Arbatinės Kaune / Miesto Žirafų nuotr.

Arbata Kaune: kur geriausios arbatinės ar arbatos namai?

Nežinai, kur skani arbata Kaune? „Miesto žirafos“ pristato tau geriausius arbatos namus bei parduotuves Kaune.

Niekas taip neatgaivina, kaip karšta arbata – net ir šiltą dieną, sako gydytojai. Sunku, aišku, tuo tikėti, jei kakta varva prakaitas, tačiau vakare puodelis arbatos tinka net vasarą. O ką jau kalbėti apie žvarbų rudenį bei žiemą! Miesto Žirafos dalinasi vietomis, kur verdama ir parduodama skaniausia arbata Kaune.

Vilties vaistinės arbatinė (Laisvės al. 100)

Vilties vaistinės arbatinė / Facebook nuotr. / Arbata Kaune

„Vilties vaistinės arbatinė“ / Facebook nuotr. / Arbata Kaune

Tai viena keistesnių ir žavesnių Kauno vietų, einančių koja į koja su legendine Spurgine. Įsikūrusi šalia centrinio pašto, Vilties vaistinės arbatinė nėra kažkuo išskirtinė savo tiekiama arbata, tačiau atmosfera čia labai verta apsilankymo – vieta atrodo kaip įšaldyta prieš 3-4 dešimtmečius. Taip pat čia veikia veganiškas restoranėlis, kur pavalgysite super pigiai.

Presto (Savanorių pr. 255)

Presto / Facebook nuotr. / Arbata Kaune

„Presto“ / Facebook nuotr. / Arbata Kaune

Per beveik 30-ies metų patirtį „Presto“ išmoko visų slapčiausių arbatos subtilybių ir jas bando perduoti klientams visoje Lietuvoje. Kaune veikia kelios Presto parduotuvės, tačiau Laisvės alėjoje galite užeiti į arbatos namų kavinę – jei jų verdama arbata patiks, galėsite jos parsinešti ir namo!

Skonis ir kvapas (Karaliaus Mindaugo pr. 49/ Savanorių pr. 255/Laisvės al. 90)

Skonis ir kvapas / Facebook nuotr. / Arbata Kaune

„Skonis ir kvapas“ / Facebook nuotr. / Arbata Kaune

Tai vieni iš žolelių lyderių Lietuvoje – 20 metų veikiančios įmonės tikslas – pasaulio kultūras, kurias galima atrasti per skonį ir kvapą, išradingai pateikti ieškantiems jaukumo, kokybės ir gero gyvenimo. Skonis ir kvapas keliauja, ragauja ir domisi tam, kad visus įspūdžius perkeltų į smalsių žmonių namus – lėkite, uostykite ir ragaukite!

7 Ievos Namai (K. Baršausko g. 66, Karaliaus Mindaugo pr. 49)

„7 Ievos namai“ / Facebook nuotr. / Arbata Kaune

Tai natūralumo ir organiškumo ieškančių žmonių pasirinkimas – augalai ir žolelės, naudojamos firmos produkcijai, atrenkamos tik iš gimtosios jų augimo šalies, taip garantuojant aukščiausią kokybę. Visi 7 Ievos Namų produktai yra natūralūs – čia jų daugiau, nei 250, tad tikrai rasite naują mėgstamą skonį!

Formosa Bubble Tea (Vilniaus g. 13)

„Formosa Bubble Tea“/ Facebook nuotr. / Abata Kaune

Na o mėgstantiems išskirtinį skonį, siūlome aplankyti šią vieta. Mat čia ruošiame itin egzotiška tiek šalta, tiek ir karšta arbata. Tiesa pasakius kartais net keista, kaip šios vietos specialistai sugeba suderinti tiek daug iš pirmo žvilgsnio tarpusavyje nederančių produktų viename arbatos pudelyje.

Arbatos Klubas (Vilniaus g. 41)

Arbata Kaune

„Arbatos klubas“/ Facebook nuotr. / Arbata Kaune

O ši vieta išskirtinė tuo, kad čia galėsite atsigerti ne tik įvairios arbatos, tačiau ir pavalgyti lietuviškų patiekalų.

Baiva

„Baiva“/ Facebook nuotr. / Arbata Kaune

Šioje vietoje ne tik rasit didžiulį arbatos žolelių pasirinkimą, tačiau galėsite ir apsiprekinti išskirtiniais saldumynais. Puiki vieta, jei norite išmėginti kažką naujo ar ieškote dovanų artimiesiems.

O kur geriate ir perkate arbatą Jūs? Gal kažką praleidome? Pasidalinkite kur tiekiama geriausia arbata Kaune komentarų skiltyje!