali tai padaryti. Jei šių pramogų maža, vakarą su kompanija galėsi pratęsti Trikampio pub’e su koncertų sale.

Žirmūnų boulingas (Žirmūnų g. 68A)

Žirmūnų boulingas / Facebook nuotr.

19 metų patirtis greičiausiai kalba pati už save. Dvylika takelių laukia tavęs ir draugų, po žaidimo galėsite pasistiprinti kavinėje, o jei dar bus jėgų – sumesti krepšinio simuliatorių, biliardą ar oro ritulį.

Karolinos boulingas (Sausio 13-osios g. 2)

„Karolinos boulingas“ / Facebook nuotr.

Dar viena gera vieta Vilniuje šio sporto mėgėjams. Geri takeliai, graži atmosfera ir netoli namų (jei gyveni Karoliniškėse). Be to, čia galima stebėti ir sporto renginių transliacijos bei sužaisti ne tik boulingą, bet ir biliardą ar net susiorganizuoti nedidelį vakarėlį.

Senamiesčio boulingas (Bokšto g. 19)

Boulingas Vilniuje

„Senamiesčio boulingas“ / Facebook nuotr.

Boulingą Vilniuje galima pažaisti ir pačioje miesto širdyje. Nors šioje vietoje rasite tik du boulingo takelius, tačiau čia tikrai galima susigalvoti smagių veiklų ir didesniai draugų kompanijai. Mat be boulingo čia yra ir dartai, įvairūs žaidimo automatai, biliardo stalai bei dar daug kitokių smagių pramogų.

Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)