Picerija “Baltos lėkštės” Klaipėdoje

Picerija “Baltos lėkštės” – šviežiai atsidariusi picerija Klaipėdos senamiestyje. Mzirafos.lt visada yra smalsūs ir kiša savo ilgą kaklą į naujas vietas. Ką mes radome.

Nuotrauka iš „Facebook“

Trumpai

Aplinka: šviežiai tvarkinga. Tęsiama „Monų“ įvesta mada (kurią pasigavo ir „Pepper Grey“) barą pakeisti į pilką-naminį-„virtuvinį“. Tai suteikia nemažai jaukumo.
Aptarnavimas: Geras, aptarnauja ir gamina šeimininkai.
Publika: Įvairi ir smalsi.
Muzika: neatkreipėme dėmesio. Arba tyli, arba jokios.
Alus: Pasirinkimas labai liūdnas ir brangus (po 3 eurus kainuojantys Vilkmergės “Dubbel” 0,4l ir “Heineken” 0,33l – 2017 m. liepa). Prie netradicinių ir brangių picų labiau tiktų geras “craft’as”.
Maistas: „Mandros“ artizaninės picos.

Nuotrauka iš „Facebook“

Nuotrauka iš „Facebook“

Mzirafos.lt sako: 4 iš 5. Picos kepamos malkinėje krosnyje. Pagrinde labai netradicinės, su plėšyta kiauliena, antiena ar netgi vėdarais.

Sumanymas labai įdomus, tačiau kainos ir kokybės santykis neįtikino. Smarkiai kiša koją iš malkinės krosnies rūkstantys dūmai. Tikimės, “Baltos lėkštės” suvaldys savo monstrą ir įleis gryno oro :)

Nuotrauka iš „Facebook“

Kontaktai

Adresas: Turgaus g. 10, Klaipėda

Internete: https://www.facebook.com/Baltos-L%C4%97k%C5%A1t%C4%97s-377087552650166/?fref=ts

Ps. primename, kad restoranų, kavinių, barų apžvalgas rašome ne už pinigus. Patys kiekvienoje vietoje apsilankome bent porą kartų ir stengiamės viską aprašyti objektyviai :)