Arbatinės Kaune / Miesto Žirafų nuotr.

Arbata Kaune: kur geriausios arbatinės ar arbatos namai?

Niekas taip neatgaivina, kaip karšta arbata – net ir šiltą dieną, sako gydytojai. Sunku, aišku, tuo tikėti, jei kakta varva prakaitas, tačiau vakare puodelis arbatos tinka net vasarą. O ką jau kalbėti apie žvarbų rudenį bei žiemą! Miesto Žirafos dalinasi vietomis, kur verdama ir parduodama skaniausia arbata Kaune.

Vilties vaistinės arbatinė (Laisvės al. 100)

Vilties vaistinės arbatinė / Facebook nuotr. / Arbata Kaune

Vilties vaistinės arbatinė / Facebook nuotr. / Arbata Kaune

Tai viena keistesnių ir žavesnių Kauno vietų, einančių koja į koja su legendine Spurgine. Įsikūrusi šalia centrinio pašto, Vilties vaistinės arbatinė nėra kažkuo išskirtinė savo tiekiama arbata, tačiau atmosfera čia labai verta apsilankymo – vieta atrodo kaip įšaldyta prieš 3-4 dešimtmečius. Taip pat čia veikia veganiškas restoranėlis, kur pavalgysite super pigiai.

Presto (Laisvės al. 90)

Presto / Facebook nuotr. / Arbata Kaune

Presto / Facebook nuotr. / Arbata Kaune

Per beveik 30-ies metų patirtį „Presto“ išmoko visų slapčiausių arbatos subtilybių ir jas bando perduoti klientams visoje Lietuvoje. Kaune veikia kelios Presto parduotuvės, tačiau Laisvės alėjoje galite užeiti į arbatos namų kavinę – jei jų verdama arbata patiks, galėsite jos parsinešti ir namo!

Skonis ir kvapas (Karaliaus Mindaugo pr. 49, Savanorių pr. 255)

Skonis ir kvapas / Facebook nuotr. / Arbata Kaune

Skonis ir kvapas / Facebook nuotr. / Arbata Kaune

Tai vieni iš žolelių lyderių Lietuvoje – 20 metų veikiančios įmonės tikslas – pasaulio kultūras, kurias galima atrasti per skonį ir kvapą, išradingai pateikti ieškantiems jaukumo, kokybės ir gero gyvenimo. Skonis ir kvapas keliauja, ragauja ir domisi tam, kad visus įspūdžius perkeltų į smalsių žmonių namus – lėkite, uostykite ir ragaukite!

7 Ievos Namai (K. Baršausko g. 66, Karaliaus Mindaugo pr. 49)

„7 Ievos namai“ / Facebook nuotr. / Arbata Kaune

„7 Ievos namai“ / Facebook nuotr. / Arbata Kaune

Tai natūralumo ir organiškumo ieškančių žmonių pasirinkimas – augalai ir žolelės, naudojamos firmos produkcijai, atrenkamos tik iš gimtosios jų augimo šalies, taip garantuojant aukščiausią kokybę. Visi 7 Ievos Namų produktai yra natūralūs – čia jų daugiau, nei 250, tad tikrai rasite naują mėgstamą skonį!

O kur geriate ir perkate arbatą Jūs? Gal kažką praleidome? Pasidalinkite kur tiekiama geriausia arbata Kaune komentarų skiltyje!