Baras – kavinė „Flamingo“ Klaipėdoje

Nors Klaipėdos bare – kavinėje „Flamingo“ duoda ir kavą, ir skanius pyragus/tortus, bet pagrindiniai šios vietos koziriai – rimtesnis maistas ir aptarnavimas. Pabandome viską apžvelgti plačiau.

Trumpai

Aplinka. Ganėtinai standartinė kavinė-baras. Jaukiau, nei įprasta tokioms vietoms.
Aptarnavimas. Labai geras.
Publika. Ofisų darbuotojai, tarnautojai, verslininkai ir pan.
Muzika. Nelabai girdisi. Reiškia nieko blogo, bet ir nieko gero.
Alus. Tik lietuviškas, pasirinkimas nedidelis.
Maistas. Labai kokybiškas, įvairus. Šalia pagrindinio meniu kiekvieną dieną siūlomi vis kitokie dienos patiekalai.

„Mėmelio žirafos“ sako: 4,5/5. „Flamingo“ yra tipiškas klaipėdietiškas baras – kavinė gerąja to žodžio prasme. Čia renkasi vietiniai išgerti alaus bokalą ar kavos puoduką bei pavalgyti kokybiškų patiekalų už padorią kainą. Tiesa, prieš kurį laiką (po euro įvedimo :) ) kainos čia gerokai pakilo…

Išsamiau / kontaktai

Vieta
Šis baras įsikūręs strategiškai geroje vietoje, kaip sakytų nekilnojamojo turto agentai :) „Flamingo“ yra Klaipėdos centrinėje H. Manto gatvėje esančiame prieškariniame name.
Viduje „Flamingo“ nėra labai išskirtinis – tiesiog tvarkinga, be ypatingų išskirtinumų įrengta vidutinio dydžio patalpa. Nors ji ir nėra labai apšviesta, bet bendra atmosfera yra lengva ir teigiama.

flamingo klaipedoje

Aptarnavimas
Aptarnavimas „Flamingo“ bare labai geras. Padavėju dirbantį vaikinuką, tikriausiai, žino visi, čia bent kartą apsilankę. Jis aptarnauja greitai, linksmai (bet per daug į akis nelenda) ir kokybiškai.

Maistas
Vienas stipriausių šio baro kozirių (aptarnavimas būtų antras koziris) – maistas. „Flamingo“ savininkas yra neprastas virtuvės šefas ir siūlo įvairių kokybiškų patiekalų. Sunku būtų trumpai apibūdinti „Flamingo“ virtuvės tipą. Čia siūlomi ir labiau lietuviški patiekalai, ir europietiškos/fusion virtuvės gaminiai, ir sezoniniai patiekalai, kaip, pavyzdžiui, keptos šviežios stintos. Žodžiu, pasirinkti yra iš ko.

Kiekvieną dieną „Flamingo“ siūlo specialius tos dienos patiekalus. Jei pataikysite ant jautienos antrekoto, užsisakykite – kainos ir kokybės santykis neįtikėtinas – Vilniuje jis kainuotų bent dvigubai daugiau!

Taip pat „Flamingo“ garsėja savo tortais, kepamais pagal užsakymą.

Gėrimai
Nors „Flamingo“ save vadina baru, bet ypatingai didelio gėrimų pasirinkimo čia nėra. Tiesa, visada čia lankomės tam, kad pavalgytume, tad į gėrimus ypatingai ir nesidairome:) Tačiau ir šiokio-tokio alaus (tik lietuviško), ir vyno, ir stipriųjų tikrai yra.

Kontaktai:

Adresas: H. Manto g. 38, Klaipėda
Internete: http://www.flamingobaras.lt/

Ps. primename, kad restoranų, kavinių, barų apžvalgas rašome ne už pinigus. Patys kiekvienoje vietoje apsilankome bent porą kartų ir stengiamės viską aprašyti objektyviai :)