Kepyklėlės Kaune / Pexels nuotr.

Kepyklėlės Kaune: skaniausi pyragai, sausainiai, bandelės ir kiti kepiniai

Miesto Žirafos pagaliau atvyko į laikinąją sostinę ir užsimanė kažko saldesnio. Pradėjome dairytis geriausių miesto skanėstų ir paruošėme Jums kelias rekomendacijas. Štai mūsų rekomenduojamos kepyklėlės Kaune:

Spurginė (Laisvės al. 84)

Spurginė / Visit Kaunas nuotr. / Kepyklėlės Kaune

Spurginė / Visit Kaunas nuotr. / Kepyklėlės Kaune

Kalbant apie Kaune kepamus gardėsius, nepaminėti legendinės Spurginės tiesiog neįmanoma. Čia lankėsi mūsų seneliai, mamos, dabar lankomės mes ir, be abejonės, lankysis mūsų vaikai. Pasirinkimas čia beveik toks pats, kaip ir prieš 20 metų, bet tai ir yra dalis Spurginės žavesio. Siūlome paragauti klasikinių spurgų su džemu, pasivaišinti arbata ir neatsilaikius nusipirkti dar keletą kepinių į namus.

Ližė Smaližė (Lazūnų g. 10A)

Ližė Smaližė / Facebook nuotr. / Kepyklėlės Kaune

Ližė Smaližė / Facebook nuotr. / Kepyklėlės Kaune

Nepelnytai per mažai dėmesio sulaukianti Ližė Smaližė kepinius gamina tik iš natūralių produktų, be jokių E. Nenorite skanėstų iš kviečių miltų, netoleruojate glitimo? Ne problema, Ližėje Smaližėje rasite ir tokių kepinių. Didžiąją kepyklėlės produkcijos dalį sudaro sausainiai, tad jie tiks ir kaip dovana!

Cukrinis Šaukštas (Kalniečių g. 172)

Cukrinis Šaukštas / Facebook nuotr. / Kepyklėlės Kaune

Cukrinis Šaukštas / Facebook nuotr. / Kepyklėlės Kaune

Norite kažko daugiau, nei mažų bandelių? Gal torto? Cukriniame Šaukšte patenkinsite visus savo saldžius poreikius – skanėstai čia gaminami netgi pagal Jūsų užsakymą! Jei visas tortas atrodo per daug – rinkitės iš daugybės kreminių pyragaičių, keksiukų, kruasanų ar kanelių.

101 Kepyklėlė (Laisvės al. 87, Laisvės al. 42, Raudondvario pl. 94)

101 Kepyklėlė / Facebook nuotr. / Kepyklėlės Kaune

101 Kepyklėlė / Facebook nuotr. / Kepyklėlės Kaune

Kauniečių itin pamėgta kepyklėlė nesustoja plėstis – eidami Laisvės alėja sutiksite ją net dukart, o visų adresų nė nesutalpinome – visas jas galite rasti 101 svetainėje. Kepyklėlės bandelių pasirinkimas milžiniškas, o jei atidžiai pasidairysite, rasite vakar dienos kepinių gan pigiai.

Prezo Kepyklėlė (Taikos pr. 113B, Pramonės pr. 16F, Vytauto pr. 6)

„Prezo“ / Facebook nuotr. / Kepyklėlės Kaune

„Prezo“ / Facebook nuotr. / Kepyklėlės Kaune

Aukšta kokybe pasižyminti kepyklėlė Kaune strategiškai įsikūrė trijose vietose. Populiariausi čia kepami gaminiai – klasikinės bandelės su cinamonu, prancūziškos kanelės bei sluoksniuoti rageliai su įvairiais įdarais. Žirafos siūlo paragauti Prezzo kepamų kibinų, galinčių laisvai konkuruoti su Trakuose kepamais gaminiais.

MonAmi (Laisvės al. 79, Savanorių pr. 255, Pramonės pr. 29, Veiverių g. 150B)

MonAmi / Facebook nuotr. / Kepyklėlės Kaune

MonAmi / Facebook nuotr. / Kepyklėlės Kaune

Su meile kepami gaminiai čia skirstomi į penkias dalis: duoną, tortus, skanėstus, pyragus ir užkandžius. Labiausiai MonAmi didžiuojasi kanelėmis, kurias pradėjo kepti vieni pirmųjų Lietuvoje. Neseniai kepyklėlės meistrai pradėjo ruošti ir išskirtinio skonio ledus, tad skubėkite paragauti!

Kurios kepyklėlės Kaune labiausiai patinka Jums? Pasidalinkite savo pamėgtais skanėstų namais komentaruose!