Azijietiškos virtuvės restoranas „Kanpai“ Klaipėdoje

Sušio ir kitokio rytietiško maisto restoranas „Kanpai“ Klaipėdoje atsidarė 2015-ųjų pabaigoje. Kas pasikeitė per tą laiką? Ir ar verta čia užsukti?

Trumpai

Aplinka: moderniai įrengtas restoraniukas su dideliais langais.
Aptarnavimas: geras.
Publika: įvairi, bet pagrinde į jaunąją pusę.
Muzika: rami muzikėlė iš interneto.
Alus: butelinis. Yra kinietiško, japoniško ir vietinio.
Maistas: kokybiški įvairių Azijos šalių patiekalai.

„Miesto žirafos“ sako: 5 su minusu iš 5. Nelabai, ką turime prikišti – viskas gerai. Vienintelis dalykas, kad yra tekę palaukti maisto. „Kanpai“ taip pat pristato maistą į namus, tai kartais sėdint net ir visiškai tuščiame restorane, tenka ilgokai laukti savo užsakymo.

kanpai klaipeda 2

Išsamiau / Kontaktai:

Vieta
Restoranas „Kanpai“ Klaipėdoje įsikūręs strategiškai geroje senamiesčio dalyje – savaitgaliais judrioje Žvejų gatvėje. Žodžiu, pats tas po gero vakarėlio užsukti įsimesti gražiai pateikiamų kalorijų :)

„Kanpai“ vidus įrengtas ganėtinai paprastai, bet jaukiai ir moderniai. Palei didelius langus padarytos aukštos palangės, prie kurių gali sėdėti, o palei vidinę sieną stovi keli vienas nuo kito aukštais suolais-foteliais atskirti staliukai.

"Kanpai" FB foto

„Kanpai“ FB foto

Aptarnavimas
Kai „Kanpai“ tik atsidarė, 2015 metų pabaigoje, savo įvertinime restoranui minusą davėme būtent už aptarnavimą, kuris buvo mandagus, bet šaltokas.

Džiugu, kad šioje srityje „Kanpai“ patobulėjo. Padavėjos vis dar taip pat gražiai apsirengusios, tokios pat mandagios, bet dabar dar ir labai malonios bei besišypsančios!

kanpai klaipeda 3
Apie 17 eurų kainuojantis sušių rinkinys.

Maistas
Visi ragauti užkandžiai ir sušiai padarė gerą įspūdį. Na, ne tik padarė, o reguliariai daro, nes užsukam čia gan neretai:) Kiek lankomės, sušiai visada kokybiški ir gražiai pateikti. Sriuboms gal trūksta autentiškumo, už tai sotumo – per akis: ingredientų čia netaupo!:)

Dar restoranas „Kanpai“ siūlo visai gerus dienos pietus, o maistą galima užsisakyti į namus.

kanpai klaipeda 1
„Dim sum“ koldūniukai.

Gėrimai
„Kanpai“ Klaipėdoje siūlo paragauti ganėtinai egzotiško japoniško ir kinietiško alaus. Tiesa pasakius, be egzotikos kažko stebuklingo tame aluje nėra. Be šių atrakcijų, dar galima užsisakyti vietinės didžiosios daryklos produkcijos. Visas alus – buteliuose.

Adresas: Žvejų g. 10, Klaipėda
Internete: https://www.facebook.com/KANPAI-Klaipeda-191045381227940/

 

Daugiau restoranų, kavinių pajūryje apžvalgų rasite čia…

Ps. primename, kad restoranų, kavinių, barų apžvalgas rašome ne už pinigus. Patys kiekvienoje vietoje apsilankome bent porą kartų ir stengiamės viską aprašyti objektyviai :)