J. Janonio gatvės kepykla – kavinė Klaipėdoje

Bandelių kepyklėlė J. Janonio gatvėje Klaipėdoje, nors ir be pavadinimo, bet turi kultinį statusą tarp vietinių. O dabar ji dar ir atsinaujino bei persikėlė į šalia esančias didesnes patalpas.

Trumpai

Aplinka: šviežiai stilingai įrengta kepykla – kavinė.
Aptarnavimas: ūkiškas, bet nieko blogo.
Publika: labai įvairi. Nuo mokinių iki biurų darbuotojų.
Muzika: kažin, ar apskritai groja :)
Alus: čia bandelinė :)
Maistas: aukštos kokybės kepiniai, ne tokios aukštos kokybės burgeriai ir visokie karšti sumuštiniai.

“Miesto žirafos” sako: 4 iš 5. Viena geriausių Klaipėdos bandelių kepyklėlių. Nebrangu ir gražu. Skanūs kepiniai, skanūs pyragai, bet tie karšti sumuštiniai ir vitrinoje stovintys paruoštis burgeriai neįtikina.

 

Išsamiau / Kontaktai

Vieta
Bandelių kepyklėlė (ji taip ir pasivadinusi – “Bandelių kepyklėlė) J. Janonio gatvėje yra šiek tiek nutolusi nuo senamiesčio, todėl mažiau žinoma miesto svečiams.

2017-ųjų pradžioje kepyklėlė persikėlė į kitas tame pačiame senoviniame name esančias patalpas. Naujoji vieta šimtą kartų geriau įrengta už senąją. Dabar čia žymiai jaukiau mėgautis super skaniais kepiniais.

bandeliu kepyklele janonio gatveje klaipedoje
Nuotr. – iš Google/maps :)

Aptarnavimas
Už prekystalio nuolat sukasi kelios moteriškės. Kadangi žmonių srautas didelis, tad kažkokio ypatingo aptarnavimo tikėtis tikrai nereikia.

Maistas
Ką galima įsigyti bandelių kepyklėlėje? :) Taip, čia yra daugybė rūšių saldžių kepinių – bandelių, sausainių. Taip pat čia parduodamos bandelės su dešrelėmis ir kitokiais nesaldžiais įdarais. Pasirinkimas neprastas, kainos nedidelės, tad čia nuolat pilna žmonių (todėl kartais būna eilės).

Vienas iš šios vietos neabejotinų kozirių – išsinešimui parduodami pyragai. Jie yra labai kokybiški (nuo jų “Napaleono” esame priklausomi:)) ir nebrangūs.

Viskas su maistu būtų labai gerai, bet burgeriai ir visokie karšti sumuštiniai nelabai įtikino. Na, tiesiog Klaipėdoje daug kur galima gauti tokių pačių, bet žymiai aukštesnės kokybės gaminių.

Gėrimai
Čia bandelinė :) Prie bandelių galima užsisakyti arbatos, kavos ir pan. Kaip ir priklauso (deja!) bandelių kepyklai, kavos kokybė yra stipriai vidutinė.

Kontaktai:
Adresas: J. Janonio 6, Klaipėda