Baras – kavinė „Tiltų baras“ Klaipėdoje

Nediduką „Tiltų barą“ Klaipėdoje dažnai praeidavome, bet užsukti vis neprisiversdavome. Šitą savo apsileidimą ištaisėme ir atradome dar vieną vietą uostamiestyje, kuri, kaip ir baras „Senamiestis“, turi kažką tokio klaipėdietiško.

Trumpai

Aplinka. Jauku, originaliai papuoštos sienos, truputį 90-ieji.
Aptarnavimas. Malonus ir ramus.
Publika. Nelabai jos daug, kad būtų galima daryti išvadas :) Bet visi ramūs.
Muzika. Džiazas, rokas iš kompaktinių diskų. Ir tai yra labai gerai.
Alus. Pilstomas „Švyturys“ ir importinis butelinis.
Maistas. Karšti sumuštiniai, pyragai.

„Miesto žirafos“ sako: 4 iš 5. Jei nori pailsėti nuo kasdienio bėgimo, madingo jaunimo ir ramiai paskaityti vietos spaudą ar tiesiog „pobrowsinti“ internete, ši vieta tikrai tiks. O iki maksimalaus įvertinimo trūksta išskirtinumo pačioje atmosferoje ir kokybiškos kavos :) Dar kartais norėtųsi daugiau privatumo.

Išsamiai, kontaktai

Vieta
Įėjimas į šalia Tiltų gatvės (vienos pagrindinių Klaipėdos senamiesčio gatvių) esantį barą yra iš įdomiai užvadintos Didžiosios vandens gatvės. Žodžiu, pats tikriausias senamiestis.

Pats „Tiltų baro“ įrengimas yra ganėtinai išskirtinis – sienos papuoštos reljefais su Klaipėdos vaizdais. Spalvos šiltos, vaizdai gražūs, viskas kuria jaukumo jausmą.

tiltu baras 1

Aptarnavimas
Visus kartus, kiek čia teko lankytis, už baro stovėjo tas pats vidutinio amžiaus vyriškis (pagal hispteriškų kavinių standartus, jis jau būtų garbaus amžiaus :) ). Savo darbą jis atlieka gerai. Daugiau ir nėra ką pasakyti. Tiesiog malonus ir paslaugus aptarnavimas.

Maistas
Ši vieta pagrindinių patiekalų nedaro, bet siūlo visai neblogus karštus sumuštinius ir pyragus. Čia valgytas morkų pyragas padarė labai gerą įspūdį.

tiltu baras 3

Gėrimai
„Tiltų baras“, kaip ir galima tikėtis, be stipriųjų gėrimų, pilsto „Švyturį“ bei siūlo įvairius kokteilius su juo. Jei ranka nekyla ragauti „Švyturio“, galima užsisakyti butelinio importinio gėrio.

Dar jie siūlo kavos, bet jos kokybė nėra labai aukšta. Bent mūsų užsakyta „latte“ buvo labai vidutiniško lygio (nesinori sakyti, kad bloga :) ).

tiltu baras 2

Adresas: Tiltų g. 15
Internete: https://lt-lt.facebook.com/pages/Tilt%C5%B3-baras/190476967649503


Ps. primename, kad restoranų, kavinių, barų apžvalgas rašome ne už pinigus. Patys kiekvienoje vietoje apsilankome bent porą kartų ir stengiamės viską aprašyti objektyviai :)