Baras „Balta varna“ – vienišas išskirtinis paukštis [užsidaręs]

Baras „Balta varna“ yra išskirtinė vieta Klaipėdoje ir mums baisu. Baisu todėl, kad Klaipėdoje yra per daug gerų barų ir dalis jų gali neatlaikyti konkurencijos.

[Dėmesio! Baras „Balta varna“ užsidarė 2015 m. rudenį. Vietoj jos veikia baras Šešėlis]

Idėja
Baras „Balta varna“. Pavadinimas kalba už save – šitas baras (jie kažkodėl vadina save kavine) tikrai išsiskiria iš daugelio kitų Klaipėdos centrinės dalies barų savo meniška atmosfera.

Jei jau šiame bloge aprašytą neeilinį barą „Leika“ galima būtų apibūdinti žodžiais „rokenrolas“ ir „crazy“, tai „Balta varna“ būtų „crazy“ ir „art“, bet be „rokenrolo“ :)

Balta varna 7

Vieta
Baras „Balta varna“ yra senamiestyje, viename iš įspūdingiausių šios miesto dalies pastatų – per karą išlikusiame dideliame senoviniame fachverkiniame (karkasiniame) name.

Meniška baro „Balta varna“ atmosfera, be abejo, kuriama per interjerą. Čia pilna skirtingų stalų, kėdžių, spintų, lentynų, visur stovi ar kabo visokie kreivo meno kūriniai. Net tualetas čia meniškai papuoštas. Toks baras laisvai galėtų būti Londono Shoreditcho ar Berlyno Kreuzbergo rajonuose.

Balta varna 5

Dalis lankytojų, įėję čia pirmą kartą, gali išsigąsti ganėtinai tamsaus prieškambario (ar kaip tą vietą pavadinti?), tačiau iš karto už jo yra baras, prie kurio priimami užsakymai. Pats pasisėdėjimas vyksta už sienos esančioje didesnėje patalpoje.
Be jokios abejonės, namas ir interjeras yra stipriausi šios vietos koziriai.

Balta varna 4

Gėrimai
Baras „Balta varna“ pilsto skanią „Dundulio“ alaus daryklos produkciją bei pardavinėja butelinį importinį alų. Kartais trūksta kurios nors pilstomo alaus rūšies.

Balta varna 6

Maistas
Baras „Balta Varna“, kaip ir priklauso, girdymo įstaigai, pagrinde specializuojasi užkandžiuose. Tradicinių pagrindinių patiekalų jie negamina, bet gali pasiūlyti alyvuogių, džiovinto kumpio ir panašių įdomesnių užkandėlių, kurios, palyginus su alaus kainomis, nėra labai pigios.

Balta varna 3

Aptarnavimas
Viskas vyksta prie baro. Bent mes patys ėjome prie jo užsakinėti. „Baltos varnos“ barmenė, kaip ir priklauso tokiai vietai, irgi buvo nestandartinės išvaizdos – auskarai veide, tatuiruotės. Pačiu aptarnavimų negalima skųstis – viskas ramiai, tvarkingai, su šypsena.

Balta varna 8

Trumpai
Baras „Balta varna“ yra šauni ir išskirtinė vieta Klaipėdoje, besiorientuojanti į meniškus žmones. Gal tokių žmonių Mėmelyje nėra labai daug, o gal baro vadyba nelabai dėmesio skiria savireklamai, bet klientūros čia dažnai trūksta.

Aplinka. Jauki meniška užeiga senoviškame išskirtiniame name.
Aptarnavimas. Paprastas, nuoširdus, be problemų.
Publika. Pagrinde „prie meno“ ir pagrinde jauna.
Muzika. Viskas ok. Ne popsas, bet ir ne ekstremalumai. Paskutinį kartą sukosi lietuviškos nekomercinės muzikos rinkinys.
Alus. Viskas cool. Pilstomas kelių rūšių nepriklausomas lietuviškas bei butelinis užsienietiškas.
Maistas. Pagrinde užkandos prie alaus. Viskas gerai, bet kainuoja.

„Mėmelio žirafos“ sako: 4 iš 5. Viskas kaip ir labai gerai, bet pustuštei patalpai trūksta gyvumo, jaukumo, kurį sukuria lankytojai.

Adresas: Sukilėlių 18, Klaipėda
Darbo laikas: nuo 17 val.

Internete: https://www.facebook.com/varnabalta