Baras „Lapė“ – dar vienas įdomus baras Klaipėdoje

Baras „Lapė“ atsidarė 2014 m. pabaigoje ir iš karto sukėlė šurmuliuką Klaipėdoje ir net kituose miestuose. Nors laikui bėgant, pasikeitė baro savininkai, „Lapė“ išlaikė savo meninę/neformalią dvasią (kuri savininkams pasikeitus galbūt kaip tik dar ir sustiprėjo!) Taigi žiūrime, ką turime.

Trumpai

Aplinka: „Lapė“ įrengta kaip paprastas baras su labai meniškai nudažytomis sienomis;
Aptarnavimas: visada malonus ir draugiškas;
Publika: spalvingos asmenybės: įvairaus plauko neformalai, meninkai, futbolo fanai ir kt.;
Muzika: viskas priklauso nuo publikos ir barmenės nuotaikos, bet popso čia tikrai negirdėsit. Na, nebent 3 val. nakties šoksit pagal LT estrados dainas;
Alus: neblogas lietuviško ir importinio alaus pasirinkimas sveikomis kainomis
Maistas: nėra, tik užkandžiai prie alaus (čipsai, riešutai).

„Miesto žirafos“ sako: 4 iš 5. Išskirtinė neformali aplinka, bet užkandžių prie alaus norėtųsi įvairesnių/stipresnių.

Adresas: H. Manto 10, Klaipėda

Internete: Lapės Facebook puslapis

Plačiau

Gerai, kad baras „Lapė“ yra ne senamiestyje, centre, netoli H. Manto gatvės ir Mažvydo alėjos sankirtos. Gerai todėl, kad gerų vietų reikia ir ne senamiestyje!

Nors alaus asortimentas „Lapėje“ tikrai nėra didžiausias Klaipėdoje, tačiau bent iš kelių rūšių tikrai galėsi rinktis. Ir, beje, tų rūšių yra tokių, kurias sunkiai rastum kitoje vietoje pajūryje – pavyzdžiui, „Bernard“ arba „Spaten“ alų.

Pačios baro patalpos yra išsidėsčiusios per du aukštus. Didžiausias šios vietos išskirtinumas – vilniečio menininko Arcės linksmais piešinukais išpaišytos sienos.

Baras „Lapė“ / Facebook nuotr.

Baras „Lapė“ / Facebook nuotr.

Antrame aukšte kartais vyksta įdomesnės muzikos renginukai.

Arba, pasufleruosime, galite užsisakyti „Lapės“ antrą aukštą privačiam vakarėliui, pavyzdžiui, gimtadienio šventimui. Šį dalyką Žirafos išbandė savo kailiu, tad ramia širdim galime rekomenduoti ir kitiems. Neįpareigojanti aplinka, baro darbuotojų dėmesys ir geranoriškumas, padorios kainos – nurautas vakarėlis garantuotas!