Baras „Faksas“ Klaipėdoje

Baras „Faksas“ Klaipėdoje – viena žymiausių uostamiesčio naktinių pasisėdėjimų vietų. Nors Klaipėdoje atsidarė į panašią publiką orientuotų naujų vietų, bet „Fakse“ lankytojų vis tiek netrūksta. Ką gero ar blogo galima rasti šiame roko tematikos bare? Kokia jo ilgaamžiškumo paslaptis? Neriam ir išsiaiškinam daugiau apie šį barą.

Trumpai:

Aplinka: gera vieta mieste, roko klubo/baro, airiško pubo interjeras;
Aptarnavimas: dažniausiai geras, bet truputį bedvasis;
Publika: pagrinde jaunesnio amžiaus;
Muzika: čia roko tematikos baras, todėl viskas kaip ir aišku;
Alus: kelių rūšių, pilstomas, importinis;
Maistas: standartinis „pubinis“ – šiltos ir šaltos užkandos, mėsainiai ir pan.

„Miesto Žirafos“ sako: 4/5. Viskas gerai, bet kartais trūksta dvasingumo (aišku, tai labai neapčiuopiamas dalykas). Apsaugos „face control“ taktika kelia nemažai klausimų. Visa roko tematika truputį dirbtina.

Išsamiau

Foto iš "Fakso" FB

Foto iš „Fakso“ FB

Baras „Faksas“ yra gera rokava vieta išgerti iki bokalo viršaus įpilamo alaus ir linksmai pasėdėti su draugų kompanija. Čia taip pat galima skaniai užkandžiauti.

Didžiausias šio baro minusas – neaišku, kokiais kriterijais veikiantis naktinis „face control“. Daugelis pažįstamų skundėsi, kad nebuvo įleisti vidun dėl neaiškių priežasčių. Pasitaikė atvejų, kai iš vienos kompanijos keli buvo įleisti, o keli liko už durų.

Čia kartais mėgsta užsukti, kaip čia tiksliau pasakius, kaimietiško lygio stiliagos, kuriems svarbu ne idėjos, bet žodžiai „populiaru ir stilinga“.

Vieta

Baras „Faksas“ yra įsikūręs senamiestyje, prie Danės upės, tikriausiai vieninteliame prieškarinės Lietuvos dangoraižyje.

„Fakso“ interjeras yra ganėtinai būdingas tokio tipo įstaigoms. Ant sienų ir net lubų kabo įvairių klasikinio roko grupių nuotraukos, elektrinės gitaros ar kitokie instrumentai. Įdomiai atrodo senais džinsais aptrauktos kėdės. Stalai išsidėstę aplink centre esantį barą, tad, įėjus, reikia pasirinkti – sukti į kairę ar į dešinę.

Tiesa, tas roko stilius nelabai įtikina – koks roko baras be roką klausančių žmonių? Čia jų tikrai nėra dauguma.

Šiltuoju metų laiku prie „Fakso“ veikia lauko terasa, kurios didžiausias pliusas – šešėlis, apsaugantis nuo kartais svilinančios mūsų Baltijos jūros saulės.

Aptarnavimas

„Fakso“ personalas yra paslaugus, dirba ganėtinai greitai, bet, dėl didesnio lankytojų skaičiaus, kažkokio dvasingesnio aptarnavimo tikėtis nereikėtų.

Maistas

Baras siūlo standartinius pubo variantus – mėsainius, užkandėles prie alaus, fadžitas. Maistas yra skanus, o jo kainos ypatingai nesikandžioja, tad rekomenduotume prie bokalo alaus ką nors paskanauti. Tačiau, šita vieta yra skirta ne pavalgymui, tad ypatingai daug apie maistą nieko neprirašysi.

Gėrimai

Šis baras yra alaus ir tekilos gerimo vieta. Ir vieno, ir kito pasirinkimas yra visai geras, bet kainos tikrai ne pačios mažiausios.

 

Kontaktai

Žvejų g. 2, Klaipėda
Facebook